Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש לי טסט לרכב עוד יומיים ולא קיבלתי שום מסמך,מה עושים?

דניאל איביזה
שימו לב! השרשור הזה בן 4504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי איביזה שבעוד יומיים אמורה לעבור טסט שנתי,קניתי את הרכב לפני כחודש וכנראה בגלל זה המסמכים לא הגיעו אליי,מה עושים במקרה הזה?אפשר פשוט לגשת לטסט בלי שום מסמך ושם אני אקבל מה שצריך?תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יכול לגשת לטסט ללא הטופס המשולם.

גש למשרד הרישוי וינפיקו לך את הטופס במקום. לאחר מכן גש לסניף בנק או דואר ישראל, שלם ותוכל לגשת לטסט.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שהוא גר דיי רחוק ממני.

דיברתי עם משרד הרישוי,הם שלחו לי טופס חדש בדואר,נקווה שיגיע ביומיים הקרובים,אם לא אז אני אסע למשרד הרישוי לקחת אותו,תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם דיברת היום בצהריים עם משרד הרישוי, סביר שהיום הטופס כבר לא ישלח אלא רק מחר. במקרה הטוב הטופס יגיע אליך רק מחרתיים וזה רק אם הדואר עובד כמו צבי.

מחרתיים בצהריים תקבל את הדואר ואז יסתבר לך שאתה צריך לשלם אגרת רישוי והדואר סגור עד אחה"צ. אחה"צ אתה תרוץ לדואר, תעמוד בתור, תשלם ותיסע ישר לטסט ואז תגלה שמכון הרישוי כבר סגור.

אני במקומך נוסע מחר בבוקר למשרד הרישוי, מוציא טופס הולך לשלם ואח"כ עוד נשאר לך יותר מיום לעבור טסט בניחותא.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי בדיוק לפני שבוע (רק שהאיחור בעוונותי היה כחודש ללא טסט, ומשום מה לא קיבלתי תזכורת)

שילמתי באותה שנייה שגיליתי על המחדל, בטלפון. (זה היה ביום שישי בערב:arrow:)

בראשון אחרי כבר רצתי למשרד הרישוי להוציא את הטופס ששולם, והלאה למכון הטסטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו ב-2012 או ב-1992?

אתה יודע שמתקרב טסט, תיכנס לאינטרנט, תשלם את מה שצריך לשלם, תקבל טופס חדש עם השם שלך עליו וכתוב בסעיף התשלום -- "שולם".

על פרימיטיביות משלמים ביוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ההיתי בדיוק בסיטואציה שלך, קפוץ למשרד הרישוי הקרוב ומהר, תתכונן לשלם עשרים משהו שקלים נוספים "עמלת פקיד" ובהצלחה בטסט.

לבחור מעלי, הוא רכש את הרכב לפני חודש, משרד הרישוי עדיין לא יודע מזה שלא לדבר על משלוח דואר.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חידוש טסט נשלח בד"כ כחודש וחצי לפני מועד הטסט. ניתן לבצע את הטסט החל מרגע קבלת החידוש.

ככל הנראה המוכר קיבל את הטפסים יום יומיים אח"כ. יחד עם זאת יתכן והטפסים כבר היו אצל המוכר והוא בכוונה לא חשף אותם.

אילו מוכר היה מראה לי שיש לו כבר טופסי טסט, הייתי דבר ראשון שולח אותו להעביר טסט וכמובן מוסיף את עלות האגרה למחיר הרכב. כך גם ברור שאם יש ליקוי מהותי, המוכר יאלץ לשלם מכיסו עבור תיקון.

למכור רכב סמוך מאוד לטסט, מעלה חשדות בקשר לליקויים. אם כך, עדיף להימנע מבור שעלולים ליפול בו, בלי קשר לבדיקות לפני קניה.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חידוש טסט נשלח בד"כ כחודש וחצי לפני מועד הטסט. ניתן לבצע את הטסט החל מרגע קבלת החידוש.

ככל הנראה המוכר קיבל את הטפסים יום יומיים אח"כ. יחד עם זאת יתכן והטפסים כבר היו אצל המוכר והוא בכוונה לא חשף אותם.

אילו מוכר היה מראה לי שיש לו כבר טופסי טסט, הייתי דבר ראשון שולח אותו להעביר טסט וכמובן מוסיף את עלות האגרה למחיר הרכב. כך גם ברור שאם יש ליקוי מהותי, המוכר יאלץ לשלם מכיסו עבור תיקון.

למכור רכב סמוך מאוד לטסט, מעלה חשדות בקשר לליקויים. אם כך, עדיף להימנע מבור שעלולים ליפול בו, בלי קשר לבדיקות לפני קניה.

.

המוכר עידכן אותי שצריך לעשות טסט בקרוב,בלי שום קשר הרכב נלקח לבדיקה ויצא מושלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבחור מעלי, הוא רכש את הרכב לפני חודש, משרד הרישוי עדיין לא יודע מזה שלא לדבר על משלוח דואר.

באיזה עולם אתה חושב שאתה חי? בשנות החמישים אולי? אני מקווה שאתה צוחק.

משרד הרישוי יודע על העברת הבעלות, בשנייה שבוצעה העברת הבעלות.

באותו רגע ממש אתה יכול להיכנס לאינטרנט, להקיש את תעודת הזהות שלך - ולקבל אפשרות לשלם עבור רכב בבעלותך, מספר XYZ ולקבל אחרי שבוע טופס שכתוב בו שולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אם הם יודעים "בשנייה" שהעברתי בעלות מדוע גם אחרי חודש לא מתקבל שום טופס לתשלום בדואר?

הרי אם לדואר לוקח שבוע לצאת ולהגיע (אני בספק), אדם הרכש רכב חודש לפני מועד הטסט יכול להיות רגוע, בעוד שבוע הוא מקבל טופס לתשלום וכולם מאושרים.

איכשהו פותח השירור שאותו אני לא מכיר וגם אני חיינו לגלות שלא כך הדבר.

ב. בחלק מהחידושים במשך השנים שילמתי און ליין/טלפוני, לדואר לקח שבועיים+ להגיע. זו הסיבה שלא רציתי לחכות לטופס לאחר ששילמתי מי יודע אולי זה יתעכב. חודש לפני הטסט אני עוד האמנתי שזה יגיע תוך שבוע שבועיים וכשזה לא הגיע קפצתי למשרד הרישוי, כנראה שהסיטואציה נופלת על נק' חלשה במשרד הרישוי ויש להגדיל ראש.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...