Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נתקלתם באיביי בדבר כזה?

reuven
שימו לב! השרשור הזה בן 4450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כתוב במפורש משלוח לכל העולם חוץ מישראל:

"

Shipping and handling

Item location: Los Angeles, California, United States

Shipping to: Worldwide

Excludes: Israel

"

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ממה שקראתי, הרבה מוכרים עושים זאת (ולא רק לישראל, לעוד מדינות כמו איטליה וברזיל) כי המוצר מגיע ונתקע במכס

ואז הקונה פונה למוכר, מתלונן שלא קיבל את החלק ומבקש החזר

ראיתי את זה אצל הרבה מוכרים באיביי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילא זה, אני נתקלתי במוכר מישראל ששולח לכל העולם חוץ מישראל.

הסיבה שלו היתה שככה הוא מרוויח על החלק יותר כסף.

סובארו-SVX שחורה 94' ,סובארו SVX לבן פנינה 92', סובארו XT טורבו שחורה 86', סובארו XT טורבו בורדו 86', סובארו XT טורבו לבנה 86'

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה עוכר ישראל? אתה חושב שהישראלים הם קדושים ותמימים שכל העולם צריך לאהוב אותנו? מכירים את חברת UPS? כן, זאת עם המשאיות החומות. אתם יודעים שבארה"ב נהוג שהשליח משאיר את החבילה ליד הדלת? מה היה קורה לו היו משאירים את החבילה ליד הדלת בישראל? אם לא היו מפוצצים אותה בטענה שזה חפץ חשוד בטוח שהיא הייתה נעלמת. בכל מקרה, הישראלים ידועים בתור אלה שעושים קומבינות. מקבלים את החבילה משליח UPS חותמים בשם משה ואז אחרי כמה שעות דני מתקשר ואומר שלא קיבל את החבילה. אז UPS אומרים שמשה חתם על החבילה ואז דני מכחיש שהוא מכיר את משה ו UPS נאלצת לשלם עבור הסחורה. הישראלים הם האמא של התחמנים. לא כולם, זה ברור. אבל מה לעשות, ישנם לא מעט חלאות אדם שהורסות לכולם את הכל.

עוד אוסיף דבר, אם אתם אי פעם בניו יורק, תתרחקו כמו מאש מחנויות האלקטרוניקה של הישראלים. לקנות רק מחנויות גדולות ומכובדות כמו BEST BUY ואחרות. מה הישראלים עושים? הם מקבלים מצלמות שחזרו משיפוץ וכיוצא בזה. שמים אותן בקרטון יפה של מצלמה חדשה, עם כל מי עדשות שהם מארגנים ממצלמות אחרות ואז שאתה בא הביתה אתה מגלה שהעדשה בכלל לא מתאימה למצלמה או שהיא לא עובדת וכיוצא בזה. מה הם חושבים הישראלים? שאנחנו פראיירים? גם אנחנו ישראלים. גם אנחנו מכירים קומבינות.

חוץ מזה, חשבתם שאולי המכס הישראלי הוא נוקשה מדיי ואין לסוחר כוח להתעסק עם הדברים? מה דעתכם על ישראלי שמקבל חבילה ופתאום משום מה לא בא לו לקבל את החבילה? מה עושים איתה? פשוט מאוד, מחיזירים לשולח. מי משלם על המשלוח בחזרה? נכון מאוד, הסוחר. לכן הוא לא רוצה להתעסק עם כאב הראש הזה.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילא זה, אני נתקלתי במוכר מישראל ששולח לכל העולם חוץ מישראל.

הסיבה שלו היתה שככה הוא מרוויח על החלק יותר כסף.

זה היה יכול להיות מצחיק אם זה לא היה עצוב,כל מיני סוחרי גרוטאות מגלים את הרשת ודואגים להעיף מפה גם את המעט שכבר היה,הסיבה שהם מקבלים תמורה גבוהה יותר בחו"ל היא מחירי משלוח נמוכים במיוחד מישראל החוצה בהשוואה לשאר העולם,המוכר מפרסם משלוח ב 30$ בפועל עולה לו 10$ ולכן לא משנה מה מכר הוא כבר הרוויח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

שלח למוכר הודעה שאתה ממש מעוניין לקנות את החלק, וגלה מה הסיבה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מבין איזה תסכול, הוא מכר מאותת קדמי שיושב ליד הפנס הראשי בSVX, בגרסה האירופאית הם שקופים ונדירים או יקרים, וברגסה האמריקאית והקלה יחסית להשגה הן עם רפלטור כתום (כמו שיש אצלי כי השקופים נשברו בעבר), אני בדיוק צריך כזה והוא מכר אותו ב 20$! הייתי משלם לו יותר.

סובארו-SVX שחורה 94' ,סובארו SVX לבן פנינה 92', סובארו XT טורבו שחורה 86', סובארו XT טורבו בורדו 86', סובארו XT טורבו לבנה 86'

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבקש שתרשום פה את שם המשתמש של המוכר באיביי.

אם זה מי שאני חושב שזה, כולכם עומדים להיות מופתעים...

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מבין איזה תסכול, הוא מכר מאותת קדמי שיושב ליד הפנס הראשי בSVX, בגרסה האירופאית הם שקופים ונדירים או יקרים, וברגסה האמריקאית והקלה יחסית להשגה הן עם רפלטור כתום (כמו שיש אצלי כי השקופים נשברו בעבר), אני בדיוק צריך כזה והוא מכר אותו ב 20$! הייתי משלם לו יותר.

שלח לי לינק ואני אבקש מידידה שלי שתשלח אותם לארץ.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלח לי לינק ואני אבקש מידידה שלי שתשלח אותם לארץ.

זה כבר נמכר, פורסם לפני כמה חודשים.

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על USHOPS שמעת? אתה מקבל מהם כתובת בארה"ב והם שולחים את זה אליך לארץ. אומנם יותר יקר ממשלוח ישיר לישראל אבל ככה אתה יכול לקנות מ"עוכרי ישראל".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקרה שלי קצת שונה, המאותת הזה היה מחובר לאוטו שלם...

הגעתי לבן אדם, ביקשתי שישמור לי את החלק, הוא לא שמר ומכר אותו לחו"ל.

לעומת זאת לפגר של האוטו שעליו הוא ישב פירקתי את הצורה, אז הפסדתי את המאותת אבל הרווחתי חלקים אחרים יקרים מפז.

כשהמוכר בעל פירוקייה אין לו זמן להתעסק בחלקים בודדים כי הוא לא ירוויח ולא יצא מזה לעולם, לתומי חשבתי שיהיה לו כח או זמן להתעסק עם הורדת המודעה, טעיתי.

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...