Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מותגים סיניים- האם אנחנו ממהרים לקטול אותם?

mikmik
שימו לב! השרשור הזה בן 7215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רציתי לשאול שאלה מאוד עיניינית, האם אנחנו ממהרים לקטול מוצרים סיניים זולים ?

תסתכלו, ניסיון עם מוצרים פגומים מסין יש לי בלי סוף, אך לא חסרים לי חברים עם מוצרים מבית "טוב" שהלכו לעולמם בלי סיבה מוצדקת.. (טוויטרים, קבלים, וכו.)

השאלה שלי מדברת על טיבם של המוצרים מבחינת תמורה, לא מבחינת אמינות כי קשה לעמוד אמינות של מוצר.

לקחתי את האוטו של הבוס של חבר לסיבוב.. אוטו חמוד.. GOLF GTI יש לו פאנל של

ROCKFORD 9120 (אם אני לא טועה אל תתפסו אותי במילה)

ושמעתי במערכת שלו .. כללה קומפיננט קידמי, 6 על 9 אחורי, סאב, שני מגברים, וקרוס אובר של RADIO SHACK

כשחזרתי מהנסיעה המהנה.... ממש התרשמתי מהסאונד..

(יש לי באוטו מוצרים ממותגים כגון ALPINE MAGNAT MOREL COMPAQ אומנם חברות מוכרות וידועות, אך לא רכיבים ברמת על איך שאומרים .. רכיבים ברמה דיי בסיסית היתי אומר)

השורה התחתונה היא, שכשחזרתי שאלתי אותו כמה עלתה לו המערכת ואני מדגיש : ה"מערכת המפלצתית הזאתי.". משום שמאוד נהנתי ממנה,

והתשובה שהוא נתן לי היתה משהו כמו 1900 שקל ואני הסתכלתי עליו בתדהמה.

יש לו שמה שני מגברים מחברות לא ידועות אפילו לא הדפסו עליהם את השם כמו שצריך

רמקולים של SAGA או SABA אנאערף..... ובסופו של יום בלי לדעת שהרכיבים של חברות שאין להם אפילו שם, הסאונד בהחלט סביר ומתקבל על הדעת

למישהו יש ניסיון דומה ? והאם מוצרים אחרים של סין נקטלים לפני שניתנה להם הזדמנות להוכיח את עצמם ?

אחרי הכל, יש חברות בלי סוף שמייצרות מוצרים בסין.. אני לא ראיתי אף אחד צוחק על הדיוידי הבייתי שלו או הטלוייזיה הבייתית שלו..... יש משהו בדבריי ?

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הבעיה עם מוצרים שיוצרו בסין AKA "זבל סיני" היא שהאיכות חומרים והרכבה שלהם נמוכה. זה משהו שגם טלויזיות של הרבה אנשים פה בפורום סובלות - אבל מה לעשות זהו פורום אודיו לרכב... ואתה נמצא בו, מדבר בו, חולק את דעותיך, משכיל וממליץ לאנשים על מוצרים למיניהם (משום מה).

אני לא מתלונן על הטלויזיה הסינית שלי עד שאני קם בבוקר והיא לא עובדת.

אותו דבר עם רמקולים או מגברים, רק שהבעיה היא שרמקולים המחוברים למגבר בצורה לא נכונה - נשרפים. ונוסיף לזה את האיכות הירודה של המגבר שתורמת לפעמים לגל מרובע להגיע לרמקול ולשרוף אותו - אזי, כל חוליה סינית (זבל סיני) שתחבר למערכת שלך, יכולה לגרום לבעיות.

כשאתה קונה מוצר סיני טהור (דוגמאת החיקוי לבוס) - אתה צריך להיות מודע לעובדה שיש סיכוי שישרפו לך הרמקולים, שהמגבר ישרף או שהמצבר שלך יעלה פתאום באש מסיבה לא ברורה. (דוגמא אחרונה סתם בשביל הנקודה 8) )

אם תקנה מוצר יותר יקר ותשלם קצת יותר על איכות המוצר - תוכל לשבת עם ראש שקט יותר ומוזיקה הרבה יותר אהה.... הרמונית :lol:

כל הבעיות שתיארתי - יכולות לקרות, אבל יכול להיות גם שתקנה את המוצר, ותהנה ממנו הרבה זמן. הכל יכול להיות.

אהה ולגבי המחיר של המערכת - לדעתי הבן אדם קנה את המערכת עם האוטו או שהוא התכוון רק להד יוניט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

soundwave שוב אחי, אין לי ספק בדברייך

יש לי ניסיון עם מוצרים פגומים וכו

השאלה שלי היא, אם בטלויזיות אנו קוטלים את החברה אך ורק כאשר היא לא עובדת

ולא לפני, אז למה בתחום הסיני אנחנו קודם קוטלים?

לגבי הדוגמא שהבאת, זאת אחלה דוגמא אני לא אגיד ששריפת מגבר\אלטרנטור זה לא דבר רציני לכל דבר

השאלה אם צריך לשלול את כל סין ? ולא רק את המוצרים המסויימים האלה?

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי טלוויזיה זה דבר יחיד במערכת של אוטו הכל מתחבר אחד לשני ועובד ביחד אתה מבין צריך שהכל יפעל חלק....

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

mister audio אנחנו עדיין לא חיים בתקופת ה...

אני לא יודע מה איתך אני הרבה זמן לא ראיתי טלויזיה שעובדת לבד

(ממיר דיגיטלי וידאו דיוידי רסיבר רמקולים סאב)

ראיתי פחות דברים באוטו מאשר דברים בבית..

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הרבה נסיון עם קליפורניה בום ואני יכול להגיד עליהם רק דברים מצויינים !

אני לעומת זאת נתקלתי במגבר שלהם שנשרף אחרי שבועיים וחצי עבודה.. :?

וברמקולים 6X9 שהתחילו לחרוק אחרי מספר ימים..(בזה נתקלתי פעמיים.. :roll: )

.All Imprezas are equal,some are more equal then others

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק קשור לעצם העובדה שזה מיוצר בסין. יש בסין גם מפעלים ברמה טובה. כשאומרים על משהו זבל סיני לא מתכוונים רק ליצור אלא מתכוונים למוצר ללא שום מחקר או פיתוח, שהורכב מחומרים זולים ובקרת איכות נמוכה.

במזרח יש מדינות שבכל אחת מהן יש רמת יצור שונה (כח האדם הוא בכל זאת מרכיב חשוב).

יפן וטיוואן נחשבות לרמה גבוהה, אחר כך למשל קוריאה ובתחתית נמצאת סין. כמו כן עלות היצור (בגלל עלות כח האדם) משתנה לפי הרמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

mister audio אנחנו עדיין לא חיים בתקופת ה...

אני לא יודע מה איתך אני הרבה זמן לא ראיתי טלויזיה שעובדת לבד

(ממיר דיגיטלי וידאו דיוידי רסיבר רמקולים סאב)

ראיתי פחות דברים באוטו מאשר דברים בבית..

יש אנשים שרוצים פשוט לראות טלויזיה וזהו. הממיר הדיגיטלי לא משפיע על פעולה תקינה של הטלויזיה עצמה ולכן אין סיכון בשידוך לא נכון בין מוצרים גרועים.

ובכל זאת יש אנשים שיודעים טלויזיה טובה מה היא, ומחפשים טלויזיות תוצרת יפן, שעולות 25-30% יותר מטלויזיות סיניות באותו גודל ועם אותן פונקציות... ובהן כיסוי הרשת שעל גבי הצג - יותר איכותי ולכן הקונטראסט הרבה יותר חזק ונותן תמונה ברורה יותר ופונקציות שנותנות לשלוט יותר טוב על התמונה ועל הרמקולים המובנים וכו וכו'.

תלוי בבן אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שכל המערכת עלתה לו 1900 שקל, זה זול מדיי.

דבר שני אולי יצא שבאמת כל הרכיבים המותקנים אצלו באוטו הם אומנם "זבל סיני" אבל אתה לא יכול לדעת מה יקרה עוד שבוע שבועיים. :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מושיקו - ומה בדיוק אתה רומז, המערכת מותקנת אצלו כבר יותר משנה.

זה חצי שנה יותר ממה שהמגבר של פיוניר שרד אצל חבר שלי באוטו

אז מי אמר שהבלאי שלהם פחות טוב ממותגים אחרים?

(שלא לדבר על סכום כספי מאוד מצחיק)

כמובן ש1900 לא מדובר פה עם הפאנל, או הקרוס, מדובר על המגברים + רמקולים

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקחת רכיבים זולים ולגרום להם להישמע טוב יותר מרכיבים יקרים. הרבה תלוי בהתקנה (לא סתם חיווט, אלא מיקום של הרמקולים, חיתוך נכון בקרוס וכו').

תיקח מידבאס של 10000 שקל ותתקין אותו בדלת ללא איטום הא ישמע פחות טוב ממידבאס של 1000 שקל (סתם כדוגמא).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...