Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור קצר על נהיגה

yaron_z
שימו לב! השרשור הזה בן 7760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כמה ימים יצאתי בשעת ערב מאוחרת יחסית (סביב 2230) לסיבוב רענון עם האוטו שלי (ברנדה 79' מושקעת מאוד).

מודד שמן, בדיוק מילימטר מעל האמצע, כמו לפני שבוע. לחץ אויר מועמד על 31 חם ב4 הפינות. מאבטח חפצים שיושבים באוטו ויוצא.

הכביש אליו יצאתי הוא כביש שצולמו בו מספר מבחני דרכים ולמזלי הוא נמצא כ10-15 ק"מ מביתי, הוא מחבר בין כביש בנימינה - זכרון יעקב למפעלי ח"ן.

חיכו לי שלושה ק"מ של פיתולים ושכרון חודשים הלוך חזור.

עוצר בתחילת הקטע, מכוון את הרגליים על הדוושות החדשות לעבודה נוחה של רגל ימין על הגז והברקס ושל רגל שמאל על הקלאץ' והברקס.

אורות גבוהים מכוונים ויוצא לדרך.

בתחילת הקטע יש מספר פיתולים מעט עוורים וקפיצות חשוכות, בגלל שאני לא מכיר מספיק את הכביש אני לא לוחץ יותר מדי ובקושי עובר הילוך שלישי, מנצל את הזמן לתרגל הורדות והעלאות הילוכים בדוושות החדשות.

מגיע לסוף הקטע, שלישי-שני-ראשון, ניוטרל, יד ימין יורדת רחוק למטה מחפשת את ההנדברקס, משיכה חזקה, גז קלאץ' ואני משלב לראשון בחריקה קלה- יוצאים לדרך.

הסיבובים זורמים בדרך המפותלת, צליל יניקה מגניב מגבה אותי מקדימה ומשפר את האוירה וריח הצמיגים המשובחים שלי.

שני, שלישי, גז קטע ישר קצר, חתול/נמיה/ארנב, בלימת חירום, הSILA מתפקדות מצויין על הסולידים שלי ושלום לחיה.

קפיצה, סיבוב, בליפ (הורדת הילוך אחד בדאבל-קלאץ' תוך בלימה עם גז ביניים), שני, 50 קמ"ש, עיוורת, סיבוב, שלישי, רביעי.

בליפ בליפ אני על הבלמים בכל הכח סיבוב, אבק, היגוי הפוך,גז.

אורות כחולים.

מגבניקי"ם באו לבדוק מה שלומי והזמינו את רוב הרפקי"ם של הסביבה לחזות בברנדה עם דיסקים לוהטים.

חייל/שוטר א': "מה אתה עושה פה"

אני: "סתם באתי לנהוג קצת, קטע כביש שאני אוהב" ביודעין שאין לו דבר וחצי דבר להאשים אותי עליו (אפילו ה"נהג חדש" הודבק לפני הנסיעה) הכל מאושר!

חייל/שוטר א': "רשיון יש לך", "כן", "תביא".

אני נותן והם נלקחים לבדיקה ארוכת דקות מול פנסי אחד הטנדרים.

חייל/שוטר ב': "מה זאת'אומרת סתם באתי לנהוג? לא מקובל עלי התירוץ הזה"

מפקד א': "פתח בגאז'."

אני פותח, הוא רואה את המוסך הנייד שלי (ארגז ובו מספיק כלים כדי לעשות חצי אוברול שדה לברנדה ת"כ בניית מנוע נוסף של שלושה צילינדרים לפחות) וסוגר.

"רשיונות רכב בבקשה" מבקש אחד המבוגרים- הוא ניגש ובודק את הצמיגים.

"כתוב לך 155 ברשיון, פה אני רואה 175" (קורא לבוחן בקשר) אני חושב לעצמי אתם פאקינג מג"ב, לא קיימים דברים כאלה שעה מת"א "בוחן רכב"!! מוציא תאישורים "יש לך מזל".

אני בנתיים מגיע למסקנה החכמה שכנראה הרשיון שלי והת"ז כתובים בשפת פרעונים מדוברת ומכבה את האוטו.

אחרי משהו כמו רבע שעה בחלון פתוח ת"כ ש5 חבר'ה מסתובבים סביב האוטו שלי ומתסכלים עליו כאילו הוא פרארי מראנלו שיחררו אותי ת"כ הודעה בסגנון תשתדל לא להסתובב בכביש הזה יותר מדי.

את השוטרים האלה ראיתי עוד קודם במסעדה (את הטנדר שלהם יותר נכון) בתחנה בה כיוונתי לחץ אויר.

אמצע שדה, קליל של סטארטר והמנוע מתעורר לחיים, 30 שניות המנוע מתארגן על עצמו, ראשון משולב קלאץ' לחוץ עד הסוף, מעלה סל"ד לפנטהאוז, קלאץ' באויר. בום שני, מפרפר את שני ההילוכים הראשונים (היה לח) וטס במורד הקטע בכיף...

אין פואנטה.

סתם סיבוב של חצי שעה לקח שעה...

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני על סף בכי... אני גם רוצה!

בוא קח אותי פעם הבאה שאתה דופק את הנסיעה הזאת!

פעם הבאה שהוא דופק (??) את הנסיעה הזאת??

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב,זה מישה מצוי

הוא יודע רק להגיד הונדה,רייסים ועוד שטויות שהוא ורוקפורד לא מבינים ומעלים על דפי הפורום(לא כאן)

משתמש HWZONE שמאוד מפחד מהמשתמש העצבני...חחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש מכונית הנעה אחורית!!!!! חיפושית!!!!!!!!!!!!!! :wink:

וברצינות:אין, אבל אין כמו הנאה אחורית!! אבל גם קדמית מקובלת אם זו AX..

סתם מעניין אותי: כמה סוסים יש לברנדה?

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור נחמד מאוד אהבתי.

אבל לא כל כך נראה לי שברנדה מאיזה מתחילת שנות השמונים מסוגלת לשרוף צמיגים בראשון ושני(אתה יודע מאבדים המון סוסים עם השנים)...אופטימי מדי או שהאוטו לא שוקל.

ברנדה משוקעת מאוד? בתופסנים מפלסטיק באגזוז? :p .

בסה"כ העיקר שנהנת,ואני במקומך נוהג טיפה יותר בעדינות לך תדע מה יתפרק..אתה יודע התיישנות החומר.. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור נחמד מאוד אהבתי.

אבל לא כל כך נראה לי שברנדה מאיזה מתחילת שנות השמונים מסוגלת לשרוף צמיגים בראשון ושני(אתה יודע מאבדים המון סוסים עם השנים)...אופטימי מדי או שהאוטו לא שוקל.

:wink:

אתה לא יודע כמה קפיצי עלים מאחורה + בולמים גמורים מקדימה תורמים ל(אי)העברת הכח.

האוטו באמת שוקל מעט, פחות אפילו מ106 ראלי, משהו בסגנון של הAX המאוחרות.

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם חיפושית 1300 מפרפרת אם רוצים.

בד"כ מכוניות עם מעט כח יהיו גם עם פחות אחיזה, ולכן יפרפרו... :wink:

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7760 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...