Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'אנט התעקם עקב בור בכביש

adidas1
שימו לב! השרשור הזה בן 4528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב לכולם,

אתמול בסביבות 19:00 נסעתי לאשדוד על כביש 41 (למסעדת אידי אגב), סמוך לצומת ניר גלים היה בור בכביש. נסעתי על מהירות של בערך 80 קמ"ש וכמובן שלא שמתי לב לבור. הגלגל הקדמי השמאלי פגע בבור והג'אנט התעקם (תמונות מצורפות). היו בצד הדרך עוד כ 8 רכבים, כולם עם פנצ'ר בגלגל. לי אין פנצ'ר, רק הג'אנט התעקם.

בינתיים מה שעשיתי זה:

1. לצלם את הגלגל

2. דיברתי עם מע"צ ושלחתי להם מייל עם תיאור המקרה ותמונות

3. התבאסתי

השאלו שלי הם כדלקמן:

1. האם ניתן לתקן ג'אנט או שצריך להחליף?

2. האם כדאי גם להחליף צמיג למרות שעל פניו לא נראה שהוא נפגע?

3. מה הפרוצדורה מול מע"צ?

4. האם כדאי לפנות למוסך שיפרק את הצמיג ויבדוק שלא נגרם נזק נוסף לחלקים אחרים?

תודה רבה,

photo 1(1).jpg

photo 1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הולכים למוסך

מזמינים שמאי

לוקחים הצעת מחיר לתיקון

אם יש מקיף - מפעילים את המקיף ואומרים לו לתבוע את מע"צ או את הרשות המקומית המתאימה

אם לא - בצירוף חשבונית של המוסך וחוות דעת של השמאי הולכים לבית משפט - לתביעות קטנות \ בית משפט רגיל לפי עלות הנזק.

לרוב לרשות \ חברה מבצעת יש ביטוח לכאלה מקרים.

מומלץ להתאגד - האנשים שנפגעו מאותו מפגע, זה עוזר מאוד בהתנהלות מול הגורמים השונים.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש מקיף - מפעילים את המקיף ואומרים לו לתבוע את מע"צ או את הרשות המקומית המתאימה

לא עוקב אחריך, במקרה של הפסד בתביעה אז עלות תביעת המקיף (השתתפות עצמית + אובדן חוסר תביעות קודמות) תהיה גבוהה מעלות חישוק חדש.

נראה לי כי עדיף לפנות בכתב לרשויות המתאימות ולאחר מכן לבית המשפט לתביעות קטנות.

עדיף להפסיד את אגרת בית המשפט מאשר לשלם אי אילו אלפי שקלים לחברת הביטוח. וכן, אע"פ שזה נראה כמקרה קלאסי של רשלנות מצד הגוף האחראי לא ניתן להיות בטוח לחלוטין כי ביהמ"ש יפסוק לטובת התובע (לפיצוי מלא או חלקי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו ממש לא טסה, על טסה לא הייתי אומר כלום. זה ג'אנט מסגסוגת אלומיניום, כמה מאות שקלים במקרה הטוב.

אני מעדיף לא ללכת ישר למוסך ושמאי על דעת עצמי, אולי עדיף באמת להתייעץ עם הביטוח?

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, תתייעץ עם סוכן הביטוח. בדיעבד ניזכרתי כי חלק מסוכני ומחברות הביטוח נותנים עזרה בפנייה/תביעה של האשם ללא תשלום או השתתפות עצמית. אבל שוב, לא כולן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון אתה צודק טעות שלי זה בא אורגנל במאזדה 2 חשבתי שיש לך מאזדה 2 רמת גימור של ליסינג

אבל אני מבין שזה רכב פרטי בכל מקרה תפעיל ביטוח אין בררה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי את אותו הדבר לפני כמה שנים , רק שזה קרה לי בתוך העיר . שני הצמיגים 17" F1 בצד שמאל התפוצצו כתוצאה מכניסה לבור שלא נראה עקב סחף ענק של מים על הכביש בירידה . מה שעשיתי אז זה שהתקשרתי למוקד העירוני וביקשתי שישלחו סיור כדי לבדוק מה קרה ברכב שלי בגלל הבור שנפער בכביש מהגשם ( הצלחתי לשכנע אותם להגיע מכיוון שאמרתי שאם לא יביאו איזשהו מחסום ישלמו יקר מאוד תמורת נזיקין ) , אני זוכר שגם הקלטתי את הנציגה שדיברה איתי , כדי למנוע הכחשה .

הזמנתי למקום איש חילוץ שהביא איתו שני צמיגים והרכיבם במקום , לקחתי ממנו קבלה וציון שעה ומקום .

בבוקר ניגשתי לעיריה , שם יש איזשהי מחלקה לעיניינים כאלה . לא אומר לך שקיבלתי את הכסף באותו יום אך תוך 3 חודשים כבר שילמו לי .

בקשר למע"צ אני משוכנע שאם יהיו עוד מספר מסויים של תביעות מאותו המקום ותאריך לא תהיה צריך הוכחות , אלה יהיו ההוכחות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם הביטוח, לטענתם אם אני תובע את הביטוח הפרמיה שלי תעלה למשך שלוש שנים ובכל מקרה אני יכול לתבוע את הביטוח רק מעל נזק של 2000 ש"ח, אני לא חושב שזה ישתלם לי, כנראה שאני צריך להתנהל מול מע"צ ישירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

כן בהחלט. קיבלתי למייל מסמך מעורכי הדין של מע"צ. אני צריך לשלוח להם צילום של הפגיעה, מיקום המפגע, צילומים של רשיון נהיגה וכו' וקבלה על התיקון שביצעתי.

דיברתי איתם בטלפון, הם אומרים שלא בטוח שאני אקבל את הכסף או שלא בטוח שאני אקבל את מלוא הסכום. מחר אני אקפוץ למוסך שיפרקו את הגלגל ויבדקו אם ישנו נזק נוסף, במידה ואין אני כנראה אקפוץ אליכם (ג.מ פורטל) או מקום אחר.

אם לאחר שאשלח להם קבלה על התיקון לא אקבל את הכסף אני אפנה לבית משפט לתביעות קטנות.

תודה רבה אגב אביתר על העזרה, מעריך את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון.

הייתי אצל יואל בג'אנט סנטר. אני רוצה לציין את הנחמדות שלו, הסבלנות והעבודה היפה שהוא עשה. מתברר שהג'נט לא רק התעקם אלא גם היה שם סדק. יואל יישר, הלחים וצבע את ההלחמה, נראה עכשיו כמו חדש. חוץ מזה גם עשיתי כיוון פרונט ובדיקה ויזואלית ע"מ לוודא שלא נגרם נזק למכלולים אחרים.

עכשיו רק נשאר לחכות לתשובה מעורכי הדין של מע"צ לאחר ששלחתי להם קבלות על התיקון.

תודה לכולם על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני הלחמה לא מחזיקה לאוך זמן לא בכדי לבעס אותך או משהו .כד שנישבר.כמה שתתקן אותו.זה לא אותו דבר.תילחץ עליהם שיזכו אותך ותסביר שזה כמו נעליים אתה צריך רבעייה.כי לא ניראה לי שאפשר למצוא אחד כזה בדיוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...