Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב דוד - מוסך מורשה מאזדה-פורד בתל-אביב - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 3517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה הוא שרשור ההמלצות של מוסך רכב דוד, מוסך מורשה יבואן לרכבי מאזדה-פורד.

חברי פורום שביקרו במקום מוזמנים לחלוק חוויות, המלצות וחוות דעת על נותן השירות.

רכב דוד - מוסך מורשה מאזדה בתל אביב

נא להקפיד על נהלי כתיבת ההמלצות בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה איזה קטע בדיוק הייתי שם אתמול לקנות מגבים מקוריים למזדה 3 החדשה.

קיבלתי אחלה שירות ע"י שלום מהמחסן.

לא היו לו את המגבים המקוריים במלאי ועוד באותו היום הם הגיעו אחרי שהוא הזמין לי אותם מראש.

לשם שינוי שירות ויחס ברמה שלא הורגלתי אליה במוסך אדנים בפ"ת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכם

בעקבות המלצות פה ולאחר שיחת טלפון שירותית מאד עם דני הולנדר בחרתי לעשות את הטיפול במוסך זה

המוסך מדוגם , פקידת הקבלה אדיבה , דני מסביר פנים והטיפול היה מהיר ובמחיר טוב.

ממליץ בחום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בשישי קפצתי לבקר את החבר'ה מרכב דוד מוקדם בבוקר עם מאזדה 6 של קרוב משפחה.

למען הסדר הטוב אציין שהגעתי למוסך דרך המלצות בפורום ועם שובר של גרופר.

הטיפול היה אמור לכלול רק החלפת שמנים אבל ידעתי שיש עוד משהו לא תקין מכיוון שבהחלפת הילוכים הייתה קפיצה קטנה/תיקתוקים (אני חשדתי בציריה).

כדי להקשות על המוסך לא ציינתי את הבעיה כאשר מסרתי אותו לנסיעת מבחן וגם אחרי הנסיעת מבחן הבוחן לא הרגיש את הבעיה וציין שהכל תקין.

אחרי שהרכב עלה על הליפט אמרו שצריך להחליף פילטר אוויר, רפידות מאחורה ללא חריטה, תושבת מנוע אחת קרועה וצמיגים אחוריים. החלפתי הכל חוץ מהצמיגים, יצאתי עם חשבון של כ-2K ש"ח (וזה כולל החלפת שמנים מוזלת שקניתי עם השובר).

מבחינת המוסך השירות היה מעולה, קראו לי והראו לי כל בעיה, היו מאוד אדיבים וסופר זריזים (תוך שעה הייתי כבר מחוץ למוסך).

העצבים שיש לי הם על דלק מוטורס והתמחור של החלפים (270 ש"ח לפילטר אוויר, 300 ומשהו על רפידות אחוריות, 500 ומשהו על תושבת מנוע/גיר).

לסיכום, אני בהחלט ממליץ לכל בעל מאזדה/פורד מאיזור ת"א שמחפש מוסך מקצועי ואמין לטפל ברכב דוד.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • שנה מאוחר יותר...
  • שנה מאוחר יותר...

אני גם חייב לתקן את ההתרשמות שלי.

מאז הביקור האחרון ביקרתי עוד פעמיים למוסך.

פעם אחת עברה בשלום ובפעם השנייה הם מצאו קרע בבוקסה של המוטות היגוי ורצו כמעט 2000 ש"ח על ההחלפה (כולל כיוון פרונט).

קצת מוזר לאור העובדה שפחות משבועיים לפני הרכב עבר טסט.

למזלי בעל הרכב סירב לשלם, ביררתי במוסך הכללי שאני נוהג לטפל בו ברכב אחר עלות החלפה וגיליתי שמדובר בכמעט חצי מהעלות במורשה.

טוב, לא כזו הפתעה גדולה אבל ברגע שהגעתי למוסך לבדיקה אמרו לי שהכל בסדר ושאין שום צורך להחליף שום דבר.

רק בשביל לדייק בדיאגנוסטיקה (ולהשתיק את הפולני שבפנים), אחרי כחצי שנה הלכתי להחליף זוג צמיגים ובקשתי מהפנצ'רמעכר להעידף מבט על כל מערכת הפרונט של הרכב (מבלי לספר לו את הסיפור עם המוסכים) והוא אמר שהכל תקין.

עוד חצי שנה צריך להכניס את הרכב שוב לטיפול ואני בטוח שהוא לא יחזור לרכב דוד (עד עכשיו נכנסתי לשם כי בעל הרכב התעקש על מוסך מורשה, היום הרכב עבר לבעלותי ואני ממש לא חושב שזה נחוץ מוסך מורשה לרכב בן 7).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חייב לתקן את ההתרשמות שלי.

מאז הביקור האחרון ביקרתי עוד פעמיים למוסך.

פעם אחת עברה בשלום ובפעם השנייה הם מצאו קרע בבוקסה של המוטות היגוי ורצו כמעט 2000 ש"ח על ההחלפה (כולל כיוון פרונט).

קצת מוזר לאור העובדה שפחות משבועיים לפני הרכב עבר טסט.

למזלי בעל הרכב סירב לשלם, ביררתי במוסך הכללי שאני נוהג לטפל בו ברכב אחר עלות החלפה וגיליתי שמדובר בכמעט חצי מהעלות במורשה.

טוב, לא כזו הפתעה גדולה אבל ברגע שהגעתי למוסך לבדיקה אמרו לי שהכל בסדר ושאין שום צורך להחליף שום דבר.

רק בשביל לדייק בדיאגנוסטיקה (ולהשתיק את הפולני שבפנים), אחרי כחצי שנה הלכתי להחליף זוג צמיגים ובקשתי מהפנצ'רמעכר להעידף מבט על כל מערכת הפרונט של הרכב (מבלי לספר לו את הסיפור עם המוסכים) והוא אמר שהכל תקין.

עוד חצי שנה צריך להכניס את הרכב שוב לטיפול ואני בטוח שהוא לא יחזור לרכב דוד (עד עכשיו נכנסתי לשם כי בעל הרכב התעקש על מוסך מורשה, היום הרכב עבר לבעלותי ואני ממש לא חושב שזה נחוץ מוסך מורשה לרכב בן 7).

באיזה מוסך אתה מתכוון לטפל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר כדורי בפ"ת.

רשמתי עליו בעבר חוות דעת פה בפורום. הוא מטפל כבר שנים בקורולה 93 שבבעלות המשפחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...