Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת סאב וופר במערכת מולטימדיה של CASKA בספורטאז 2011

sportage
שימו לב! השרשור הזה בן 4542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום בקרוב אני יקבל מערכת מולטימדיה בקיאה ספורטאז 2011.

המערכת מולטימדיה היא של CASKA

הדגם הזה.

http://www.adi-system.co.il/ProductDescription.aspx?id=332

השאלה שלי אם זה אפשרי לחבר סאב וופר למערכת מולטימדיה או שהיא לא מתאימה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי הכי טוב זה להתקשר לחברה או לקאיה ותברר אם מדובר בrca או ביציאה רגילה, כי יכול להיות שמדובר בrca כשהם מדברים על יציאה, אז זה יפתור לך את העיניין של המנחת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל מאוד שאנשים שאין להם מידע קונקרטי לגבי דברים ספציפיים עונים תשובות כלליות ומטעים חברי פורום.

לעצם השאלה לרדיו הספציפי הזה יש יציאות RCA ותוכל לחבר בסאב באמצעות מגבר. אין צורך בשום מנחת. לא ניתן לחבר סאב ישירות לרדיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל מאוד שאנשים שאין להם מידע קונקרטי לגבי דברים ספציפיים עונים תשובות כלליות ומטעים חברי פורום.

לעצם השאלה לרדיו הספציפי הזה יש יציאות RCA ותוכל לחבר בסאב באמצעות מגבר. אין צורך בשום מנחת. לא ניתן לחבר סאב ישירות לרדיו.

התחביב שלנו הוא להטעות אנשים...:evil:

לא.

אף אחד לא עושה דווקא אז חבל על התבנית ניסוח הקבועה הזאת של חבל שאנשים מטעים.

בשורה התחתונה ניסינו לעזור, להורי ביונדאי מערכת כמעט זהה ושם אין RCA, הבחור כתב 2 תגובות בלי שקיבל תשובה מאף אחד.

אז במקום לעקוץ עם תגובות כאלה אפשר לתקן וזה הכל.

שבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תיקח את זה אישית אף אחד לא עוקץ אף אחד. תעבור על כמה שרשורים רק מהיום ותיראה כמה תשובות מהסוג הזה יש.

תבין שהפורום מתיימר להיות מיקצועי, שאנשים נכנסים לקבל כאן מידע ויוצאים מנקודת הנחה שהמידע כאן הוא מבוסס. הבעיה היא שאנשים כאן מגיבים גם כשאין להם מידע. אנשים מקבלים החלטות על סמך המידע כאן.

תסכים איתי שעדיף שלא לקבל תשובה מאשר לקבל מידע שגוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאני לא לוקח אישית, וברור שאני מסכים איתך שעדיף לא לקבל מידע שגוי.

העניין הוא שכולנו בני אדם כולנו טועים ופשוט זה ממש נהיה עניין של קבע התשובות בסגנון הזה כאילו מישהו מטעה בכוונה, ולא רק בפורום אודיו.

כמובן שהפורום גם מתיימר להיות מקצועי אך אני לא מצפה גם מאף אחד לקבל החלטות מבלי שיראה בכלל את הרכב או לא רק במקרה הספציפי הזה אבל גם באחרים אין לקחת את ההמלצות בפורום ולהתחיל לבצע החלטות מבלי לדעת מה המצב הקיים.

בכל מקרה הכי חשוב שבסופו של דבר יש תשובה לבחור והוא מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...