Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנית סאב יד שניה- מה בודקים?

BMW
שימו לב! השרשור הזה בן 7223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולםץ

לפני שאשאל את השאלה אני אציין שבדקתי ב-FAQ וגם חיפשתי במנוע חיפוש כי זכרתי שהיה פעם דיון כזה אבל לא מצאתי.

השאלה היא כזאת:

חבר שלי מעוניין לקנות סאב יד שניה למערכת שלו באוטו.

הוא מכר את הסאב שהיה אצלו ברכב (ועבד טוב אגב) לחבר אחר שלו.

לאחר כשבועיים מיום הקניה נשרף הסאב- והגיעו למצב ממש מביך ולא נעים בין חברים.

מכאן השאלה שלי ושלו:

עכשיו ככה: סאב עובד בדרך כלל תחת עומס (?!?) והרבה נותנים לו בגישור מתח גבוה ב-RMS ע"מ לנצל אותו כראוי, נכון?

איך אני יכול לדעת בוודאות שאני רוכש סאב, שהוא לא עבד קשה עד כדי כך שנשאר לו זמן ספור עד שהוא ישרף?

אני יודע שנהוג גם לשמוע אותו עובד ולהקשיב לצליל ובנוסף גם לראות ויזואלית שמצבו טוב ואין סימן לקרעים בממברנה או ממברנה סדוקה וכדומה..

עוד דברים שצריך לדעת???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאל איזה מגבר עבד עליו,אם המגבר חזק ממנו אז יש לך סיבה לחשוש שאולי אימצו את הסאב יותר מדיי.

בעיקרון חוץ מלבדוק אותו באוטו ולראות שהוא עובד אתה לא יכול לעשות כלום.

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשר - כדאי לראות את הקונפיגורציה של המגבר שאליו מחובר הסאב (ואיזה מגבר זה).

כלומר, אם הגיין לא מכוון כמו שצריך (גבוה מדיי למשל), אם אין סאב-סוניק פילטר או שהוא מכוון לא כמו שצריך - דברים שיכולים לפגוע בסאב לטווח הארוך (אם הוא לא נשרף כבר :lol: ) וכמובן אם המגבר הוא תפארת מדינת סין או מגבר מחברה ידועה וסבירה (או יותר כמובן).

אפשר גם אולי להסתכל בפנים ולנסות לראות אם הסלילים מחוברים כמושצריך ואין סימנים של תזוזה, ניתוק או סימנים פיזיים שנראים לעין שמראים על טיב האלמנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשר - כדאי לראות את הקונפיגורציה של המגבר שאליו מחובר הסאב (ואיזה מגבר זה).

כלומר, אם הגיין לא מכוון כמו שצריך (גבוה מדיי למשל), אם אין סאב-סוניק פילטר או שהוא מכוון לא כמו שצריך - דברים שיכולים לפגוע בסאב לטווח הארוך (אם הוא לא נשרף כבר :lol: ) וכמובן אם המגבר הוא תפארת מדינת סין או מגבר מחברה ידועה וסבירה (או יותר כמובן).

אפשר גם אולי להסתכל בפנים ולנסות לראות אם הסלילים מחוברים כמושצריך ואין סימנים של תזוזה, ניתוק או סימנים פיזיים שנראים לעין שמראים על טיב האלמנט.

הקטע שלך עם סין כבר לא מצחיק אף אחד... :twisted:

תפסיק להיות ילדותי.

:king:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא יש בזה משהו. במגבר סיני "משובח" יכולים להיות הרבה קפיצות מתח ושטויות שהוא יוציא לסאב למיניהן, מה גם CLIPPING. אז למגבר סיני יכולה להיות תרומה על סאב לא קטנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...