Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג.מ פורטל - צמיגים וג'אנטים בתל-אביב ובת-ים - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 2560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברצוני להמליץ על אביתר מפורטל. הגעתי אליו דרך חברים והאינטרנט. רציתי להחליף את הגאנט המקורי של ה Gti לגאנט שלא רואים הרבה על רכבים כמו שלי, חיש מהר מצאנו. השירות היה מעל ומעבר ולכן הגעתי מירושלים. אביתר הבטיח לי שיש לו בוודאות ג'אנטים שאוהב אז יצאתי ללא חשש.

uploadfromtaptalk1390001264571.jpg

uploadfromtaptalk1390001279412.jpg

uploadfromtaptalk1390001290049.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חייב להמליץ!

אביתר קיבל אותי בסניף בת ים ביום עמוס מאוד (שישי), ושקלתי הרבה מאוד זמן איזה ג׳אנטים להרכיב.

למרות הלחץ שהיה עליו הוא הלך איתי למחסן והראה לי לפחות 10 סטים.

יש לציין שכל זה ברצון, וללא יחס של ניפנוף.

לא הצלחתי לבחור ואמרתי שאני יקח את הסופ"ש לחשוב על זה.

הוא אמר שאין שום בעיה, ושהוא מצטער על זה שלא הצלחתי למצוא משהו.

בסופו של דבר הגעתי ביום אחר, ובחרתי סט ג׳אנטים במחיר מעולה ומיותר לציין שהיחס נשאר מצויין!

גם בדברים הקטנים, דאג שאני יצא מרוצה.

אביתר תודה רבה!

כל שאר החברה׳ שם גם בעלי שירותיות גבוהה מאוד, שבאמת לא רואים כל יום.

אני מאחל לכל בעלי המקצוע ללמוד מהם!!

9yvu8umu.jpg

עריכה אחרונה על ידי SPLiT

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להודות לאביתר והצוות של GM portal על השירות המצוין.

רכשתי רבעיית צמיגים של אקסלרה 195/55/15, צמיגים אוחזים ונוחים.

שירות מהיר, אדיב ומקצועי.

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • 3 חודשים מאוחר יותר...

אהלן, ברצוני לשבח את ג.מ פורטל בת ים על רכישה מאוד מוצלחת של צמיגים וגאנטים שעשיתי אצלם בתחילת החודש.

ברשותי מיצובישי לנסר 07 ובתחילת החודש נוצר מצב שאני הייתי חייב לקנות גאנטים וצמיגים חדשים לרכב מעכשיו לעכשיו. התקשרתי למס' בתי עסק ועברתי במס' חנויות מסביב לנתניה אך הם היו היחידים שיכלו להציע לי אופציה כזאת ונאלצתי לסוע לבת ים, בתקווה שזה לא יהיה לחינם.

הגעתי למקום וישר היה אפשר לראות שהמקום כנראה בעל שם טוב כי כל הרכבים שהיו שם זה רק רכבי יוקרה.

ברגע שהגעתי למקום נגש אלי אדם ושמו אביתר שישר לקח אותי למשרד. ישר הוא נגש לענייני תקציב והראה לי את האופציות שעומדת בתקציב שלי. החלטתי שאני אגדיל את מידת הגאנט ל16 ואשקיע קצת מעבר לתקציב שלי, ותוך מס' דק היו אמורים להתחיל כבר להרכיב לרכב שלי צמיגים וגאנטים חדשים.

לצערי המידה והמרווח ברגים לרכב שלי דיי בעייתים ולא היה להם צמיגים מתאימים אך ישר התחילו לחפש מקום באזור שיהיה גם בדרך לבית שלי שאוכל לעצור בוא וירכיבו לי צמיגים.

במקרה יצא מצב שהגיע רכב עם צמיגים חדשים לחלוטין למקום והציעו לי לקחת את שלו והסכמתי.

לאחר שהרכיבו הכל על הרכב שלי הסתבר שהמידה של הצמיג זו המידה של הלנסר בדגם החדש יותר ומכיוון שכבר היה סוף היום נאלצו להחזיר לי תצמיגים הישנים.

מנהל המקום ואביתר ישר דאגו לחפש פתרון ואמרו לי להגיע ביום למחורת לצמיגי אורון בנתניה והצטערו מאוד על האי נעימות.

התקנתי הכל למחורת והבעלים דאג לוודא מולי שהכל תקין והכל בסדר.

לסיכום, למרות הבעיות יש במקום שירות מצוין, יחס טוב ומחירים סבירים.

ואני יוסיף תמונה של התוצאה :)

znnu1nlg2e2d.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

היי, הגעתי לג.מ פורטל בבת ים במטרה לרכוש ג׳אנטים לפיאט פונטו איבו, קודם כל התרשמתי מהמקום עצמו שהוא גדול מאוד עם מגוון עצום של ג׳אנטים וצמיגים ואפשר פשוט לטייל בפנים ולראות את הג׳אנטים לפני שרוכשים.

פגשתי שם בחור על הכיפאק בשם אביתר שהראה לי באתר את כל האופציות של ג׳אנטים שמתאימים לרכב שלי ממש לפי מידה מדוייקת, אחרי כמה דקות החלטתי ללכת על ההמלצה הראשונית של אביתר, ג׳אנטים של OZ RACING QUARANTA במידה 17 אינץ לאחר שאביתר הראה לי באינטרנט דוגמאות של רכבים עם הג׳אנטים האלו, הגעתי להחלטה שהם הכי יתאימו לרכב למרות שהם עלו יותר ממה שחשבתי להשקיע, סגרנו על מחיר והנחה קטנה לג׳אנטים וצמיגים 205/45/17 5500 ש״ח והלכתי לשבת בקונדיטוריה ממול, ההתקנה לקחה קצת יותר זמן ממה שאמרו לי, שעה במקום עשרים דקות (כנראה מרווח הברגים לא התאים והיו צריכים להשיג ברגים מתאימים) אבל בסוף הייתי מאוד מרוצה מהמקצועיות מהשרות ומהקניה ואני חושב שמגיע לו המלצה וגם בפעם הבאה ארכוש דרכו אבל אגיע קצת יותר מוכן ואבדוק באתר שלהם את כל האופציות בכדי שיהיה לי יותר זמן לחשוב ולהתלבט.

2015-11-12 16.33.05.jpg2015-11-12 16.33.23.jpg

עריכה אחרונה על ידי Blacktibs

יונדאי קופה 1997

פיאט פונטו איבו 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

שלום לחברי הפורום.

התחדשתי בחישוקי אלומיניום לבנים 17/7J, רפליקה של WORK וצמיגים Bridgestone Potenza Adrenalin RE002, 225/45/17. הכל נקנה והותקן בג.מ פורטל

והנה הסיפור שלי

מאז שקניתי את האוטו שלי (הונדה סיוויק 5D, דור 8) ושמתי בלהט ובלי לדעת חישוקים קלים של 16 אינץ', רציתי לשדרג למידה המותרת של 17 ורק חיכיתי שהצמיגים המקוריים ישחקו. והנה הגיע הזמן.

התחלתי לחפש צמיגים וחישוקים והספקתי לבקר במספר מקומות ידועים, שלהם היה מבחר גדול של חישוקים. אבל המבחר לא סיפק אותי כלל. גם לא הייתי בטוח מה אני רוצה, כי אהבתי את החישוקים המקוריים ורק אם הייתי מוצא משהו מיוחד, הייתי קונה.

למען האמת, הגעתי גם לאתר של ג.מ פורטל דרך חברים והסתובבתי שם רבות, כי המבחר ענקי. והיו כמה חישוקים שענינו אותי.

שעות העבודה של העסק טיפה מוגבלות באמצע השבוע ולכן לקח זמן עד שהצלחתי להגיע למקום ביום שישי, להתרשם ולשאול שאלות.

הייתי מופתע שאין להם תצוגה עם מבחר כזה ענקי של חישוקים (בדיעבד טעיתי באיזושהי צורה) ובגלל יום שישי, המקום היה עמוס במכוניות וכל העובדים היו עסוקים. הצלחתי לשאול רק שאלה מה אם תצוגה ומבחר וקיבלתי תשובה שמה שיש באתר - הכל במלאי.

ויתרתי והמשכתי לחפש חישוקים במקומות אחרים.

באיזשהו שלב נתקלתי בתמונה של הונדה סיוויק עם חישוקים לבנים ופשוט הבנתי שזה מה שאני צריך. נזכרתי, שראיתי משהו דומה באתר של ג.מ פורטל ואכן מצאתי שם רפליקה של WORK במידה מתאימה להונדה! התמזל מזלי שבעבודה היה לי בוקר חופשי באמצע שבוע והחלטתי לתת ביקור נוסף. הגעתי בדיוק בפתיחה עם תקווה שהחישוקים במלאי וישנם גם צמיגים מתאימים. העובד של המקום לא מצא את החישוקים במקום המסומן והציע לי לראות חישוקים לבנים אחרים, שרק הגיעו. הם היו יפים, אבל הייתי נחוש למצוא את מה שבחרתי. כמו כן רציתי לבצע טרייד אין על החישוקים הישנים שלי. לכן ביקשו לחכות לבעלים של מקום וחיכיתי בסבלנות.

הבנתי גם, שאין צורך בתצוגה של חנות כי כל המוצרים במקום במחסן וחופשי אפשר ללכת לראות עם עובדי המקום את החישוקים הרצויים ולבדוק אותם על גלגל.

כאשר הבעלים הגיע, ניגש אלי אביתר והסברתי לו מה אני רוצה. אביתר נרתע לעזרה ומצא את החישוקים במקום אחר במחסן.

החישוקים הרצויים היו אחרונים במלאי והיו בלי קופסה. עקב זה אביתר הציע לתת הנחה והסכים לקחת את החישוקים הישנים שלי תמורת הנחה נוספת. החלטתי שאני הולך על זה והתחלנו לחפש צמיגים. בגלל שציינתי שאני יחסית מוגבל בתקציב, הציע לי צמיגים סיניים טובים עם אחריות ל4 שנים. כששמעתי מחיר סופי של החבילה השלמה (צמיגים וחישוקים), הבנתי שאני יכול להרשות יותר וביקשתי צמיגים של חברה ידוע. אביתר לא התווכח וישר מצא לי צמיגים של ביצועים במחיר טוב.

ההתקנה לקחה קצת זמן, אבל העובדים של המקום עבדו בצורה יסודית ומסודרת.

לסיכום, אני שמח שנתתי צ'נס נוסף וחזרתי למקום. קיבלתי שרות אדיב, אכפתי ומקצועי. ענו לי על כל השאלות ועשו לי מחיר טוב לחבילה שלמה. המקום מסודר ועם מבחר ענקי של חישוקים וצמיגים.

מומלץ בחום ותודה לאביתר על העזרה.

ואיך אפשר בלי תומונות :)

DSC_7434.jpgDSC_7443.jpgDSC_7435.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...
תתחדש ידידי תודה רבה על ההשקעה הגדולה בהמלצה,

נמשיך לתת שירות יוצא דופן כיאה ללקוחות מהפורום

בס"ד

עם כל התגובות המדהימות של החברים פה בפורום. ועם החשש של אדם שמבין במחשבים אך לא מבין כלום בצמיגים...

מחר בע"ה אני אגיע לסניף בבת ים להתקין צמיגים לפורסטר שלי.

וכבר אני ממליץ על המקום.. עוד קודם שהגעתי בפועל...

אני חייב לומר שכבר מהשיחה המקדימה שעשיתי מול ארם (054311234) 8) התרשמתי מאוד מהיושר ומהסיוע לתת ללקוח מה שהוא צריך ורוצה ולא לנסות לדחוף את מה שאתה רוצה למכור (חוויה שלא קיבלתי משיחות מול בעלי מקצוע אחרים).

השיחה הייתה ברורה. המחירים שהועלו היו הוגנים. בלי משחק של עם/בלי מע"מ. או עם/בלי התקנה, איזון וכו'.

כדי להגיע לבת ים אני יוצא בע"ה מחר בבוקר מירושלים לנתניה ומשם לבת ים וחזרה לירושלים. ואני מרגיש שזה שווה את זה. כי התגובות פה משדרות שמדובר במקום באמת מיוחד וכל הכבוד על כך !

שלמה מירושלים.

סוף סוף יצאתי לשטח...

היה כיף... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

עם כל התגובות המדהימות של החברים פה בפורום. ועם החשש של אדם שמבין במחשבים אך לא מבין כלום בצמיגים...

מחר בע"ה אני אגיע לסניף בבת ים להתקין צמיגים לפורסטר שלי.

וכבר אני ממליץ על המקום.. עוד קודם שהגעתי בפועל...

אני חייב לומר שכבר מהשיחה המקדימה שעשיתי מול ארם (054311234) 8) התרשמתי מאוד מהיושר ומהסיוע לתת ללקוח מה שהוא צריך ורוצה ולא לנסות לדחוף את מה שאתה רוצה למכור (חוויה שלא קיבלתי משיחות מול בעלי מקצוע אחרים).

השיחה הייתה ברורה. המחירים שהועלו היו הוגנים. בלי משחק של עם/בלי מע"מ. או עם/בלי התקנה, איזון וכו'.

כדי להגיע לבת ים אני יוצא בע"ה מחר בבוקר מירושלים לנתניה ומשם לבת ים וחזרה לירושלים. ואני מרגיש שזה שווה את זה. כי התגובות פה משדרות שמדובר במקום באמת מיוחד וכל הכבוד על כך !

שלמה מירושלים.

עדכון מצב:

תוך כדי נסיעה למקוםם אני מקבל שיחה מארם (שתיאם איתי את ההתקנה) על כך שאע"פ שבמחשב כתוב שיש מלאי. בפועל לא מוצאים את הצמיגים. בהחלט ראוי לציין את הדאגה שלא אגיע לחינם.

ארם בדק שוב ושוב מול הסניף ושראה שאין מנוס. אמר לי שאמשיך לירושלים והוא ידאג למשלוח עד ירושלים ללא עלות ! כל הכבוד !!!

אני מקווה שבתחילת השבוע כבר אקבל שיחה על כך שיש צמיגים ושאני מבצע התקנה.

כמובן שאעדכן פה.

שלמה.

סוף סוף יצאתי לשטח...

היה כיף... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

• תוכן חדש...