Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על המיני פרארי החדשה שלי ?

שימו לב! השרשור הזה בן 4215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סתם ...

בסך הכל הסיטרואן C1 החדשה שלי, שעברה שדרוג אחיזה והתנהגות אתמול, סוף סוף קיבלתי את החישוקים המאד רחבים (15X7) והמתאימים לפוזה האדומה לבנה שנבחרה, מדגם D1R של LENSO, הצמיגים, כמיטב המסורת בפורום TOYO T1R במידה מגניבה ונמוכה של 195-45-15, כך שסוף סוף יש לרכב צמיגים ברוחב סביר (המקורי ברוחב של אופניים) ובאיכות מקובלת, ולבסוף, קיט ההדבקה של הפסים מאנגליה, בסגנון מכוניות השרירים האמריקאיות (כמעט), לא ממש משפר את ההתנהגות, אבל מוסיף לפוזה לפחות עוד 50 כ"ס, לפחות עד שהרכב יזכה לאיזה קיט גודש וייעודי שיעזור להתמודד מול פרארי אמיתיות :-P

תהנו

נ.ב: מנהלים, אם זה לא מתאים לפורום שיפורים, אשמח באם תעבירו...

408847_10150480215723486_779823485_8555732_69058116_n.jpg

386204_10150480216218486_779823485_8555734_1439620939_n.jpg

387740_10150480215913486_779823485_8555733_59653896_n.jpg

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יפיפיה!!!

שינוי מדהים לרכב, בדיוק כמו בפורומים של המכוניות הללו בחו"ל.

ועכשיו למקצה שאלות, אם תרצה תוכל לענות לי פה או בפרטי.

מבחינת ג'אנטים וצמיגים אין מה להגיד פשוט מדהימים.

האם עשית התאמה לקוטר הכללי כולל הצמיגים?

האם מבחינת הרחבת הג'אנט\צמיג רדיוס סיבוב ההגה השתנה?

האם יש שוני בצריכת הדלק?

את הג'אנטים והצמיגים רכשת היכן?

מודה לך אם תתן לי מענה על השאלות הללו, מכיוון שגם אני מחפש לבצע שינוי שכזה ב-107 שלי, מכיוון שאין ג'אנטים ראויים למידת צמיגים המקוריים שלנו.

ושוב אני אומר - ה-C1 שלך יפיפיה!

אין צורך בחתימה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובות באדום

יפיפיה!!!

שינוי מדהים לרכב, בדיוק כמו בפורומים של המכוניות הללו בחו"ל.

ועכשיו למקצה שאלות, אם תרצה תוכל לענות לי פה או בפרטי.

מבחינת ג'אנטים וצמיגים אין מה להגיד פשוט מדהימים. תודה

האם עשית התאמה לקוטר הכללי כולל הצמיגים? כמובן, על המילימטר, רק שים לב שמידת הג'נט עלתה מ 14" ל 15"

האם מבחינת הרחבת הג'אנט\צמיג רדיוס סיבוב ההגה השתנה? לא יודע, לא נוסע בעיר.

האם יש שוני בצריכת הדלק? הממוצע עד היום עם המידה הצרה 1:18.6, בודק לגבי המידה החדשה, מוכן נפשית ל 10%+

את הג'אנטים והצמיגים רכשת היכן? לנזו - יבואן פיטסטופ, טויו - יבואן אוטולוקס, צריך גם מתאמים 73.1-54.1 וברגים, כשהכל היה מוכן הרכבתי בפנצריה מאד רצינית וגדולה של ידיד בהרצליה

מודה לך אם תתן לי מענה על השאלות הללו, מכיוון שגם אני מחפש לבצע שינוי שכזה ב-107 שלי, מכיוון שאין ג'אנטים ראויים למידת צמיגים המקוריים שלנו. ג'אנט 14 "מקורי" יש בכמויות, אני רציתי צמיגים רחבים וגומי ספורטיבי בחתך נמוך, ולכן התעקשתי על 15", מידת הברגים 4X100, ציר מרכזי ברכב 54.1, אם הולכים על ג'אנט כל כך רחב (יחסית, כן ?) עדיף לחפש אופסט מעט פנימי כדי לא לשפשף את הכנף, אני על 38-, יכול להיות שגם 35- יתאים, שווה לבדוק, אם תרצה אני אעלה פוסט מסודר ב PSI בקרוב...

ושוב אני אומר - ה-C1 שלך יפיפיה!

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פורום שיפורים, אתה לא מתכוון לספר לנו על ההשפעה של המידה והדביקות של הגומי החדש?

המידה החדשה היא מידה מאושרת וקלה לאישור?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם באמת תרצה להוסיף עוד כח צור איתי קשר בפרטי !

נתן

נתן, בדיוק בשביל זה אנחנו בפורום פתוח, שכולנו נוכל ללמוד וללמד.

ספר לנו, באילו דרכים אתה משתמש כדי להעלות את ההספק מהרכב המדובר ?

ולגבי הרכב.. להחליף את הצמיגים במידה המגוכחת למידה מכובדת ועם גומי כזה איכותי זה בהחלט שיפור מבורך ועל כך שאפו.

אשמח לשמוע רשמים על שיפור בהתנהגות ובאחיזה הכללית.

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...