Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לפני קנייה של פיאט בראבה, האם כדאי לרכוש או לא?

Sparco
שימו לב! השרשור הזה בן 7207 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם...

שאלתי פה בעבר לגבי פיאט בראבו והתרשמתי ממכם ומאנשים בכלל די לטובה על הרכב..אבל חיפושים מפרכים לא הניבו יותר מדי תוצאות והגעתי למסקנה שממש קשה למצוא אחת נורמלית כמו שאני מחפש...הייתי די נעול על ה-1.6 ידנית משנת 97 אבל מה לעשות שבד"כ לא מקבלים מה שרוצים, ומצאתי דווקא אחת שהיא 1.4 ידנית משנת 98..האוטו עשה 110K ק"מ ועד עכשיו חשבתי שהוא יד שלישית (גם על זה היה לי קשה להתפשר כי בכל זאת - 3 ידיים משנת 98...)

אתמול הלכתי לראות את האוטו שבאמת מרשים מבחינה חיצונית (צבע מטאלי חדש, סאנרוף,מגנזיום,ספוילר, א.לחץ) אבל גיליתי שהוא יד 5...

מפחיד אותי היד הגבוהה, החוסר אמינות מהמוכר שאולי מעוות דברים נוספים(הוא לא בדיוק שיקר הוא אמר שהוא לא בטוח בטלפון איזה יד האוטו), והעובדה שכבר הוחלף מחשב מנוע, יחידת הזרקת דלק, חיישני אוויר וחמצן למיניהם, הצמיגים חדשים ויש עוד שאפילו לא עולים לי לראש כרגע...זה בכלל טוב שכל הדברים האלה חדשים או שאולי צריך לשאול את השאלה למה הוחלפו?..

אני ממש מבקש לשמוע את דעותיכם הם בד"כ ממש עוזרות ואם אפשר גם לדעת את המחירון של הרכב(לוי יצחק אומר 24000 אבל לא רשום על הסנרוף)

ואם אתם חושבים שכדאי לקנות אז בכמה? עד לאן להתפשר?

תודה רבה!!

עדי

*הודעתך נערכה, להבא אנא דייק יותר בכותרת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי אתה תאכל קש מהאוטו הזה......

נראה לי שהוא כבר מריצה :wink:

יד 5....תחשוב על זה שאתה תיהיה יד 6!!!מי יקנה אוטו שנת 98 יד 6????

למרות שהקילומטרג' סביר אבל שמישהו יקנה אוטו יד שישית וקילומרג' נמוך יחשוב שהורידו במד כמה קילומטרים.......!!!

תחשוב על זה ברצינות אחי לפני שאתה קונה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם בתהליכים לקניית רכב, וביו השאר חשבתי על בראבה בגלל המחיר הנמוך יחסית ביחס למה שהיא מציעהף ולכן גם התייעצתי עם המוסכניק שלי, ולדבריו, היא אוטו נהדר במה שקשור לנוחות, חוזק מנוע (אני בדקתי את הספורטיבית) אבל ברגע שהיא מתחילה תקלות, הן באות בצרורות, והחלפים שלה יקרים מאד מאד. תעשה חשבון אם זה מתאים לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר בראווה,עדיף ללכת דווקא על ה 1.4,יישמע מוזר,אבל פעולת המנוע שלה נעימה בהרבה,שקטה יותר מה 1.6 שיש לה רעש מעצבן,וחלקה יותר.סך הכל בדגמים הידניים היא תמורה טובה לכסף,רק לבדוק אותה בקפידה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו לא קונים כל יום.

תחפש עוד קצת ותמצא.

חבל להתפשר.

ד"א, לא כ"כ הבנתי, אתה מחפש בראבו או בראבה?

כי בראבה יש המון שמורות, ממש לא חסר.

לעומת זאת הבראבו יותר נדירה (והרבה הרבה יותר יפה).

על אלפא 145/146 חשבת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה כלכך קשה לי למצוא..

ואתם צודקים לא מתפשרים על דבר שקונים אחת לתקופה די ארוכה...בטח לא באוטו..ממש התאהבתי באוטו מבחינת מראה חיצוני, פנימי ומהרמה שבה הוא שמור..המוכר מתחייב שאין פגיעות בשלדה..אז מה שמפריע פה בעצם זה כמה דברים:

- למה הוא החליף כל כך הרבה חלקים כבר? זה אמור לעניין אותי ואני אמור לשאול למה זה ככה או שפשוט להגיד יופי שיש חדש וזהו?..

- למה האוטו עבר כבר כלכך הרבה ידיים? זה לא חשוד? או שאולי טיפוסי לרכב הספציפי?

- איך לעזאזל אני ימכור את האוטו אחר כך אם אני יקנה? ואם כבר לקנות אז כמה להוריד?..

בכל אופן תודה רבה רבה לכל העונים...אתם תמיד ממשיכים לעזור אין לכם מושג כמה..

עדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי אתה תאכל קש מהאוטו הזה......

נראה לי שהוא כבר מריצה :wink:

יד 5....תחשוב על זה שאתה תיהיה יד 6!!!מי יקנה אוטו שנת 98 יד 6????

למרות שהקילומטרג' סביר אבל שמישהו יקנה אוטו יד שישית וקילומרג' נמוך יחשוב שהורידו במד כמה קילומטרים.......!!!

תחשוב על זה ברצינות אחי לפני שאתה קונה...

אחי..חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.

מילא אם עולה כאן חשש שהאוטו תקול בגלל שהוא החליף ידיים אז אני יכול לקבל את הטיעון הזה אבל אם האוטו תקין אז למה שתהיה בעיה? אני לא אומר שהוא צריך ללכת על האקסמפלר הספציפי הזה אבל עקרונית אין לדעתי לשלול רכב על הסף בגלל היד הגבוה.

כמה כבר עולה בראבה 98? 30K (ואני בטח מגזים והיא זולה מזה) כמה ערך לעזאזל הוא כבר יכול להפסיד על היד ?

יש מספיק אנשים שמעוניינים בבראבה וכמו שהוא יוריד למוכר את המחיר בגלל היד כך הוא גם ימכור בפחות בגלל היד. אנחנו מדברים כאן על כסף קטן יחסית אז נא לא לאבד פורפורציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כ"כ נעול על הבראבו אז שיהיה לך בהצלחה.

קשה לי להאמין שתמצא משהו בזמן הקרוב, אבל שוואי-שוואי.

נסה גם בחלקי הארץ השונים.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

בעל בראוו 96 משנת 1999 יד שניה , קניתי אותה עם קרוב ל 150 יד ראשונה , אל תשאל מה הוא הספיק להחליף בתקופת האחראיות , יש סיבה שהאוטו הזה זול ..

המכונית הזאת היא באמת עגלה , נכון שיש לי 1.6 ידנית והיא לוקחת צעירות ממנה בעליות אבל קל מאוד לפי דעתי לאבד שיווי משקל איתה ולכן אני לא משתולל גם כי לא בא לי להוציא הון על תיקונים , האוטו מאוד פגיע מכנית ואם אתה רוצה לסחוט אותו או לנסוע הרבה צפה לבלאי מואץ ולתיקונים יקרים .

בעיות : התחממות בעת עמידה או עלייה בטורים גבוהים , ידיות מתפרקות , בעיות צבע מתקלף במטליות . עיצה מנסיון מר שראיתי שחזר אצל אחרים אם אתה קונה החלף מייד טיימינג .

דבר נוסף הוא הרעש של המנוע שפשוט מחריש אבל התרגלתי , אם אתה מתכנן על מערכת או משהו כזה חפש רכב אחר .

נא ליישר קו עם כללי החתימה. ------------------ יישרתי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שכמו שאמרתי אני מחפש בראבו...וכאלה דווקא אין יותר מדי למכירה...האמת שכמעט ואין בכלל

יש בשכונה שלי למכירה בראבו 1.4 יד ראשונה שנת 98 80 אלף ק"מ.

אני אשתדל להביא פרטים בקרוב

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית כיפית לנהיגה אבל עם אמינות טכנית ירודה.

אין מתנות חינם ולמחירה הזול יש סיבה.אגב זוללת דלק.

בני רכש כזו לפני שנה (שנת 97 85000 קמ)

ומאז

השקענו הרבח אלפים וכמו שאמר לי המכונאי אנו נתראה הרבה.

שמע לעצתי וברח מימנה.(היא יפה אבל זו מלכודת לפתיים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7207 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...