Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונת פגע וברח... מה שקרה לי היום.

NirTzi
שימו לב! השרשור הזה בן 7219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה מדינה מגעילה!,

איזה אנשים מגעילים!,

איזה נהגים מגעילים!... ובכלל נהגי מוניות זונות !!!

בקיצור, שעה 10 וחצי בבוקר,

מוזיקה, שמש, סוף סוף לא בצבא... אני נוסע לכיון הטיילת ונחלת בנימין, היום מסתמן לההיות יום מוצלח ומהנה!

אבל לא!... אני מגיע לצומת ארלזרוב והירקון, מהרחוב הצדדי נדחפת לפני מונית, אני בולם כי הנהג חייב להדחף ולהכנס לפני ... ואז בום!, נכנס בי אוטו מאחור... מסתכל במראה... מונית! מרצדס לבנה! אני סוגר את האוטו בא לצאת החוצה ומה... הנהג מונית שובר חזק ימינה, עובר לננתיב ליד נותן קיק, יצא כזה עשן שחור מהאגזוז שלו... חותך את הצומת באור אדום ובורח!, איזה מדינה, איזה אנשים מגעילים !

לסיכום!, נהג מונית מרצדס לבנה, מס' ******* עוד נפגש !...

למזלי היו במקום 2 עדים שראו את התאונה ונתנו לי את הפרטים ורשמתי את המספר שלו!

הקיצר,

למה רשמתי את ההודעה הזאת...

בינתיים, הגשתי תלונה למשטרה, ביררתי עם החברת ביטוח וממנה הבנתי שבמקרים כאלה ובמיוחד שמדובר בנהגי מוניות המשטרה מוצאת את החשוד והוא מוזמן לחקירה!

יש עוד משהו שצריך לעשות ?

אני לא רוצה שהדבר הזה יפול לי בין האצבעות ... במיוחד לאור העובדה שיום ראשון אני חוזר לצבא ורק אבא נשאר לטפל בזה....

ובנתיים, תמונות:

( הנזק בכלל לא גדול, אבל החוצפה והביזיון שבן אדם בורח מתאונה... מרגיזה אותי ! )

Photo   9.JPG

Photo   2.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מנוולים... חבל על הזמן אל תשכח להגיש תלונת אזרח גם על העבירת תנועה של הרמזור אדום,חוץ מכל העניין של הפגע וברח....

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, אל תאשים ותקלל את כל המדינה (שהרי הכללות גורפות אינן מראות על מחשבה מעמיקה) אפילו אם אדם אחד או שניים מאזרחיה לא התנהגו אליך יפה!! :(

שנית, ייתכן המונית שפגעה בך היא מכונית גנובה - או שנהג בה מישהו לא מורשה.

בכל מקרה - אני מבין לליבך - אבל הכל כסף ופח עקום - וניתן לתקן :lol: העיקר שאין פגיעות בגוף.

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם נכון , ד"א אני במקרה וכזה חרא נופל עלי ככה ובורח גם הייתי הולך לבית חולים להיבדק יום אחרי כמו שצריך ובמקרה של כאב הכי קטן מעביר את העינין דרך עורך דין ככה שאם את הכסף של התיקון לא תקבל , אז לפחות את זה , ואלי כמה גימלים :) אבל זה רק הראש הקרימינלי שלי.

לפי מה שאני רואה יש ליישר ולצבוע מחדש את הדלת תא מטען , ולסדר את הטמבון , הטמבון עצמו נכנס פנימה ? התעוות או שרק קפצו לו הקליפסים בצד?

ובשורה התחתונה זה נכון , הכל בסופו של דבר זה כולה פח. והעיקר שאתה בסדר.

ליביו.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שמזל שאתה בסדר, שאין פגיעות בגוף (רק בגוף המכונית) אבל בואו לא נסטה מהנושא.

צריך למגר את התופעה הזו, ולא לוותר, גם אם יצאת בסדר.

לך תגיש תלונה, ואני מאוד מקווה שאותו נהג בפעם הבאה שיעבור באדום יפגוש משאית סמיטריילר וולוו דוהרת.

נ.ב.

כמו שכבר אמרו כאן, לא המדינה חרא, רק חלק (קטן?) מהאנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיקרה הזה ניגמר בזה שנהג המונית ברח

ואולי זה רע בישבילך אבל זה שהוא הצליח, אבל זה שהוא הצליח ליברוח אחרי שחתך ונסע באדום

מנע תאונה גדולה יותר, ניפגעים

ועיניין הרבה יותר גדול

אתה יצאת עם נזק ברכוש מס' של הרכב ועדים

רק שתבין אני לגמרי בצד שלך אני חושב שהוא אמור להיעצר ולהיענש

אבל באותו יום זה טוב שהוא ''חשב'' שהוא הצליח ליברוח.

הוא יתפס בסוף כי אין לא לאן ליברוח אבל שוב כמו שאמרתי טוב ששום דבר לא עמד בדרכו באותו יום

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז ככה...

ברור שלא כולם ככה וזה קומץ של אנשים...

אבל זה מקרה מטריף, שבאותו רגע שאתה רואה את הנהג בורח...

נדלק בך איזה משהו... ותאמין לי עם לא היה אדום עוד אולי הייתי נוסע אחריו...

אבל כל עוד רשמתי את המספר, אמרתי לעצמי אני את שלי עשיתי עכשיו תור המשטרה.

כשדיברנו עם הסוכן ביטוח הוא אמר לנו שבמקרים כאלה שמדובר בנהגי מוניות, רוב הפעמים הם מבקשים לסיים את הארוע מחוץ למשפט או ביטוחים בגלל שהרבה פעמים שוללים להם את הרישיון להפעלת מונית...

ודוגרי כמה שלא נעים וכמה שלא בסדר לפגוע לבן אדם בפרנסה, מגיע לו!, כי אולי הפעם רק נפגע הפח ... בפעם הבאה עוד יפגע מישהו וישאר שוכב ברחוב בזמן שהוא בורח...

ניר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשדיברנו עם הסוכן ביטוח הוא אמר לנו שבמקרים כאלה שמדובר בנהגי מוניות, רוב הפעמים הם מבקשים לסיים את הארוע מחוץ למשפט או ביטוחים בגלל שהרבה פעמים שוללים להם את הרישיון להפעלת מונית...

ודוגרי כמה שלא נעים וכמה שלא בסדר לפגוע לבן אדם בפרנסה, מגיע לו!, כי אולי הפעם רק נפגע הפח ... בפעם הבאה עוד יפגע מישהו וישאר שוכב ברחוב בזמן שהוא בורח...

ניר.

נכון, זה ממש מעצבן וכמו שאמר מר חסון: "צריך לעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה"...

Revenge is best served cold - פתגם קלינגוני עתיק,

אבל -

מה זה יתן לך אם ישללו לו את הרשיון להפעלת מונית? חוץ מהסיפוק ש"דפקת" אותו - זה לא יתן לך כלום, מהכרות שלי עם נהגי מוניות - יש להם עורכי דין טובים שמוציאים אותם מהכל (פעם היה לי נהג מונית קבוע שהיה מחזיר אותי מהעבודה הביתה. הוא סיפר לי על העו"ד שהוציא אותו משלילה על נהיגה במהירות של 90 קמ"ש בשטח עירוני...)

מה שכנראה יקרה: הוא ישלם לך את הנזק, יועמד לדין באשמות שונות (פגע וברח, רמזור אדום וכו') וכנראה ייצא מהן בנזק כלכלי סביר ומוכר למטרות מס... כך שהסכנה על הכביש עדיין תשאר.

תנסה לסגור את זה בחוץ עם פיצוי על עוגמת נפש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי מקרה דומה לפני שנתיים. מונית לא עצרה בעצור, פנתה שמאלה וחתכה לי את הנתיב. הנהג ירד מהאוטו, צעק, לא הסכים למסור פרטים ופשוט נסע משם.

מסרתי למשטרה את מס' הרישוי ופרטים של עד שהיה שם.

ליתר ביטחון הלכתי להבדק במיון.

אחרי חודש קיבלתי מהמשטרה את פרטי הנהג, והודעה שהתיק נסגר מחוסר עניין לציבור.

תבעתי את הנהג באופן אזרחי ללא עירוב הביטוח כדי לשמור על עבר נקי (בדיעבד לא בטוח שזו היתה פעולה נכונה).

רק לפני חצי שנה נערך המשפט. נהג המונית חוייב להחזיר לי את ערך הנזק של הרכב ללא שום התייחסות שזו היתה תאונת פגע וברח.

כמובן שעד היום לא ראיתי שקל והנושא הועבר להוצאה לפועל. גם משם אני לא מצפה לפעולה בזמן הקרוב.

:x

יניב

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבעתי את הנהג באופן אזרחי ללא עירוב הביטוח כדי לשמור על עבר נקי (בדיעבד לא בטוח שזו היתה פעולה נכונה).

יניב

פעולה מאוד לא נכונה, לפי מיטב הבנתי הביטוח תובע את הצד השני ולא מחייב אותך ב"אי העדר תביעות".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אני ממש לא רוצה לפגוע בפרנסה שלו,

אבל מצד שני אני כן רוצה לתבוע גם במטרה לתקן את הפגיעה ברכב, וגם כדי שבתאונה הבאה שלו הוא לא יברח מהמקום ויבדוק שהכל בסדר ברכב שבו הוא פגע...

ותשמע בנקודה כלשהיא, אולי אני מגזים, אם בזה שאני אתבע אותו זה בצורה כלשהיא ימנע את התאונה הבאה שהוא יכול לגרום... טוב שכך !

ולגבי עורכי דין וכדומה... באמת שאני לא מתכוון להגרר איתו למשפט... את כל התביעה אני עושה דרך חברת הביטוח.

ניר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"פגע וברח" זה לא סתם עוד עבירת תנועה.

על דבר כזה - בהנחה שבעל המונית אכן נהג בה ולא יצליח להוכיח מישהו אחר נהג בה - הוא יאכל אותה בגדול, אין כאן בכלל ספק.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מקרה כזה קרה לאבא שלי, בצומת פקוק עם נתיב אחד שמאלה, הגיעה מונית, חתכה אותו שמאלה , מעכה לו את כל אזור הכנף הקדמית הימנית ופשוט המשיכה הלאה , ברחה דרך השוליים או משהו בסגנון... :evil:

למזלנו זה רכב ליסינג, הוא הגיע לעבודה, נתן את המפתחות לליסינג, קיבל אותו בסוף היום אחרי פחחות וצבע....

:?

נהגי המוניות האלה נוסעים כאילו מותר להם הכל וזה פשוט מוציא אותי מהכלים....

פעם היה אחד שזיגזג אותי כ"כ הרבה פעמים בפרק זמן קצר, ככה שבסופו של דבר חסמתי אותו מלחזור להיות לפניי ולא נתתי לו לעלות במחלף (שלחתי אותו לכיוון חיפה במקום לעלות במחלף נתניה) :twisted:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה ממש לא צריך להתחשב בפרנסה שלו.

אתה לא מעניין אותו - אין סיבה שהוא יעניין אותך.

"It's always funny until someone gets hurt...

...and then it's absolutely friggin' hysterical!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...