Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמעט נהרג אופנוען מול עיני (אבל רק כמעט)

sea_goal
שימו לב! השרשור הזה בן 7221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בשעה 19:10 בכביש בית אורן בסמוך למסעדת פיין קלאב נהרגו 2 רוכבי אופנוע ( אדום - דומה ל VFR ) !!!!

זאת הייתה יכולה להיות הכותרת היום ב YNET ומחר בפורום !!!

החלטנו כל החברה לקחת יום חופש ולברוח לצפון , למרות עומס חום זה היה יום פנטסטי .

יצאנו מת"א מוקדם , עצירה בחיפה לאסוף חבר , היידה מפל דבורה + נחל ג'ילבון אח"כ צהריים במסעדה , עצירה בחיפה לזרוק ת'צפוני ( סתם תופס מקום ) ומהכרמל דרך בית אורן לעתלית ואדולו התל אביבה .

בסיבוב מיד אחרי כלא דמון הגיח אופנוע אדום ( מהמהירות וההלם פשוט לא הספקתי לזהות ) , עם נהג ומורכב - תוך שהוא עוקף בסיבוב עם בלי ראות קדימה ועושה את זה במרכז הנתיב השני ( כביש חד נתיבי !!! ) .

למזלנו , הוא הצליח להתיישר ולברוח שנייה לפני הפגוש הקדמי בצד הנהג ( אולי גרוד קל על הפגוש ) !!!!

החום הבריח אותי מהדו גלגלי לרכב , וההלם כנראה ישאיר אותי שם קצת .

מטומטם , דביל , זבל , , מה אתה עושה ?????

אתה נורמלי , ככה נוהגים , זאת אחריות , מי נתן לך רישיון ????

קח אקדח תתאבד בחדר וסגור עניין , מה אתה רוצה ממני ?????

הלוואי יגנבו לך בלילה את האופנוע לשחיטה , ואין לך שקל על התחת - ולעולם , אבל לעולם , לא תחזור לרכב !!!!!

מכל הלב והכאב ( אפס שכמותך ) !!!

כרוב , נשיא , מנהל וחברי הפורום : אני מתנצל על השפה והטון , אבל ככה לא הרגשתי כבר הרבה זמן - בא לי לשחוט מישהו !

אני לא מצרף להודעה שום סמיילי , סימן או תו מצוייר - זה לא לא לא מצחיק .

פשוט לא !

מי שלא רוכב , יותר טוב שלא ידבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה טובה ותשנה את הכותרת,

עם כל העצבים שתאמין לי שאני מבין אותך- הכותרת הזאת מלחיצה בטירוף.

עכשיו לתוכן-

כמו שיש נהגי מכוניות מטורפים, יש גם אופנוענים שכל מה שעובר לך בראש כש אתה רואה אותם הוא:"איך הוא חי עד היום?"...

ככה זה העולם,

תשלים עם זה...

"או כן או לא, מה שבטוח - אולי, וגם זה מוטל בספק" (מוטי גנץ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו לתוכן-

כמו שיש נהגי מכוניות מטורפים, יש גם אופנוענים שכל מה שעובר לך בראש כש אתה רואה אותם הוא:"איך הוא חי עד היום?"...

ככה זה העולם,

תשלים עם זה...

ולצערנו זה לא קורה רק בכביש... :(

כך אמר שדרן החדשות...

"שלושה נערים נעצרו בגין סחר בסמים, שלושתם משכונת התקווה" :-o

פיגו ג'ט פורס למכירה, פרטים כאן...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=75833

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו לתוכן-

ככה זה העולם,

תשלים עם זה...

ולצערנו זה לא קורה רק בכביש... :(

נכון- אבל כאן אנחנו חיים,

אם לא נשלים עם העובדה, לחץ הדם יעלה לרמות מטורפות.

אפילו כשאני ברכב- כמעט ואין לי הפתעות בכביש,

הדבר היחידי שאנחנו יכולים לעשות הוא להיות בסדר,

אולי אולי באמת אולייייי מישהו יראה את הנהיגה/רכיבה הנינוחה ויגיד לעצמו:"למה אני לא יכול להיות רגוע כמוהו..."

ואולי אפילו ינסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור היסטרי, שמישהו יתן לו משהו שיעצור לו את העצבים.......................................

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור היסטרי, שמישהו יתן לו משהו שיעצור לו את העצבים.......................................

יש לך שמן ברקס? :p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קרה ? 'תחרפנתם ?

במקום שתגבו אותי בגינוי כולל על הדביל המפגר שחושב שהוא אלוהים - כי יש לו אופנוע אדום , אתם מסתלבטים .

תאמינו לי - האחרון שלחוץ זה אני : לאט לאט אתם תעודדו אותם לעשות שטויות , לנהוג כמו רוסי בת"א , להגדיל נפח מנוע בכלים קטנים - והם ימשיכו להתפרק : על טוסטוסים , אופנועים ומה שיש !!!

אני , אני רק אשב בצד ואחכה , כי כשהם יתפגרו ( והם יתפגרו / יתרסקו / ימחצו וידרסו ) - הביטוח יעלה , יהיו פחות רוכבים ומחיר הכלים ירד - ואז אני ארוויח !

במקום לזעוק נגדם , להעיר לתקן למחות בקול רם , להזכיר מה קרה רק לאחרונה , מה המשמעות ואיך לא לעשות , הפכתם אותי להיסטרי !

אולי אני קצת לחוץ , אבל בטח שלא מפגר !!!!!

תתעוררו , תבינו מה המשמעות של 100כ"ס בגלגל , מה קורה לגוף שנע המהירות 80 קמ"ש כשהוא נכנס בקיר ( זה פיזיקה חברים , פה אין משחק כמו יחסי בלימה ופורטינג לשסתומים - זה קבוע !!!! ) .

תכריזו על יום נוסעים בזהירות , תנו הרצאות בטיולי המועדון על מצבים מסוכנים ויציאה מהם , דברו להיגיון ולשכל הישר ( אם יש לכם כאלה ) תחנכו מנסיונכם העשיר , משנות העיסוק הרבות בתחום .

אני היסטרי ... ?!?! אולי ..... , אבל אתם .....תתביישו לכם .

הזדעזעתם מהכותרת ( ומישהו ערך אותה , ללא ספק הייתה כואבת ) - תחשבו מה היה קורה עם היא הייתה אמיתית ???? איך הייתם מרגישים עם עוד אופנוע ליטר +- מפורק ????

יפי נפש עלובים !!!!!!!!!!!!

מי שלא רוכב , יותר טוב שלא ידבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קרה ? 'תחרפנתם ?

במקום שתגבו אותי בגינוי כולל על הדביל המפגר שחושב שהוא אלוהים - כי יש לו אופנוע אדום , אתם מסתלבטים .

תאמינו לי - האחרון שלחוץ זה אני : לאט לאט אתם תעודדו אותם לעשות שטויות , לנהוג כמו רוסי בת"א , להגדיל נפח מנוע בכלים קטנים - והם ימשיכו להתפרק : על טוסטוסים , אופנועים ומה שיש !!!

אני , אני רק אשב בצד ואחכה , כי כשהם יתפגרו ( והם יתפגרו / יתרסקו / ימחצו וידרסו ) - הביטוח יעלה , יהיו פחות רוכבים ומחיר הכלים ירד - ואז אני ארוויח !

במקום לזעוק נגדם , להעיר לתקן למחות בקול רם , להזכיר מה קרה רק לאחרונה , מה המשמעות ואיך לא לעשות , הפכתם אותי להיסטרי !

תתעוררו , תבינו מה המשמעות של 100כ"ס בגלגל , מה קורה לגוף שנע המהירות 80 קמ"ש כשהוא נכנס בקיר ( זה פיזיקה חברים , פה אין משחק כמו יחסי בלימה ופורטינג לשסתומים - זה קבוע !!!! ) .

תכריזו על יום נוסעים בזהירות , תנו הרצאות בטיולי המועדון על מצבים מסוכנים ויציאה מהם , דברו להיגיון ולשכל הישר ( אם יש לכם כאלה ) תחנכו מנסיונכם העשיר , משנות העיסוק הרבות בתחום .

הזדעזעתם מהכותרת ( ומישהו ערך אותה , ללא ספק הייתה כואבת ) - תחשבו מה היה קורה עם היא הייתה אמיתית ???? איך הייתם מרגישים עם עוד אופנוע ליטר +- מפורק ????

בו'אנה, התחרפנת לגמרי, הא?

אז הבנו, ראית אופנוען שמשתולל. סבבה.

אנחנו רואים כאלה יום יום. לא רק אופנוענים, גם נהגי פחיות, אוטובוסים, משאיות, מוניות ומה לא.

אז בכל פעם שנראה מתאבד על הכביש נרוץ ונצעק בפורום? לא נראה לי.

תשב, תירגע, תשתה מים קרים, תעשן סיגריה.

אח"כ תקרא שוב את ההודעות שלך ותראה שקצת הגזמת (רשמתי בהתחלה "תראה שיצאת ד.ביל אבל מחקתי כדי שלא תעלב...).

חליק, זרום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קרה ? 'תחרפנתם ?

מה קרה? מישהו העז לספר בדיחה בשרשור שפתחת כי היית מזועזע?

תגיד לי, חתיכת מוגבל חסר הבנה אתה באמת חושב ש"להגדיל נפח מנוע בכלים קטנים" - מה שאנחנו מעודדים, לדבריך - זה מה שגורם לתאונות? אתה ב-א-מ-ת בטוח שכלים קטנים מוגדלי נפח עושים יותר תאונות מכלים קטנים שאינם מוגדלי נפח, או מכלים גדולים?

יאללה יאללה, לך תישן על האף.

(ואין בהודעה זו משום תמיכה בהתנהגות פרועה - רק ביקורת על הודעותיך שנעות בין גיחוך להיסטריה).

X

מנהל פורום הקטנועים ב"תפוז"

וגם איש די נחמד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההודעה שפתחה את האשכול הנ"ל אכן נערכה מחדש - ולו רק בגלל שנוסחה כטיזר ועוד אחד מרובה סימני קריאה... :?

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע sea_goal, אתה באמת צריך להירגע. אתה רוצה לומר שזאת הפעם הראשונה שראית אופנוען רוכב בצורה פראית ?

אז אני לא יודע מה איתך, אבל כבר ראיתי הרבה פעמים גם רוכבים וגם נהגים נעים על הכביש כמו מטורפים ממש, זה מבהיל וזה מעצבן אבל זה לא גורם לי לרדת מהפסים.

אין צורך להידרדר לגידופים, וזה מכוון גם למי שהגיב לך.

לילה טוב ורגוע !

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...