Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעבר מאוטומט לידני

luzoni
שימו לב! השרשור הזה בן 4528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן אני יודע,עשיתי את טעות חיי.

אני נהג חדש בן 18,ישלי חצי שנה רישיון.

עשיתי טעות ועשיתי על אוטומט.

עכשיו אני רוצה לעשות על הידני לפי החוק מה צריך לעשות?

תאוריה חדשה לימוד נהיגה חדש והכל?

או שיש איזו דרך או אפשרות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי גם אני הוצאתי על אוטומט לפני 4חודשים ועכשיו עושה לגיר רגיל אתה פשוט הולך מוציא טופס ירוק, ואחרי למשרד הרישוי שיתנו לך שיים לבד שתגיד להם הכל במחשב שלהם אל דאג (פטור תאוריה ו28 שיעורים) ואז הולך עושה הכי הרבה חמש שיעורים על הגיר ונגש לטסט שזה בעצם נקרא מבחן שליטה כי כבר רישיון זה לא שאין פשוט גיר אוטומטי לכל דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיעורי נהיגה לוקחים לפי הלמידה.

יש תלמידים שילמדו לתפעל רכב ב 5 שיעורים יש כאלו שילמדו ב 10.

בהצלחה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיעורי נהיגה לוקחים לפי הלמידה.

יש תלמידים שילמדו לתפעל רכב ב 5 שיעורים יש כאלו שילמדו ב 10.

בהצלחה.

ל'

אני חושב שבמובן הזה יהיה קצת יותר קל.

גיר ידני זה לא ביג דיל - הוא צריך ללמוד רק את זה.

מבחינת מבחן השליטה, ברור שזה טסט לכל דבר ועניין וצריך לנהוג בו עפ"י כללי הטסט, אבל אני מניח שמבחינת הטסטר זה לא כמו לקבל רישיון לראשונה כי לנבחן ממילא יש רישיון והוא כבר "הוכיח" את עצמו ולא השאלה אם הנהג ראוי להיות נהג עומדת על הפרק, כמובמקרה של מי שמקבל רישיון לראשונה בחייו, אלא יותר האם הנהג יודע לתפעל את התיבה הידנית, כך שאני מניח שהטסטר לא יהיה קטנוני מדיי. כמובן שיש יוצאי דופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את העניין בפרופורציות מתאימות. "טעות חיי" מוגזם כאן. והלואי שבכלל לא יהיו טעויות.

תלמד עם סבלנות ובלי תחושה של נהג "ותיק" - ושיהיה בהצלחה!

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרוב יש לי מבחן על זה אבל אני יגיד לך תאמת, אחרי שנהגתי כבר על שניהם ושמעתי גם הרבה דעות, הבנתי שגיר רגיל זה סתם עניין של יתלהבות בהתחלה ואחרי כמה שנים כבר נימאס ועדיף לעבור לאוטומט, כי במילא בסוף אתה כל שניה בפקק המדינה שלנו, עם יש לך כרגע רכב אז לדעת זו סתם הוצאה עוד כמה שנים תבין את זה או פשוט, כבר היה את החוק שכל מי שמוציא על אוטומטי היה גם על רגיל, כי היום זה הרבה יותר נפוץ וזה היה כמו אופנוע, נגיד כל האלה שלומדים נהיגה על קטנוע אוטומטי לא יודעים לעביר בגיר רגיל נכון? אז מה הם עושים לומדים קצת בחניה וזהו, ככה היה באוטו אני מאמין תסתכל ימין ותסתכל שמאל היום רוב המכוניות מאזדה פול אוטומט מנוע 1600, או הגיר החדש בגרמניות DSG תעשה חישוב בכסף ובזמן אני מציע אני עושה כי אני עוד שבוע אני היה בלי אוטו ובבית יש לי רק כבר אחד והוא גיר רגיל אז אין ברירה מבין?

מצטער על החפירה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שאתה חופר,אני דווקא מעריך אותך.

הצעתה לי הצעה.

בעניין האוטומט זולל יותר דלק,בלאי יותר גבוה,עלות הרכבים יותר גבוה.

יש משו במה שאתה אומר שידני זה מבאס וטיפה קשה,אך אני צעיר ולא צריך לחשוב על זה.

בכל זאת תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

luzoni - האמנם רשומה לך מגבלת "אוטומטי בלבד" ברישיון?

לאשתי, למרות שלמדה על אוטומטי לפני מספר שנים, לא נרשמה ברישיון שום הגבלה. הבנתי שזה כדי להתאים לתקינה האירופאית.

כמובן שגם אם לא רשומה לך הגבלה מומלץ לקחת כמות מסויימת של שיעורי נהיגה לשם התרגול.

בהצלחה

סובארו ג'אסטי 93', 2000-2010, יהי זיכרה ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן גם לי רשום,תיבה אוטומטית.

הלוואי שלא היה רשום לי הייתי הולך למיגרש ריק ומתאמן לבד.

אבל במדינתו הכל כסף,ככה זה אין מה לעשות.

העשירים נהנים והממוצעים אוכלים את כל הקש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...