Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בג'אנטים וצמיגים 14" חדשים!

glansfor
שימו לב! השרשור הזה בן 4523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו בכותרת,התחדשתי השבוע בסט ג'אנטים וצמיגים במידה 14אינטצ' חדשים.

הרשמים שלי מאוד חיוביים וטובים! המידות הם-185/60/14

קודם כל האוטו נוסע קצת יותר מהר וחזק כי ירד משקל מהאוטו מגלגלי הברזל הכבדים לג'אנטים הקלים האלו,ההגה מרגיש הרבה יותר קליל וזריז,תחושה מאוד חזקה של יציבות על הכביש,מרגיש רחב על הכביש,לוקח פניות הרבה יותר מהר וחד ומיידי מהצמיגים הקודמים.האהצה מהמקום יותר טובה ומהירה מאשר סיבסוב הגלגלים שהיה מתקבל בסט הרגיל!

האוטו בכללי נוסע הרבה יותר טוב,מרגיש סוף סוף אוטו על הכביש ולא נדנדה,כמובן מדובר באפלאוז 92".

בכללי מאוד מרוצה,היה שווה,צמיגים מעולים מעולים! לא של חברה עולמית אבל עושים את העבודה כמו שצריך ואף יותר.

האוטו מרגיש קל ברמות.

רק משהו קטן אחד,ניהיה לי כמה סנטימים של שטח מת בהגה,ימינה ושמאלה. חוץ מיזה הכל מדהים.

כמבן מה שווה התרד הזה בלי כמה תמונות שיראו לכם את יופי הגאנט !

ג'ינו.

Photo1280.jpg

Photo1278.jpg

Photo1275.jpg

Photo1274.jpg

Photo1276.jpg

Photo1271.jpg

Photo1279.jpg

Photo1272.jpg

HU-Pioneer 5850UB Front-Focal 165A Monoblock-Mac audio fearless 1000D Amp-Pete 3800W subwoofer-Kicker "L7 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המדבקות אני צריך לקנות הוצאתי את המקורי שהיה של חברה כל שהיא,אני לא יודע אם מותר להגיד איפה.

אם אסור מצטער מראש,המחיר הוא 1800שקל עם הצמיגים והרכבה. ולפי מה שהבנתי המחיר ירד קצת.

ברמלה חנות שנקראת "טיפ-טופ". אהבתם יפים לא ? מי שרוצה מספר פלאפון של בעל הבית בה"פ.

ג'ינו.

HU-Pioneer 5850UB Front-Focal 165A Monoblock-Mac audio fearless 1000D Amp-Pete 3800W subwoofer-Kicker "L7 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

כשאני שמתי צמיגים וג'אנטים חדשים עלה לי 2600 ;)

Pioneer 80PRS

Celestra FA2150x : Hertz HV 165 XL ||| Boston Acoustics GT275 : Hertz HT 28

DC 3.5k : Sundown Z v.3 15

XS Power D2400 , D5100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ליד כרמיאל בכפר,שעה עד שהוא מסיים :/ אבל יוצא טוב.

משפחה שלי גרים בכרמיאל..

ג'ינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוריד את השמן ששמו לך על הצמיגים וההגה יחזור לעצמו.

נ.ב. מה הקשר בין ג'נט סיני וצמיגים באיכות נמוכה לבין פורום שיפורים?

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...