Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה אוונסיס בת שנה או שברולט קרוז 1800 חדשה?

mickeyh
שימו לב! השרשור הזה בן 4531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אשמח לעזרתכם ועצתכם:

אני מתכנן לקנות רכב בחודש דצמבר או ינואר הקרוב, ואני מתלבט בין טויוטה אוונסיס שנת 2011 (בת שנה) או שברולט קרוז 1800 חדשה מהחברה.

התקציב שלי הוא בין 100K ל-140K, כמובן שעדיף כמה שפחות.

דרישות: רכב סדן, משפחתי. תא מטען גדול. נוח מאחור לשני ילדים (כיסא תינוק וכיסא ילדים). מפנק מבחינת אבזור. נסיעה בטוחה ושקטה (פחות חשוב לי ביצועים וכו', אני לא נוסע מהר או בשטח וכד').

ואולי בכלל כדאי לקנות את הקרוז יד 2 ואז לחסוך כמה אלפים (שכן מחיר הקרוז בת שנה הוא כ-100,000 ש"ח).

אם למישהו יש הצעות, גם אם הן שונות מאלו המפורטות לעיל, אשמח לקבל.

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אלו האופציות היחידות? אתה מוגבל בבחירה?

הI35 והפוקוס החדשות יהיו עדיפות על הקרוז.

מבחינת האוונסיס, אתה צריך מכונית "מנהלים" בשביל הנוחות בפנים?

אם אתה לא מוגבל בבחירת המכוניות, אופציות אחרות יהיו עדיפות(זולות וחדשות מהאוונסיס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני מציע לך מאוד גם לבדוק את דגמי הג'טה למיניהם! ממש אוטו נוח, יציב, איכותי ושקט ותא מטען ענק! (נכנס לשם בחור שמן וסגר את העצמו ) וגם הוא יחסית חסכוני ! ויש גם מזגן אחורי!

(הניסיון שלי הוא עם דגם ה1600 של הליסניג)

ואם לא אז האוונסיס בת שנה תיהיה בהחלט עדיפה בהרבה על קרוז חדשה!

כמה ק"מ האוונסיס?

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי: אני חושב שבכלל אין שום מקום של השוואה.

כלומר: האוונסיס טובה בכל פרמטר אפשרי, לבל אחר לגמרי, ואוונסיס בת שנה ,כמה כבר עשתה,20 אלף,30 אלף....זה כלום לרכב כזה,כמו רכב חדש ממש,הבלאי שואף ל-0.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אשמח לעזרתכם ועצתכם:

אני מתכנן לקנות רכב בחודש דצמבר או ינואר הקרוב, ואני מתלבט בין טויוטה אוונסיס שנת 2011 (בת שנה) או שברולט קרוז 1800 חדשה מהחברה.

התקציב שלי הוא בין 100K ל-140K, כמובן שעדיף כמה שפחות.

דרישות: רכב סדן, משפחתי. תא מטען גדול. נוח מאחור לשני ילדים (כיסא תינוק וכיסא ילדים). מפנק מבחינת אבזור. נסיעה בטוחה ושקטה (פחות חשוב לי ביצועים וכו', אני לא נוסע מהר או בשטח וכד').

ואולי בכלל כדאי לקנות את הקרוז יד 2 ואז לחסוך כמה אלפים (שכן מחיר הקרוז בת שנה הוא כ-100,000 ש"ח).

אם למישהו יש הצעות, גם אם הן שונות מאלו המפורטות לעיל, אשמח לקבל.

תודה מראש!

מצטער אבל הדגם המדובר של האוונסיס פשוט מקיא לקרוז הזאת בפרצוף.

אין פה מה לחשוב בכלל.

גיר 7 יחסי העברה, צריכת דלק ממוצעת של 1:12 לפחות יש האומרים 1:14, מרווחת ונוחה בטירוף, שומרת ערך, זולה לתחזוקה לדעתי גם מאוד יפה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוונסיס לא רואה את דייהו קרוז ממטר.

אי אפשר בכלל להשוות. הקרוז נראית טוב חיצונית, אבל מבפנים היא ממש לא איכותית וכרכב מפנק היא ממש לא בכיוון. איכות ביצוע והרכבה בינונית מינוס.

אגב,האוונסיס חסכונית בצורה מפתיעה בעיקר בזכות גיר רציף.

יתכן שסמוך לסוף שנת הדגם תוכל לקנות אוונסיס בהנחות מפליגות אז שווה לבדוק.

אבא שלי רכש כזו חדשה לפני כחצי שנה וקיבל הנחות , מימון והטבות (מגנזיום מקורי, קרוז קונטרול מקורי ועוד כמה שטויות) לא רעות בכלל , כנראה הן לא נמכרות במספרים גדולים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הדגם של שנת 2009 נמכר לחברות ליסינג ולכן נמכר במספרים - יחסית לקטגוריה - גדולים.

הדגם הקודם שזו אחת שאני נוהג עליה גם כן רכב מאוד מפנק - מאוד מאוד מפנק, איכות הרכבה פנטסטית, נוחות ברמה שבאמת לא ממש אופיינית לרכבים יפניים כולל רכות הנסיעה של הרכב הזה שהוא פשוט כותנה על 4 גלגלים.

בדגם הקודם יש רק 4 הילוכים ולכן אין מה להשוות גם בין הדגם הקודם של האוונסיס לחדש.

אבל - לדעתי, גם הדגם הקודם של האוונסיס לא רואה ממטר את הקרוז הזו, למרות מנוע ה1.8 ו140 כוחות הסוס שיש לקרוז הגיר שלה עדיין מסרס מאוד את הרכב ובאמת כפי שכבר אמרו הרכב נראה טוב אבל לא באמת נותן הרבה מעבר לזה.

----- עשינו מבחן לקרוז הזו כי ההתלבטות היתה בינה לבין ניסאן קשקאי, סובארו B4 ואוונסיס אבל באותה תקופה לא היה את המבצע שיש היום על האוונסיס, הקשקאי הרגיש כמו צעצוע והקרוז היתה בסימן שאלה מאוד גדול ובגלל זה בסוף לא הלכנו עליה ולקחנו את הB4 2010

אפרופו הB4 נהדרת - חסכונית מאוד גם כן (1:12 בנסיעות משולבות) עם אחיזה מטורפת אבל הרכב מצטייר כקפריזאי - כבר היו שני ריקולים והAWD יותר נטל לתחזוקה מאשר באמת מהווה תועלת בהתחשב באופי הנסועה לכן אנחנו חושבים שנה הבאה באמת להחליף אותה באוונסיס.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוונסיס לא רואה את דייהו קרוז ממטר.

אי אפשר בכלל להשוות. הקרוז נראית טוב חיצונית, אבל מבפנים היא ממש לא איכותית וכרכב מפנק היא ממש לא בכיוון. איכות ביצוע והרכבה בינונית מינוס.

מי שלא יודע עדיף שלא ידבר שטויות. גם מבפנים מדובר באחד הרכבים האיכותיים ביותר שקיימים בסגמנט וגם בקרובים אליו, ועל רמת הנוחות שלה כתבו רבים וטובים ממני.

לפותח הדיון - כמובן שתמיד רכב משומש בן שנה/שנתיים ושמור יהיה כלכלי יותר מחדש ניילון, ולכן תמיד עדיף למצוא אותן. מצד שני זה בכלל לא פשוט, למצוא רכב משומש לייט, שמור ורצוי פרטי. אני "במקרה" מצאתי ככה את הקרוז שלי, אחרי שנה על הכביש עם 20K ק"מ וגם במחיר מצוין.

אני אישית לא מכיר את האוונסיס אבל יכול להמליץ בחום על הקרוז (ולי עוד יש את הדגם הישן עם 1.6 שנחשב כ"עגלה" לדעתם של כמה מומחי רכב מטעם עצמם) שנותן נוחות ורמה שאין כדוגמתה בכלל במקבילות, גם אם במחיר של ביצועים לא מהממים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחי יש קרוז חדשה (ליסינג) והוא ממש מאוכזב ממנה.

הרכב ממש לא מפנק כמו שאתה חושב (איך הגעת להשואה הזו).

הכל מקרה, לא הייתי קונה קרוז 1800 עכשיו היות ודגם זה יורד אוטוטו מהמדפים ומפנה את מקומו לדגם מוגדש עם מנוע קטן וחסכוני הרבה יותר.

את הטויוטה אינני מכיר.

אני ממליץ לך על רכב משפחתי מפנק ולא יקר (יחסית) - הפורד פוקוס החדשה עם מנוע 2000 בגימור טיטניום.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שלא יודע עדיף שלא ידבר שטויות. גם מבפנים מדובר באחד הרכבים האיכותיים ביותר שקיימים בסגמנט וגם בקרובים אליו, ועל רמת הנוחות שלה כתבו רבים וטובים ממני.

לפותח הדיון - כמובן שתמיד רכב משומש בן שנה/שנתיים ושמור יהיה כלכלי יותר מחדש ניילון, ולכן תמיד עדיף למצוא אותן. מצד שני זה בכלל לא פשוט, למצוא רכב משומש לייט, שמור ורצוי פרטי. אני "במקרה" מצאתי ככה את הקרוז שלי, אחרי שנה על הכביש עם 20K ק"מ וגם במחיר מצוין.

אני אישית לא מכיר את האוונסיס אבל יכול להמליץ בחום על הקרוז (ולי עוד יש את הדגם הישן עם 1.6 שנחשב כ"עגלה" לדעתם של כמה מומחי רכב מטעם עצמם) שנותן נוחות ורמה שאין כדוגמתה בכלל במקבילות, גם אם במחיר של ביצועים לא מהממים.

אולי איכות ההרכבה לקטגוריה טובה, וגם זה אני בספק. (מניסיון של אלפי ק"מ, היה כזה למפקד שלי)

לא רק שהמומחים שלך מטעם עצמם צודקים הרכב הזה, לא רק שהוא עגלה הוא חתיכת גרוטאה.

אולי הוא שקט בזכות היחסי העברה ונוח יחסית למאזדה 3, יונדאי וכד' אבל הוא לא סוחב בשום מצב, וכל יפונמטית מאותה קטגוריה תהיה מהירה יותר.

תמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את כל הדעות האלה שלכם פה.

הקרוז הוא רכב מצויין וקפיצת מדרגה אדירה לרכבים של דייהו.

אתם כנראה שוכחים שזהו רכב משפחתי ומשווים אותו למשהו שהוא לא. כרכב משפחתי הוא עושה את העבודה על הצד הטוב ביותר: תא הנוסעים שלו נעים מאוד, איכותי, נוחות הנסיעה טובה מאוד והשקט בתא הנוסעים הוא יותר ממרשים.

האכזבה היחידה שלי מהקרוז זה שילוב המנוע גיר הלא כ"כ טוב (גירסת 1600 סמ"ק).

אז נכון, לא הייתי בוחר בה אם הייתי צריך לרכוש רכב חדש מהניילונים, אבל בהשוואה שבין אוונסיס יד שניה או קרוז חדשה - אני מעדיף להיות זה שיקרע את הניילונים.

חדש זה חדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים עדיף רכב משומש קלות, אבל מוצלח יותר, מאשר רכב חדש, נחות יותר.

אני אקח פונטו איבו משומשת ולא סוזוקי אלטו חדשה. סתם לדוגמא.

במקרה של הבחור הזה, הייתי מעדיף אוונסיס, אם הוא מוכן לשלם את המחיר באחזקה יקרה יותר (בכ"ז רכב גדול יותר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(ולי עוד יש את הדגם הישן עם 1.6 שנחשב כ"עגלה" לדעתם של כמה מומחי רכב מטעם עצמם)

לא צריך להיות מומחה כדי להבין שקרוז פשוט עגלה , נסעתי בדגם 1.6 לאחר החלפת הגיר בעליות של זכרון והרכב פשוט לא זז, מעביר לי הילוכים כמו משוגע וצועק לשמיים ומה בסך הכל ביקשתי לעלות במהירות סבירה עם קצת מזגן ?! , לזה אני לא מצפה מרכב חדש שנת 2011 - פשוט בושה.

חובב רכב , לא חובב תקלות :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים עדיף רכב משומש קלות, אבל מוצלח יותר, מאשר רכב חדש, נחות יותר.

אני אקח פונטו איבו משומשת ולא סוזוקי אלטו חדשה. סתם לדוגמא.

במקרה של הבחור הזה, הייתי מעדיף אוונסיס, אם הוא מוכן לשלם את המחיר באחזקה יקרה יותר (בכ"ז רכב גדול יותר).

מאיפה הבאת אחזקה יקרה יותר?

מבחינת מכונית, לפי דעתי אין שום מקום להשוואה,אגב לאוונסיס אין רצועת טיימינג.

לפי דעתי גם אין מה להשוות לקורולה,יש לי בעבודה קרוז אחת.

לפי דעתי : אפשר להשוות את הקרוז לפוקוס,שני רכבים כבדים,סרבנים ועגלתיים.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...