Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הנחה של 29 אג' על בנזין 95 בתדלוק עצמי? איפה?

micam
שימו לב! השרשור הזה בן 7216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הנחה של 20 אג' על ליטר בנזין בסדש תל מונד על כביש 4.

על ליטר סולר הנחה של 130 אג' אם אני לא טועה.

והדלק באיכות טובה.

נועם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכנס לאתר של התכנית שלו, ושמה יש את כל אותם תחנות בתדלוק עצמי...

http://www.tapuz.co.il/esek/

פליקס.

ראיתי אבל אין מחירים. אני יודע שיש הנחות של 18 אג'

אבל איפה

29?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

25 אגורות הנחה על דלק (בעיסקה עם סונול)

145 אגורות הנחה בעיסקה עם סד"ש

מה זאת אומרת בעיסקה?

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ליד הבית יש תחנה של דלק, אפשר למלא בתדלוק עצמי בכל צורה. אם זה כרטיס אשראי פשוט מכניסים אותו במכונה פועלים לפה ההוראות שיש על הלוח ומתדלקים, אם זה מזומן ניגשים לדלפק של הקופה משלמים ומשם פותחים לך את המשאבה עד הסכום שביקשת.

המחיר לליטר 95 זה 4.81, הרבה זמן לא תדלקתי בתחנה אחרת אבל זכור לי ש95 עומד היום על 4.96 או משהו בסביבה הזאת. באמת אתמול שאלתי את עצמי איפה יש הנחה של 29 אגורות! למצא תחנה אחת בארץ שמוכרת במחיר כזה וישר לרוץ ולהגיד שיש מחיר כזה זה קצת לא רציני כי אף אחד לא ממש ימצא את התחנה.

הם טוענים שכדאי לחפש תחנות זולות, אבל לא תמיד משתלם לסוע עד לתחנה הזולה אז מה עשינו בזה?

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ליד הבית יש תחנה של דלק, אפשר למלא בתדלוק עצמי בכל צורה. אם זה כרטיס אשראי פשוט מכניסים אותו במכונה פועלים לפה ההוראות שיש על הלוח ומתדלקים, אם זה מזומן ניגשים לדלפק של הקופה משלמים ומשם פותחים לך את המשאבה עד הסכום שביקשת.

המחיר לליטר 95 זה 4.81, הרבה זמן לא תדלקתי בתחנה אחרת אבל זכור לי ש95 עומד היום על 4.96 או משהו בסביבה הזאת. באמת אתמול שאלתי את עצמי איפה יש הנחה של 29 אגורות! למצא תחנה אחת בארץ שמוכרת במחיר כזה וישר לרוץ ולהגיד שיש מחיר כזה זה קצת לא רציני כי אף אחד לא ממש ימצא את התחנה.

הם טוענים שכדאי לחפש תחנות זולות, אבל לא תמיד משתלם לסוע עד לתחנה הזולה אז מה עשינו בזה?

כמובן שלא משתלם לנסוע במיוחד "לחפש" תחנה

אבל בוא אני יגיד לך יותר מזה. אצלי בשכונה יש שתי תחנות אחת מול השנייה. אחת ישנה מאד מחיר מלא בשירות מלא- בדר"כ יש תור לא קצר והשנייה ממש מימולה רחבה יותר בלי תור בכלל- בשירות עצמי מוזל. אני ממלא כמובן רק בשירות עצמי- אבל אבא שלי תמיד ממלא בתחנה הישנה. למה? כי הוא התרגל.

לנסוע במיוחד זה ממש לא משתלם. אבל בהחלט אפשר לעצור למלא בתחנה כזו כשעוברים בסביבה (רובינו עוברים ליד תחנה כזאתי)

וחוץ מזה- אם חלק גדול מהנהגים יתחילו לחפש תחנות מוזלות לא תיהיה ברירה גם לתחנות הוותיקות וגם הם יפתחו משאבה בתדלוק עצמי

בכל מקרה- הנחה של 29 אג' על 95 כמו שהבטיחו עדיין לא מצאתי. גם לא בפורום של התוכנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה בנסיעתי לאשדוד כאשר יורדים מכביש 4 לכיוון אזור התעשיה של אשדוד

ראיתי תחנה של סד"ש עם 25 אג' הנחה על 95

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה בנסיעתי לאשדוד כאשר יורדים מכביש 4 לכיוון אזור התעשיה של אשדוד

ראיתי תחנה של סד"ש עם 25 אג' הנחה על 95

אותו מקום תחנת דלק של דלק.

27 אג' הנחה על 95

אני אישית מאמין שזה מהול אבל זה השערה בלבד.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שיש במערב ראשון בדרך לים, בכניסה לאיזור של אלקטרה, תחנה של סד"ש שנותנים הנחה של 20 אגורות לליטר בנזין בתדלוק עצמי.

SUBARU FORESTER SH

ALFA ROMEO 156 TS2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכך שאנחנו הזמנו מראש מספר כרטיסי תדלוק של סד"ש וסיכמנו על מחירים.

אם המחיר בתחנות יקר יותר מאשר המחיר הקבוע (בדרך כלל) אז אנו מקבלים אתץ ההנחה הקבועה.

אם המחיר בתחנות זול יותר (כמעט שלא קורה) אז אנחנו מקבלים את המחיר של התחנה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...