Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמקולים לשמיעת USB/SD - מישהו מכיר?

Black Joker
שימו לב! השרשור הזה בן 4543 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

מכירים את מערכות הסטריאו, שקיימת בהם פונקציה לחיבור דיסק און קי ולשמוע את המוזיקה, שהוא מכיל? מצויין... אני מחפש "משהו כזה", רק שאין לי צורך בדיסק/קלטת/רדיו. ז"א, שאני מחפש "מערכת" כלשהי, שאני אוכל לחבר דיסק און קי או כרטיס SD ולשמוע את השירים, שהם מכילים, להנאתי :).

יצא לי לראות מיני מערכות סטריאו של "חברות מדבקה", בכמה מאות שקלים, אבל אין לי צורך בכל הגודל הזה והפונקציות של דיסק וכו".

הדרישות שלי, הן פשוטות: שלט רחוק ואם קיים מסך, המראה את שם השיר, אז זה בונוס ענק, מבחינתי.

אני חייב להודות, שהייתי בטוח שאני אמצא שוק נרחב למוצר מהסוג הנ"ל, אבל אני לא מוצא אפילו אחד! לא בארץ ולא באתרים מחו"ל.

מישהו מכיר כזה מוצר?

שימו לב שלא דיברתי על איכות/מחיר, כיוון שבינתיים לא מצאתי שום דבר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי להציע אלטרנטיבה,

נגן בנפרד, ורמקולים בנפרד.

בתור נגן אתה יכול להשתמש במשהו כזה:

http://www.dealextreme.com/p/mini-screen-free-mp3-music-player-with-fm-remote-control-sd-usb-3-5mm-audio-jack-silver-12v-91338

בתור רמקולים, אתה יכול לקנות סט 2.1 של קריאטיב בכ-200 שקלים, ותקבל איכות גבוהה יותר מרוב המערכות המשולבות שתשיג (אם תמצא) במחיר כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנית בדיוק את מה שאתה רוצה בתאילנד עלה לי 70 שח אז אם יש לך חבר שנוסע זה הזדמנות

http://www.alltech.co.il/pl_product~1580~6~64.htm

זה מה שקניתי מתאילנד בדיוק זהה רק צבע שחור {שים לב למחיר}

קשה באימונים קל בים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף,

אני לא מעוניין באופצייה של עמדת עגינה לאייפון. אין לי אחד כזה וכרגע, מסתדר די טוב בלעדיו:). בכל מקרה, תודה על ההצעה.

תן לי להציע אלטרנטיבה,

נגן בנפרד, ורמקולים בנפרד.

.

נחמד, אבל נראה זול מדי. השלט מזכיר את השלט של המשדרי FM הפשוטים, שלא שווים אפילו את הכמה דולרים, שהם עולים.

האמת שלא ידעתי שיש כזה דבר, מעניין אם יש כזה דבר איכותי יותר.

אין לי בעיה לרכוש "בסיס" בלי רמקולים ולהוסיף זוג משלי. אני מעדיף "בסיס" עם רמקולים מובניים, אבל זה גם לא הכרח.

בכל מקרה, תודה גם לך על ההצעה.

באמת אין את מה שאני מבקש? זה הרי כזה מוצר פשוט והגיוני לכולנו :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאסף הציעה לך זה לא רק עמדה לאיפון

המכשיר מנגן מUSB ומ- SD כמו שרצית! איכות סאונד סבירה עד טובה!

הכל לרכב

חנות אודיו ואביזרים לרכב

תחפשו אותנו בעמוד הפייסבוק - הכל לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין את הדרישה הכי חשובה - למכשיר חייבת להיות אפשרות של חיבור לחשמל. אני לא אדם של סוללות :).

אני הבנתי שהמכשיר הנ"ל גם משמש כנגן MP3, אבל עיקרו הוא הטענת האייפון/איפוד ורוב המחיר נגזר מהפונקציה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם זה עמדת אייפון אך היא לא מטעינה אותו.

יש למכשיר סוללה נטענת מטעינים אותה דרך חיבור USB או דרך החשמל {הסוללה אמורה להחזיק בערך 3 שעות}

בנוסף לכך למכשיר יש גם אפשרות לחיבור כבל 3.5 לחיבור לכל פלאפון

תחפש רמקולים בסגנון הזה אולי תמצא יותר זול

קשה באימונים קל בים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד, אבל נראה זול מדי. השלט מזכיר את השלט של המשדרי FM הפשוטים, שלא שווים אפילו את הכמה דולרים, שהם עולים... באמת אין את מה שאני מבקש? זה הרי כזה מוצר פשוט והגיוני לכולנו.

שכחתי לציין את הדרישה הכי חשובה - למכשיר חייבת להיות אפשרות של חיבור לחשמל.

חבל שאתה מזלזל באיכות המוצרים של דיל אקסטרים, מה שארז הציע לך זה באמת אופציה מצויינת ותפורה לדרישות.

יש מוצרי נישה שעקב חוסר ביקוש בשוק ועלות יצור נמוכה מיוצרים רק ע"י חברות מדבקה סיניות. משדרי FM לרכב הם דוגמה טובה למוצר כזה, ונראה שכך גם מה שאתה מחפש. אני יכול להעיד מנסיון שמשדר FM שנרכש בחנות מכובדת ב-30 יורו עובד אצלי פחות טוב ממשדר דומה שקניתי בדיל אקסטרים ב-8 דולר (וכולל אופציות נוספות, אגב).

המכשיר שארז הציע גם מאפשר חיבור לחשמל באמצעות שנאי נפרד (30 שקל בכל חנות אלקטרוניקה) וגם לא כובל אותך לרמקולים עם איכות שמע גרועה. מדובר במכשיר העברה פרופר - מהתקן זכרון לרמקולים. בדיוק מה שאתה צריך. חבל שבמקום לנצל את ההזדמנות, אתה נתפס לשטויות כמו קוסמטיקה, ועוד מוסיף סמיילי בסוף כאילו דברי הלעג שלך מובנים מאליהם. בסופו של דבר ההפסד יהיה כולו שלך, משום שגם אם תמצא מכשיר דומה מחברה אחרת, סביר להניח שאיכותו לא תהיה גבוהה בהרבה והתמורה לכסף תהיה פחות טובה.

על נפלאות הפיסוק שלך אני לא אעיר הפעם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי בכמה חנויות והקטע של 3.5MM אכן נפוץ, אבל אני עדיין מעוניין ב-USB.

הרעיון שלי, הוא לשים את המכשיר על אחד המדפים, לחבר אותו לחשמל, להכניס לתוכו דיסק און קי של 4/8GB ולהנות :). המכשיר לא יהיה בקרבת יד ולכן אני זקוק לשלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

רשמתי לך יותר מפעם אחת, למרות שזהו פורום ציבורי וזכותך המלאה להגיב ככל שתחפוץ, אני אבקש ממך לכבד אותי ולא להגיב ולהשמיץ, זה מיותר ומראה כמה אתה ילדותי.

אם FEREZ, לרגע קט, חשב שאני מזלזל בו, אני מוכן לאכול את הכובע. אנא, המשך הלאה ואל תעורר ריבים מיותרים, תודה :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מוחק בשמחה את הודעתי (או לא כותב אותה מלכתחילה וחוסך זמן), אבל פתחת שרשור

עם מידע שעשוי להיות שימושי לאנשים נוספים בעתיד, לכן תרמתי את מנת הידע והנסיון שלי.

אתה מוזמן להתעלם ולהמשיך להתייחס אליי כחדל אישים. בהצלחה בחיפושים ובקניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...