Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ב.מ.וו E46- עד כמה מסובך להחליף לבד צינורות וואקום במנוע ?

edan82
שימו לב! השרשור הזה בן 4519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

לפני שבוע וחצי נדלקה לאישתי נורת צ'ק אנג'ין, מיד ירדתי אל הרכב ובדקתי "מדדים ויטאליים"- שמן, מים, טמפ', רעשים מיוחדים, תפקוד מנוע בנסיעה וכו'- הכל פיקס.

מיד הפלתי את החשד על איזה חיישן שאולי קיבל קריאה שגוייה רגעית ולכן הדליק את המנורה והחלטתי שאני ממתין לראות אם היא הנורה נכבית בעצמה (ברכבי ב.מ.וו אם התקלה חולפת לאחר כ-15 קילומטרים של נסיעה הנורה נכבית).

אכן הנורה כבתה וזה חיזק את חשדי לגבי קריאה רגעית לא תקינה של אחד החיישנים.

יום למחרת לאחר כ-40 דקות נסיעה הנורה נדלקה מחדש, המשכתי בנסיעה ועברתי במוסך שלי בדרכי הביתה.

חיבור לסורק תקלות אישש את חשדי- אחד מצינורות הוואקום כנראה סדוק ובמצבים מסויימים משדר קריאת תקלה על קריאה בערכים לא נכונים.

לא עניין של חיים או מוות, מקסימום קצת צריכת דלק או עליה בזיהום אויר.

הבנתי שהתיקון כרוך בפירוק מכסה באיזור המניפולד והחלפת כמה צינורות וואקום, דבר שפותר מידית את הבעיה.

השאלה שלי היא עד כמה זה קשה לביצוע על ידי ?

לא מדובר בשיקול כספי שכן התיקון עתיד לעלות כ-1000-1500 שקלים כולל עבודה וחלפים אבל אני אוהב לעבוד על הרכב בדברים הפשוטים יותר.

תודה

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

it really depends, there are plenty of vacuum hoses in this motor, some have easy access and some are underneath the intake manifold which is a PITA to remove.

My wife's E46 has similar issue, ended up being one of the air pump hoses that my mechanic discovered while performing a smoke test.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...