Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט - או מציאת מכונית יקרה בזול

Jehosapheth
שימו לב! השרשור הזה בן 7214 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למשתתפי הפורום שלום !

אני עתיד להקציב כ-50 אלף ש"ח לקניית רכב, וחשקה נפשי להימנע מקניית רכב אפרורי המתאים לתקציב דלעיל, למשל פיאט פונטו.

לפיכך אנסה להתחיל כאן פרוייקט שבו כל אחד ייתרום מניסיונו (וגם מועמדת) באשר ל-

איזו מכונית גדולה, חזקה, ואיכותית, שבעבר או כחדשה הייתה יקרה, וכיום אפשר להשיג משנתונתים מוקדמים יותר.

אבקש להציג רכבים בצורת ייתרונות וחסרונות, מלבד תאורים רלוונטיים.

לכל הלוקח חלק ביוזמה, תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקשת ניסיון?

אתה יכול אולי לחפש בלחץ אופל אומגה משנתונים 97-98.. רכב שבזמנו חדש עלה די הרבה אבל הערך שלו במשומשות צנח.. למרות שאני לא יודע למה.. זה היה הרכב הראשון שנהגתי עליו (היה לאבא שלי בתקופה שעשיתי רישיון)

רכב מאוד מפנק ומאובזר, שמכוון לשוק האמריקאי אך נהנה מאמינות גרמנית, ובעל לוק די יוקרתי אבל גם די אנונימי לשוק הישראלי, ולכן לא כל כך הצליח

מצד שני, אתה תמיד יכול לחפש ב.מ.וו סידרה 3 משנים 93-97

omega_6.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקשת ניסיון?

אתה יכול אולי לחפש בלחץ אופל אומגה משנתונים 97-98.. רכב שבזמנו חדש עלה די הרבה אבל הערך שלו במשומשות צנח.. למרות שאני לא יודע למה.. זה היה הרכב הראשון שנהגתי עליו (היה לאבא שלי בתקופה שעשיתי רישיון)

רכב מאוד מפנק ומאובזר, שמכוון לשוק האמריקאי אך נהנה מאמינות גרמנית (ושרות ישראלי... :? ולכן לא כל כך הצליח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה מכוניות כאלו, תלוי עד כמה אזוטרי אתה מוכן להיות:

* פורד טאורוס

* סיטרואן XM וגם קסנטיה

* פיז'ו 605

* קרייזלר ויז'ן (אין לי מושג בכמה היא נסחרת, אבל זה בטח לא הרבה)

* קדילאק STS

* וולבו 740 ודומיו

* אאודי 100

* ניסאן פרימרה

* מאזדה קסדוס

ואם זה מעניין אותך, אני שוקל למכור את המונדיאו שלי שגם יכולה להתאים (עקב קבלת רכב מהעבודה במהרה בימינו אמן), ותעלה לך הרבה פחות מהתקציב שלך, פרטים בה"פ.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל תיקח בחשבון שאם אין לך כסף אתה בבעיה. התחזוקה של הרכבים האלו יקרה, הטסט יקר, הרבה פעמים גם הביטוח יקר. לחלקם מנועים גדולים מאוד (לדוגמא הSTS) עם צריכת דלק מאוד גבוהה.

אופציות נוספות יכולות להיות לנצ'יה קאפה ולנצ'יה תמא. אלפא 164, ואחרות.

בכל מקרה אם אתה רוצה מידע על להחזיק רכבים כאלו תריץ חיפוש על כמה מן המתמודדות פה תמצא הרבה מידע!

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מתאים לך גיר רגיל, יש BMW מעניינת שמפורסמת בקלאסיקאר:

http://www.classiccars.co.il/ads/adDetail.asp?cat_id=2&sub_id=1&ad_id=2128

ראיתי את האוטו במפגש של מועדון החמש כמה פעמים.

730 עם מנוע V8 (!) כולל כל התוספות שמקובלות במכוניות פאר.

בהנחה שהמוכר ייתגמש, זה נכנס לך בדיוק בתקציב.

חסרונות: גיר רגיל (מבחינתי לפחות), סחירות, צריכת דלק, חלקים יקרים, מוניטין לא מזהיר של מנוע V8 שלושה ליטר...

יתרונות: גיר רגיל... (לא מבחינתי :lol: ), הרבה מאוד אוטו: מרחב, נוחות, פאר במעט כסף באופן יחסי. מנוע חזק, התנהגות ספורטיבית יחסית למקובל בקטגוריה, וכמובן, זה BMW

כמו כן, אפשר לשקול ביואיק לה-סייבר, סאאב 9000, BMW סידרה 5 E34 מרצדס S מסוף שנות ה80

באופן כללי, מכוניות כמו שאתה מחפש יכולות להיות קניה משתלמת, אבל זה בתנאי שאתה לא נוסע הרבה. אם תתפור קילומטראז' שנתי גבוה, ההוצאות לא יאחרו לבוא, והן יהיו כבדות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התקציב שלך הוא כ50 אלף אני חושב שעדיף

שבאמת תקנה רכב שאתה גם תוכל לתחזק

מה התקציב תחזוקה השנתי שלך?

תמצא גם רכב שתוכל למכור בקלות..

אני חושב שעדיף שבמחיר הזה תקנה איזה הוט' האץ' טובה

אם זה ההנאה שלך, ז'תומרת אם אתה אוהב מכוניות ספורטיביות.

אם המראה והפינוקים חשובים יותר אני מציע BMW סידרה 3

מהשנים 97-8 , 320 ידנית יכולה לספק את שתי הדרישות הנ"ל.

בהצלחה בכל מקרה.

HU: JVC KDBT1 AMP:JBL Cs50.4

COMP: MTX RTS652 SUB: Magnat Xpress 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמכוון לשוק האמריקאי

1. אני מקווה שאתה מתלוצץ smily8825.gif

2. אומנם היה ניסיון לשווקה גם תחת מותג קאדילאק בארה"ב אבל התוצאה הייתה עגומה (הרכב וגם המכירות).

3. לוק יוקרתי?! :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל תיקח בחשבון שאם אין לך כסף אתה בבעיה. התחזוקה של הרכבים האלו יקרה, הטסט יקר, הרבה פעמים גם הביטוח יקר. לחלקם מנועים גדולים מאוד (לדוגמא הSTS) עם צריכת דלק מאוד גבוהה.

בכל מקרה אם אתה רוצה מידע על להחזיק רכבים כאלו תריץ חיפוש על כמה מן המתמודדות פה תמצא הרבה מידע!

גיא

:mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבימר 730 ידנית שהוצעה היא מכונית מדהימה ביותר ( מכיר את האיש שייבוא אותה ונסעתי בה )

החיסרון הגדול - דלק - חלקים - וכל מה שמסביב כמו שאמר גיא !

סאאב 9000 מפנקת ביותר נוחה , אם תמצא אחת 2300 טורבו אז גם מהירה מאוד .

פאדי

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון שלך לוקה בדבר אחד, וזה תפיסת המציאות.

אין דבר כזה מכונית יקרה בזול. מי שקונה אוטו ב50K , אין לו את עומק הכיס הדרוש לאחזקת רכב שעלה 250K (נגיד) כחדש. אוטו כזה תוכנן מלכתחילה למי שיכול. עם השנים, הוצאות האחזקה של האוטו הזה רק יגדלו ולא יפחתו באופן יחסי לשוויו הצונח.

יש לי חבר טוב שקנה לפני שנים סיטרואן XM ממנכ"ל בנק ירושלים שהיה היד הראשונה. האוטו עלה לו כמו שעלה לקנות אז 1600 אוטומטית משפחתית חדשה, רק בתמורה לאותו הכסף קיבל מנוע 3000 אימתני, ריפודי עור מהממים ומכונית באמת מאוד מיוחדת. במקביל קיבל תצרוכת דלק של 1:6 ,טיפולים יקרים להחריד, ותיבת הגה כח הידראולי שהוחלפה מספר פעמים והמשיכה לנזול. לאחר כשנתיים מכר אותה כי התיקונים והאחזקה השוטפת היו מעל ומעבר למה שציפה.

אני לא רוצה להכנס לחשבון הבנק שלך, אבל קח בחשבון את התמונה הכוללת לפני שאתה קונה אוטו.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון שלך לוקה בדבר אחד, וזה תפיסת המציאות.

אין דבר כזה מכונית יקרה בזול. מי שקונה אוטו ב50K , אין לו את עומק הכיס הדרוש לאחזקת רכב שעלה 250K (נגיד) כחדש. אוטו כזה תוכנן מלכתחילה למי שיכול. עם השנים, הוצאות האחזקה של האוטו הזה רק יגדלו ולא יפחתו באופן יחסי לשוויו הצונח.

יש לי חבר טוב שקנה לפני שנים סיטרואן XM ממנכ"ל בנק ירושלים שהיה היד הראשונה. האוטו עלה לו כמו שעלה לקנות אז 1600 אוטומטית משפחתית חדשה, רק בתמורה לאותו הכסף קיבל מנוע 3000 אימתני, ריפודי עור מהממים ומכונית באמת מאוד מיוחדת. במקביל קיבל תצרוכת דלק של 1:6 ,טיפולים יקרים להחריד, ותיבת הגה כח הידראולי שהוחלפה מספר פעמים והמשיכה לנזול. לאחר כשנתיים מכר אותה כי התיקונים והאחזקה השוטפת היו מעל ומעבר למה שציפה.

אני לא רוצה להכנס לחשבון הבנק שלך, אבל קח בחשבון את התמונה הכוללת לפני שאתה קונה אוטו.

נמרוד

הצדק עימך בכל מילה נמרוד.

למרות שמחיר הרכב ירד ל-50K מחירי החליפם נותרו בהתאמה למחירו כשהיה חדש.

כל טיפול עולה פי 2-3 יותר מאשר ברכב רגיל, חלקים מפירוק או "תואמים" כמעט ולא ניתן להשיג עקב נדירות הרכבים, רוב המוסכים לא יידעו איך לטפל בהם - בקיצור המון המון המון כסף בתחזוקה שוטפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7214 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...