Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סדרו אותי. אלפא רומיאו - בקשת עזרה ו\או הצעה איך לנהוג מול החברה!!!

עוזי1961
שימו לב! השרשור הזה בן 4537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בס''ד

המקרה שהיה כך היה : אני לקוח שממש ממש מאוהב באלפה, בצורה שלה בהוויה שלה וביופיה, אלה מה? באוגוסט שנת 2010 רכשתי אלפה GT אדומה יפייפיה (לא אדום לא אלפה!!! ) ובתוך 6 חודשים נכנסה האלפה כ8 פעמים לפחות בגרירה לתיקונים, הן בעיות במנוע והן בעיות בגימור.

התיאשתי, נגשתי לחברה ושטחתי את טענותיי ושוכנעתי לשדרג את האלפה לאלפה בררה לבנה (???) יפייפיה מודל 2011.

שלמתי עבורה הפרש כספי של כ155,000 כאשר הקודמת עלתה כ185,000 כך שאני מושקע בחברה כ350,000 כולל תוספות של מערכת שמע : בהמשך לקניית האלפה בררה החדשה, האוטו כמו קודמו בן פחות מ5 חודשים ראה מוסך כבר כ4 פעמים לפחות בגלל בעיות במנוע החלפת מראה ובעיות גימור!!

אינני יודע מה לעשות!!

בשלב זה לאחר שהרכב ב48 שעות במוסך ומתקנים משהו במנוע שלא מגלים לי (?) הרמתי טלפון ואמרתי להם עד שלא אדבר עם המנכל אינני מוציא את הרכב מהמוסך. איך לדעתכם עליי לנהוג???

(שהרי זה שהאוטו באחריות לא אומר שיתקנו לי אותו בכול פעם באחריות, ריבונו של עולם הרי הרכב חדש ולא צריך לראות מוסך לפחות שנתיים שלוש !!! ) איך עלי לנהוג מול מנכל החברה ומה עלי לעשות??? לתגובתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה בדיוק הבעיות אותן מתקנים? אם לא מוכנים להגיד לך, מה שנראה מוזר, במקומך לא הייתי מרשה לאף אחד לגעת ברכב. כמובן שזה שתשאיר אותו שם לא יזיז לאף אחד אם כבר יזיק לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הודעות של משתמש חדש המשמיצות יבואן זה או אחר הן "בעיתיות"

כדאי שתצרף סימוכין לדבריך ולא רק הצהרות לוחמניות.

סריקת מסמכים בטישטוש פרטים מזהים או תמונות יעזרו לנו לעזור לך.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השחקנים השתנו,ההצגה לא.

אם היה ב-1979 אינטרנט ,הפניה הזאת נראית בדיוק מה שהייתי אני כותב על הג'ולייטה החדשה שלי.

לחסוך לך המתנה עד המערכה האחרונה ? :- התייאשתי והחלפתי לסובארו הרדטופ GFT אותה החזקתי באהבה עד שהתפוררה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מפוקפק ומריח לא טוב (בלשון המעטה). אני מסכים לחלוטין עם "סולל הדרך", הצג מסמכים, קבלות, תמונות של הרכבים, שמות של מוסכים ומוסכניקים, סוכנים שמהם קנית את הרכב... בקיצור אתה צריך להציג "ראיות" לכאלה האשמות חמורות.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח עורך דין טוב והרבה סבלנות דרך אגב אני מחפש עורך דין בנושא דומה אשמח

להפניה למישהו בעל ניסיוו בתחום

כבר חודש בלי קיק דאונים - ככה מתמודדים עם מחירי הדלק:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתחיל מזה שלא קנית GT ב185 ונמשיך מזה שנראה לי שכל הסיפור מפוברק.

אם זה אמיתי אני מזמין אותך לרשום פה את מספר הרכב ואני יבדוק לך מול המנכ"ל.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מדובר ביבואן או שמע בסוכנות רכב שמוכרת אלפות? "דבר ברור" יותר פרטים ופחות האשמות. הוצאת דיבה רצה היום יפה בשוק, לא שווה להסתכן.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניב,לפי מה שאני הבנתי 185K ש"ח זה השווי של הרכב לפי הטריידאין של אלפא באותו הרגע שהוא שדרג לבררה (שזה נשמע הגיוני מבחינת מחירים).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניב,לפי מה שאני הבנתי 185K ש"ח זה השווי של הרכב לפי הטריידאין של אלפא באותו הרגע שהוא שדרג לבררה (שזה נשמע הגיוני מבחינת מחירים).

הוא רשם "הקודמת עלתה 185".

דבר שני:

אני בקשר מול ניר מנכ"ל אלפא לאימות המקרה.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה סובל ממה שהצרפתים קוראים chagrin d'amour , ובעברית ייסורי האהבה.

אתה מאוהב באלפא מן נסיבות הנכונות: הצורה שלה, ההוויה שלה ויופיה.

אבל גם סובל מתכונות אחרות הטבועות באלפא - מחיר גבוה המלווה בירידת ערך גבוהה, אמינות נמוכה , ותדמית *.

הפתרון לבעייתך - סגור את הרכב במוסך ובעוד 30 שנה תהיה לך ביד מכונית קלאסית לתפארת.

ובקצת יותר רצינות: הייתי מתייעץ עם עורך דין על מנת לנסח כתב תביעה לפיצויים. להשאיר את הרכב במוסך זה לא צעד נכון.

* זה אולי לא אתה, אבל התדמית של רוכשי אלפא חדשה היא של אוהבי רכב, בעלי ממון, נהנתנים, מוחצנים ולא עושים חשבון לכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי במוסך השבוע להחלפת שמנים. ראיתי שם בררה לבנה יפהפיה עם מושבי עור אדומים. זו שלך?

לעניין התלונה שלך משהו פה באמת לא מסתדר, לא עם מחיר הGT, לא עם כמות התקלות בשתי המכוניות ובטח לא עם רמת השירות.

מילא ליפול על לימון, יכול לקרות אצל כל יצרן, אבל על שניים ברציפות זה כבר באמת מוזר.

אני מניח שכבר היית בקשר עם מחלקת השירות ואם לא אז כדאי.

מנסיון שלי ושל מכרים, תקבל שם התייחסות נאותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, הבה נמתין לתגובה נוספת שלו כאן לפני שנחליט אם מדובר בטרול או באדם אמיתי.

לגבי סיוע משפטי - סייענו בעבר ונוכל לסייע גם כאן, אם מדובר בנושא אמיתי שלא ייפתר בדרכים אחרות, כפי שהציע למשל ניב. כעקרון, מתייחסים אצל היבואנים ברצינות למכתבי עו"ד, אבל אם אפשר לפתור זאת ללא מעורבותנו - זה עדיף.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה סובל ממה שהצרפתים קוראים chagrin d'amour , ובעברית ייסורי האהבה.

אתה מאוהב באלפא מן נסיבות הנכונות: הצורה שלה, ההוויה שלה ויופיה.

אבל גם סובל מתכונות אחרות הטבועות באלפא - מחיר גבוה המלווה בירידת ערך גבוהה, אמינות נמוכה , ותדמית *.

הפתרון לבעייתך - סגור את הרכב במוסך ובעוד 30 שנה תהיה לך ביד מכונית קלאסית לתפארת.

ובקצת יותר רצינות: הייתי מתייעץ עם עורך דין על מנת לנסח כתב תביעה לפיצויים. להשאיר את הרכב במוסך זה לא צעד נכון.

* זה אולי לא אתה, אבל התדמית של רוכשי אלפא חדשה היא של אוהבי רכב, בעלי ממון, נהנתנים, מוחצנים ולא עושים חשבון לכסף.

יופי של שטויות רשמת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...