Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי לנסר או יונדאי I35

שימקס
שימו לב! השרשור הזה בן 4491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכל החברים הותיקים שלום רב!

בעז"ה עלינו לקבל מהעבודה של אשתי רכב בליסינג תפעולי

ההצעות כדלהלן: מיצוביש לאנסר / יונדאי I20/25/30/35

סדר ההעדפות שלנו:

1 בטיחות

2 נוחות נסיעה

3 נוחות נהיגה

4 היות וזה חלק מרכיב השכר נעדיף זול נותר=פחות מס מהמשכורת

הנסיעות הינם בבין עירוני ועירוני על בסיס קבוע

כמו כן הייתי שמח לדעת איך מחשבנים את המס על הרכב (במחשבוני השכר באינטרנט מחשבנים גם את הדלק טיפולים וכו'?)

בתודה מראש לכל העונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב נו, בגלל שביקשת יפה.

היונדאי I35 עולה על הלנסר בכל פרמטר לטעמי.

מאובזרת יותר, מפנקת יותר, מרווחת יותר, חדישה יותר, חומרים טובים יותר ואיכות הרכבה גבוהה.

אין סיבה אמיתית לקחת את הלנסר על פניה, ככל ומבחינתך אין הבדל בעלויות.

האופציה שהייתי בודק כאלטרניטבה ליונדאי היא הפוקוס החדשה שלטעמי בסך הכל יותר טובה, אבל מנצחת בנקודות.

בכל מקרה הפוקוס והיונדאי טובות והייתי הולך על אחת משתיהן בליסינג, בהתאם להעדפות שלך.

בהצלחה.

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן שלקודמי בשירשור יש נסיון רב עם שתי המכוניות לאורך הרבה ק"מ ולי הקטן יש רק נסיון של 60000 ק"מ עם לנסר פרטית (אבל מהדגם של הליסינג...) אז אוכל לאמר רק מנסיוני הדל.

הלנסר היא אחת המכוניות הכי איכותיות שהיו לי. והיו לי הרבה במשך כארבעים שנה שאני בעל רכב...

מאובזרת, מפנקת, מרווחת, עושה את העבודה, כל אבזרי הבטיחות (בדגם ליסינג) כולל 7 כריות בטיחות.

המנוע אצלי כבר לא רלונטי כי כעת מוכרים אותה עם מנוע חזק יותר.

בקיצור, מכונית "רגילה" שעושה את העבודה. ולי כלקוח פרטי חשובה גם האמינות המופלגת שלה. ושום קירקוש...

(אינני מכיר את היונדאי לכן אני לא אתיחס)

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה גדולה למגיבים, עכשיו רק נשאר לי להחליט למי להאמין....

שמא יש הסכמה בין כולם לגבי שני הקריטוריונים הראשונים בטיחות ונוחות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביחס לנוחות אני מציע שתקחו רכב לנסיעת מבחן כי בסופו של דבר זה עניין סוביקטיבי.תבדקו גם איך אתם מסתדרים עם לוח המחוונים, איך תא המטען (אם זה חשוב לכם), איך הידידותיות לילדים ((למשל ביטול כרית בטיחות קדמית בעזרת מפתח הרכב ולא במוסך). יש ברשימה שלך כמה דגמי יונדאי אז סעיף הנוחות משמעותי כאן.

בנוגע לבטיחות, יש פרמטרים.

שוב, אני לא מכיר את היונדאי ומקריאה אני מניח שזאת מכונית לא רעה כלל. אני כן מכיר את הלנסר וזאת מכונית שבהחלט לא רעה...

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן שלקודמי בשירשור יש נסיון רב עם שתי המכוניות לאורך הרבה ק"מ ולי הקטן יש רק נסיון של 60000 ק"מ עם לנסר פרטית (אבל מהדגם של הליסינג...) אז אוכל לאמר רק מנסיוני הדל.

הלנסר היא אחת המכוניות הכי איכותיות שהיו לי. והיו לי הרבה במשך כארבעים שנה שאני בעל רכב...

מאובזרת, מפנקת, מרווחת, עושה את העבודה, כל אבזרי הבטיחות (בדגם ליסינג) כולל 7 כריות בטיחות.

המנוע אצלי כבר לא רלונטי כי כעת מוכרים אותה עם מנוע חזק יותר.

בקיצור, מכונית "רגילה" שעושה את העבודה. ולי כלקוח פרטי חשובה גם האמינות המופלגת שלה. ושום קירקוש...

(אינני מכיר את היונדאי לכן אני לא אתיחס)

לנסר איכותית? מאובזרת? באמת....

אני נוהג כבר למעלה משלושה חודשים ברכב הנ"ל בדגם ה- 1.8 ליטר (רכב זמני מליסינג עד שהרכב הקבוע שהוזמן - אוקטביה 1.8, תגיע). בעבר הלא רחוק נהגתי גם במאזדה 3 החדשה (במשך שנתיים) וגם במקביל בג'טה, כך שיש לי למה להשוות.

איך לסכם במילה אחת? מ כ ה. מזמן לא נהגתי ברכב כל כך עלוב ומאכזב.

אז נתחיל:

הרכב עלוב מבחינת עיצוב הפנים (עיצוב, בד וכדומה), איכות החומרים מזכירה סובארו משנות ה- 90 (פלסטיק קשה ולא נאה בכל מקום), תאורת פנים עלובה (אין אפילו תאורה לכל כפתורי פתיחת החלונות בדלת הנהג!!!), אבזור עלוב יחסית (מראת איפור חסרה בצד הנהג, בקרת אקלים מכנית וכדומה).

תנסה לטרוק את הדלתות - נשמעות חלולות וכאילו הולכות להתפרק.

נוחות נסיעה - עלובה למדי - גם קשוחה יחסית וגם לא מרגישה יציבה כל כך בכביש המהיר (הגה פשוט לא מתקשר וג רגיש מידי).

ביצועים - לא רלוונטי - זהו מנוע 1.8 - סביר ולא יותר (גם הגיר הרציף די מעצבן אם לומר את האמת).

אני באמת ובתמים מנסה למצוא דברים שאני מחבב ברכב הנ"ל ולא מוצא (אולי מערכת הסאונד הטובה יחסית?).

עושה את העבודה? כל רכב מקביל יספק אותה ה ר ב ה יותר טוב.

בקיצור - רכב ארכאי שאינו עומד בשום סטנדרטים עכשויים. הייתי הולך על על הפוקוס / I35 המודרניות בהרבה.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנסר איכותית? מאובזרת? באמת....

אני נוהג כבר למעלה משלושה חודשים ברכב הנ"ל בדגם ה- 1.8 ליטר (רכב זמני מליסינג עד שהרכב הקבוע שהוזמן - אוקטביה 1.8, תגיע). בעבר הלא רחוק נהגתי גם במאזדה 3 החדשה (במשך שנתיים) וגם במקביל בג'טה, כך שיש לי למה להשוות.

איך לסכם במילה אחת? מ כ ה. מזמן לא נהגתי ברכב כל כך עלוב ומאכזב.

אז נתחיל:

הרכב עלוב מבחינת עיצוב הפנים (עיצוב, בד וכדומה), איכות החומרים מזכירה סובארו משנות ה- 90 (פלסטיק קשה ולא נאה בכל מקום), תאורת פנים עלובה (אין אפילו תאורה לכל כפתורי פתיחת החלונות בדלת הנהג!!!), אבזור עלוב יחסית (מראת איפור חסרה בצד הנהג, בקרת אקלים מכנית וכדומה).

תנסה לטרוק את הדלתות - נשמעות חלולות וכאילו הולכות להתפרק.

נוחות נסיעה - עלובה למדי - גם קשוחה יחסית וגם לא מרגישה יציבה כל כך בכביש המהיר (הגה פשוט לא מתקשר וג רגיש מידי).

ביצועים - לא רלוונטי - זהו מנוע 1.8 - סביר ולא יותר (גם הגיר הרציף די מעצבן אם לומר את האמת).

אני באמת ובתמים מנסה למצוא דברים שאני מחבב ברכב הנ"ל ולא מוצא (אולי מערכת הסאונד הטובה יחסית?).

עושה את העבודה? כל רכב מקביל יספק אותה ה ר ב ה יותר טוב.

בקיצור - רכב ארכאי שאינו עומד בשום סטנדרטים עכשויים. הייתי הולך על על הפוקוס / I35 המודרניות בהרבה.

בהצלחה

סלח לי אבל אתה מדבר כמו כתב רכב...

כל טיעוניך הם שאלה של טעם: דלתות חלולות, בד, (שכחת אבל את ציפוי העור בהגה ובידית ההילוכים...)פלסטיק לא נאה, אה..חסרה מראת איפור בתא נהג..נו שויין.לא מרגישה יציבה על כביש מהיר? אז אני נוהג המון בכביש שש וגם...בכביש 90 W בארה"ב באותו רכב ממש! (לבת שלי בבוסטון יש כזאת לנסר עם מנוע חזק יותר) וראה זה פלא, עם כל הנסיון שלי האוטו מרגיש לי יציב. מתלים קשים? סבבה, רכב גרמני טיפוסי (מישהו הזכיר ג'טה?). אצלי בקרת אקלים מיכנית ובכלל לוח המכוונים הפשוט הם רק יתרון וידעתי בקרות אלקטרוניות...

לא יודע איזה רכב קיבלת אבל אין לי בעיה עם תאורת הידיות.

בקיצור, שני דברים ממשיים כתבת: מראה ותאורת דלתות...

תבין, אני לא פריק של לנסר, הצורה החיצונית של B3 הרבה יותר מדברת אלי. לי רכב רגיל הוא 4 גלגלים ומנוע. מה לעשות והלנסר שבחרתי אחרי המון נסיעות בהרבה מכוניות טובה לי, רכב פשוט, יעיל, נח ווכן..עושה את העבודה (ושכחנו את 7 כריות האויר...).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי לנסר מליסינג, מודל 2010 1.5 אוטומטית ועכשיו יש לי יונדאי I35.

יונדאי עולה על לנסר בכל פרמטר ואין צורך ב 60K ק"מ כדי לראות את ההבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי אבל אתה מדבר כמו כתב רכב...

כל טיעוניך הם שאלה של טעם: דלתות חלולות, בד, (שכחת אבל את ציפוי העור בהגה ובידית ההילוכים...)פלסטיק לא נאה, אה..חסרה מראת איפור בתא נהג..נו שויין.לא מרגישה יציבה על כביש מהיר? אז אני נוהג המון בכביש שש וגם...בכביש 90 W בארה"ב באותו רכב ממש! (לבת שלי בבוסטון יש כזאת לנסר עם מנוע חזק יותר) וראה זה פלא, עם כל הנסיון שלי האוטו מרגיש לי יציב. מתלים קשים? סבבה, רכב גרמני טיפוסי (מישהו הזכיר ג'טה?). אצלי בקרת אקלים מיכנית ובכלל לוח המכוונים הפשוט הם רק יתרון וידעתי בקרות אלקטרוניות...

לא יודע איזה רכב קיבלת אבל אין לי בעיה עם תאורת הידיות.

בקיצור, שני דברים ממשיים כתבת: מראה ותאורת דלתות...

תבין, אני לא פריק של לנסר, הצורה החיצונית של B3 הרבה יותר מדברת אלי. לי רכב רגיל הוא 4 גלגלים ומנוע. מה לעשות והלנסר שבחרתי אחרי המון נסיעות בהרבה מכוניות טובה לי, רכב פשוט, יעיל, נח ווכן..עושה את העבודה (ושכחנו את 7 כריות האויר...).

לסלוח לך? לא פגעת בי ולכן אני מקבל זאת כמחמאה בלבד (למרות שאולי ניסית לעקוץ). תמיד חלמתי לעבוד בתחום הזה ולמרות זאת התגלגלתי למשהו אחר.

אני חושב שמדובר פה בהרבה יותר מטעם.

הרכב לא נוח, לא מאובזר כראוי, איכותו נמוכה מאד, הביצועים חלשים (המיוחד בדגם ה 1.5) ואפשר עוד להמשיך.

פשוט, יעיל, נוח?

היום מחפשים קצת יותר מזה. אולי אלו הפרמטרים שקונים סוזוקי אלטו אבל לא רכב ב- 120 או 130 אלף שקל.

מצטער, אבל אני כן מחפש הרבה יותר ברכב וזאת למרות העובדה העגומה שהיום המכוניות דומות אחת לשניה יותר מאי פעם בתכונותיהן.

לדעתי, ואני בטוח שהרבה יסכימו איתי, אין מה להשוות בין הרכב המיושן הזה (שלא היה מרשים גם שעלה לכביש) לרכב מודרני כדוגמת הפוקוס או ה- I35.

לפותח השרשור - התרשם מכל מכונית בעצמך (ועדיף אחרי נסיעת מבחן אם אפשרי). אל תקשיב להמלצות קצין הרכב שלך או לנציג חברת הליסינג. הצרכים שלך לא מענינם והם ימליצו על מה שכדאי עבורם לתת. שיקולים אלה, לרוב, יהיו זרים עבורך.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור - התרשם מכל מכונית בעצמך (ועדיף אחרי נסיעת מבחן אם אפשרי). אל תקשיב להמלצות קצין הרכב שלך או לנציג חברת הליסינג. הצרכים שלך לא מענינם והם ימליצו על מה שכדאי עבורם לתת. שיקולים אלה, לרוב, יהיו זרים עבורך.

בהצלחה.

לפחות יש משהו שאנחנו מסכימים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהלנסר החדשה 1.5 עגלה זה לא סוד, אבל להגיד שהיא לא נוחה? זה פשע. מבחינת נוחות, צריכת דלק, אחיזה והנאה מנהיגה, הלנסר טובה יותר מהI35.

כל השאר-היונדאי לוקחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלנסר 1.5 ממש לא עגלה. לא מטוס אבל לא עגלה.

109 כ"ס זה בסדר גמור ומספק את רוב הנהגים (אולי לא את נהגי הליסינג עם נהיגת put the pedal to the metal) ויחד עם גיר שמגיב טוב לרצון הנהג מקבלים ביצועים טובים.

הלנסר 1.5 כשהוצגה ב- 2009 היתה מהמאובזרות בקבוצה 2 והיו לה כמה דברים שלא היו לרוב המתחרות (הגה וידית הילוכים מעור, שליטה מההגה, ג'נט 16" עם צמיגים רחבים, מחשב דרך, 7 כריות אויר).

מי שאוהב ללטף את הפלסטיקה ברכב שלו יתאכזב (יש שיפור ב- 1.6), אבל לא חושב שזה שיקול עיקרי.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל שפע המידע .

בכל אופן אבקש יחס ממוקד לנושא החשוב לי ביותר - בטיחות ולאחמ"כ נוחות, חויית נהיגה מולטי מדיה פלסטיקה וכיוצב וכאלה אינם שיקול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4491 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...