Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם להזמין רכב שחור זו טעות?

_IBIZA_
שימו לב! השרשור הזה בן 4546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזמנתי איביזה שחורה ולאחרונה אני חושב שאולי עשיתי טעות, דבר ראשון נאמר פה שעל שחור רואים כל לכלוך (האם זה באמת כה נורא?) וגם הוא מושך עיניים (השחתה). מה דעתכם? אישית אני יותר אוהב את הצבע השחור (מאחר ומדובר בדגם 5 דלתות ללא סאנרוף) ושואל אתכם אם לשנות את ההזמנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על צבע שחור באמת רואים יותר בקלות את הלכלוך והשריטות וקצת יותר חם בקיץ.

עם זאת - לדעתי אם זה הצבע שאתה אוהב, לך על שחור.

לפני שנה וחצי קניתי אלטו שחורה (פעם ראשונה אוטו שחור) וגם כן פחדתי שאתחרט על הצבע בגלל החום, בינינו... זה די בקטנה.

מאז אני עם אוטו אחר וגם כן בשחור, מעכשיו זה הצבע שלי :twisted:

אני אומר תשאיר את ההזמנה כמו שהיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שתתקל בהשחתה בגלל הצבע, מילא אם היה מדובר באיזה דגם מיוחד- וגם אז היית צריך להיות מודאג בגלל הדגם ולא הצבע, שהיה הופך למקדם שולי ב"משיכת עיניים" כמו שאמרת.

לגבי הלכלוך, הרכב שלי כחול כהה ואני רואה לכלוך דיי מהר. מצד שני, אני דיי פדנט בקטע הזה וגם כשאני מסיים לשטוף אותו אני מצליח להרגיש שהוא מלוכלך (מה לעשות, מחלה זאת מחלה...). מה שכן, הרכב המשפחתי בצבע כהה גם כן- אפור עכבר כהה ועליו אני לא שם לב ללכלוך (אולי בגלל שהוא פחות מעניין אותי?:lol: )

שים לב שגם ברכבים בהירים (נניח לבן) רואים לכלוך מהר, במיוחד עכשיו בחורף הג'יפה שעולה מהכביש על הרכב בולטת דווקא יותר על רכבים לבנים...

בקיצור, לדעתי אתה יכול להיות שלם עם עצמך. תתחדש, תהנה וסע בדרכים טובות :wink:

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שחור לא מתחמם יותר מרכב לבן, בטח שלא בצורה שמורגשת על ידי בן אנוש. זה נבדק והוכח מספר פעמים בעבר.

רכב שחור לא מושך עיניים או גורר השחתה, בטח שלא יותר מרכב אדום, צהוב, ורוד או למעשה כל צבע שאינו כסוף/לבן/שמפניה.

רכב שחור לא מושך יותר לכלוך. הלכלוך עיוור צבעים.

מה שכן, שריטות שטחיות קצת יותר בולטות על רקע שחור מאשר על רקע לבן. אבל באמת שזה זניח ובאמת שזאת לא סיבה מספיקה לדעתי שלא לקנות רכב שחור.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכלוך והשריטות בצבע שחור בולטים יותר לעין וזה קצתץ מתסכל.

רכשתי עכשיו רכב בצבע לבן אחרי שהיה לי אחד שחור, אני יותר מרוצה, גם לדעתי הלבן יותר נעים לעין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה על רכב שחור רואים שריטה מקילומטר...

זה מורגש מאוד וזו הסיבה שאני לא רוכש יותר רכבים שחורים.

אין ספק שזה הצבע הכי יפה, אבל מספיק שריטה אחת קטנה וכל בוקר שתראה אותה תקבל סחרחורת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אם האוטו השחור מתחמם מהר יותר בקיץ, תרשה לי לחלוק עלייך.

נזכרתי שב"מכסחי המיתוסים" בדקו את זה כמה פעמים ובכל פעם מחדש הוכח שהרכב השחור מתחמם יותר מרכב בלבן.

http://www.google.co.il/search?aq=0&oq=mythbusters+black+car+&gcx=w&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=mythbusters+black+car+vs+white+car

http://mythbustersresults.com/episode38

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיים לא הצלחתי להבין את עניין ההשחתה,מה לעזאזל עובר לאנשים בראש כשהם מחליטים להעביר לך מפתח על האוטו?!?

או כל דבר אחר.

הרכב הקודם שלי עבר חריטות,יריקות,גבינה לבנה,פינצ'רו לי גלגלים,ביצים,ולא הייתי מסוכסך עם שכנים או משהו כזה.

וכל פעם המקרה קרה שהרכב החנה בחוץ בשעות הלילה(פעם ב..).

ד"א לכל מי שמפחד מהדברים האלה, למי שיש חניון תת קרקעי תתקינו מצלמות,אתם לא מבינים כמה שהעניין זול(יחסית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במבחן שעשה מגזין אוטו לפני כמה שנים יצא שדווקא ירוק התחמם יותר. http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=397824&postcount=16

נדמה לי שהיתה גם סריקה של הכתבה עצמה אי שם בארכיון הפורום, אני לא מוצא אותה כרגע.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחור זה לא צבע נורא,בקיץ שוטפים את הרכב פעם בשבוע אין בעיה,בחורף כאשר יש גשם חלש והרכב לא היה נקי אז כן יש כתמים של אבק,אבל אם יש מבול זה נשטף,אם אתה אחד כזה ששוטף פעם ב אז הרכב יראה כמו גוש אבק נוסע.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחור פעם בשבוע? אצל חבר שלי יש רכב שחור ובקיץ הוא שוטף אותו פעמיים בשבוע, כל ליכלוך קטן נתפס אליו. אבל בכל זאת צבע יפה לאיביזה

A3

K04 Inside

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אם האוטו השחור מתחמם מהר יותר בקיץ, תרשה לי לחלוק עלייך.

נזכרתי שב"מכסחי המיתוסים" בדקו את זה כמה פעמים ובכל פעם מחדש הוכח שהרכב השחור מתחמם יותר מרכב בלבן.

http://www.google.co.il/search?aq=0&oq=mythbusters+black+car+&gcx=w&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=mythbusters+black+car+vs+white+car

http://mythbustersresults.com/episode38

נכון, אבל בשני המקרים החום הוא חום אימים, וה5 מעלות הבדל(שזה אפילו לא 10%) לא ישנו את העניין. (מדובר על מעל 50 מעלות, זה המון!)

ובמקרה של מכסחי המיתוסים מדובר על שחור ולבן, אז אם ניקח כחול, צהוב, ירוק או כל צבע אחר שהוא לא לבן ההבדל נהיה עוד יותר קטן ככה שזה שולי ולא משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב אצלי תחת כיסוי בוריס לכן זה משפר כניראה,לגבי החום אז מדלקים מזגן על מהירות אחת גובהה יותר למשך 2-3 דקות ואין בעיה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי טעות או לא זו שאלה עד כמה אתה מוכן לטפח רכב שחור כי צריך להחזיק אותה נקיה ואז יש לך רכב

מדהים מבחינת צבע.

בלי קשר העדפה אישית שלי לדעתי שחור לא יפה על האיביזה החדשה יש צבעים שמחמיאים לה יותר.

JVC KW-AVX836

Hertz HSK-165XL @ Celestra FA475x

DC Audio Level 5 m2 12 inch @ DC Audio 3.5K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...