Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתאום קם אדם בבוקר ורואה שקטנוע שחונה בשטח ציבורי מוקף גדר אלומיניום מכל הכיוונים

ohadg
שימו לב! השרשור הזה בן 4544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כפי שהמחנכת שלי בכיתה ח' היתה אומרת לנו לפעמים - "הטימטום חוגג".

מזה כשנתיים אופנועי חונה בשדרה רחבה (רוחב של כ-3 מטרים) ברמת גן עד שהפך לחלק מהנוף המקומי. אפילו החתולים מוצאים בו נחמה לעת לילה ומתרפקים על מושב הסקאי.

לאחר יומיים שבהם שכבתי בבית חולה, היום בבוקר יצאתי מביתי, וראיתי כי הופיע לפתע גדר אלומניום בבניין סמוך (כנראה הכנה לתמ"א 38 ) הם פלשו לתוך השדרה לעומק מטר (שדרה=שטח ציבורי!), גידרו את האופנוע שלי מכל הצדדים והמשיכו בירידה של השדרה עוד כמה מטרים ואז פנימה לתוך הבניין.

משיחה עם הדייר המוזר היחיד בבניין (מתסבר שרק 3 דיירים מתגוררים בבניין ו-4 דירות הן ריקות), לא הצלחתי לברר פרטים והוא לא יודע מי הקבלן ("הבן שלי התקשר אלי היום ואמר לי שבונים") היה מאד חשדן ולא הסכים לתת לי שום פרט על הקבלן.

מכיוון שגשם זלעפות בחוץ והוא יימשך כמה ימים בכל מקרה לא הייתי נוסע עם הקטנוע, הסתפקתי בתשובה זו בציפייה למחר (אמר שכנראה הקבלן יגיע מחר בבוקר).

אני מבין שצריך לגדר בעת בנייה, אבל ראבק. בלי שלט עם שם הקבלן? בלי פרסום תוכנית בניה להתנגדויות? בלי לשים לי לפחות פתק על האופנוע ולהגיד "בקרוב אנו בונים כאן גדר - אנא הזז את הקטנוע". גם השכנים מסביב היו בשוק שפתאום שמו גדר מסביב ופלשו לשטח ציבורי.

פשוט הזוי. מצ"ב שרטוט....

קטנוע.GIF

סובארו ג'אסטי 93', 2000-2010, יהי זיכרה ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...