Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היום ילדים, נלמד לשים Zין על כולם ולחנות איפה שנח לנו.

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 4540 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד חווייה טריה מהלבנט.

עכשיו שאני מבקר בארץ, סונג'רתי לתורנות הסעה של האחיינית לגן.

המקום נמצא ברמת פולג, שכונה די סולידית, ומשרת בעיקר את אוכלוסיית ההייטק המקומית.

למרות כל זה, ועל אף העובדה שמזג האוויר בינתיים די נח, יש תופעה קבועה שחוזרת על עצמה:

רוב ההורים, שבטוחים שהילד שלהם זה הדבר הכי חשוב בעולם, חונים כמו חמורים על המדרכה ובתוך

אזור החניה של הדיירים החולקים את הבניין עם הגן. שלא תהיה לכם טעות - זה לא מקובל על הדיירים

והם ביקשו לא פעם להימנע מהתנהגות כזאת. אבל אין עם מי לדבר...

CIMG0001.jpg CIMG0003.jpg CIMG0007.jpg

הגננת טוענת שגם היא תמיד אומרת להורים לא לחנות שם, אבל כפי שאפשר לראות בתמונות, דיבורים

לחוד ומעשים לחוד. וזה לא משהו חד-פעמי, הייתי שם כמה ימים ברצף והסיפור חזר על עצמו כל פעם.

מה שהכי מגוחך בסיפור הזה - במרחק מטרים ספורים יש שפע של מקומות חניה שיכולים להספיק לכולם.

אבל מה, "שאני אשפשף"? שההורה יטריח את עצמו לחנות כמו בן אדם? חלילה. עדיף פשוט לחנות איפה

שבא לו - בחניה של השכנים, במקביל ובניצב, לחסום את המדרכה, להפריע להולכי הרגל... העיקר קרוב

לדלת, שלא יצטרך לבצע את עבודת הפרך של להוליך את הילד עוד 30 מטר מהאוטו. :brickwall:

כפי שאפשר לראות בתמונות, "חץ הכסף" שלנו חונה בצורה נורמלית ובטיחותית מבלי להפריע לאף אחד.

אפילו לאחייניתי בת ה-4 לא הפריע ללכת ברגל - שומו שמיים! - 20 שניות נוספות.

ואני שואל: אם זאת הדוגמה שהורים ומחנכים אינטליגנטים כביכול נותנים לילדיהם, אז מה הפלא שבהמשך

הם גדלים לחנות בחניות נכים, בחניה כפולה, או נוסעים עם שלט "פקח אני פורק סחורה" קבוע על השמשה?

עם כל האופטימיות והשיפור שאני רואה פה לאורך השנים, לפעמים אני חושב שלמדינה הזאת פשוט אין סיכוי... :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קודם כל תכין לך איזו כוס תה עם נענע ותירגע.

התופעה הזו לא יחודית רק בנופי ארצנו

פתרון אפשרי :

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=403557

:twisted:

בברכה ירון

אני תמיד אומר שיש דבר אחד שמפריד ביני לבין גאונות: וזה אני:shock2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה הפלא שבהמשך

הם גדלים לחנות בחניות נכים, בחניה כפולה

אתה רומז שילדים שההורים שלהם חנו בחנייה אסורה גדלים להיות שוטרים ?....

:lol:

ובנימה יותר רצינית, שתה מים עם קרח ותרגע, זה לא רק בישראל (למרות שאתה מאוד אוהב להגיד את זה).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני רואה את זה קורה אני מעיר להורים.

בד"כ רוב אלו שחונים כך הן נשים ,בכל אופן סטטיסטית ולא סקסיסטית.

רוב הפעמים שאני מעיר הן לנהגות שמחליטות לצפצף [בחודש האחרון הערתי ל3 נהגות ונהג 1].

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה :wink:

פעם שמעתי או קראתי איפה שהוא שאם אתה מצלם תמונה של רכב חונה שלא כחוק,

זה עדיין קביל כאילו שפקח צילום את התמונה, ונתן דו"ח. האם זה נכון הדבר?

או שאני לא הבנתי נכון, ואני עכשיו מבלבל בין הדברים.

אם זה נכון, ואני רואה שדריש עצבני, אז יאלה - תשלח את התמונות בפייסבוק של משטרת ישראל. הם כבר ידאגו לעבודה, או יציבו שם פקחים שידאגו להרתיע (או שאני תמים מידי?:oops:)

אני כותב את זה כי אני רואה ששולחים המון תמונות לפייסבוק של המשטרה, שאנשים חונים בחניית נכים, והמשטרה באמת מראה שהיא מטפלת בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק בישראל (למרות שאתה מאוד אוהב להגיד את זה).

נכון - שמעתי שזה נפוץ גם בקובה ומקסיקו, אבל האם זה באמת סוג המדינות שאנחנו שואפים להידמות להן?

זאת התנהגות טיפוסית של אנשים פרימיטיביים שלא מפחדים מהחוק ולא מכבדים איש מלבד עצמם.

זה שחונים לכמה דקות על המדרכה - עוד אפשר להבין. זה שחונים בחניה של מישהו אחר - לא מקובל.

זה שלא מטריחים את עצמם לזוז כמה מטרים לחניה פנויה - ישראלי למהדרין.

אבל העיקר שאנחנו משחקים כדורסל בליגה האירופאית.

אני רואה שדריש עצבני.

לא עצבני, מיואש. זה הרבה יותר גרוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון - שמעתי שזה נפוץ גם בקובה ומקסיקו, אבל האם זה באמת סוג המדינות שאנחנו שואפים להידמות להן?

האם אתה לא אמור לכתוב - שאתם ?

להבנתי אתה לא גר במדינת ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני רואה בעיה שתכתוב אתם.

אומרים שאורח לרגע רואה כל פגע. (אין כוונתי להעליב במשפט אורח לרגע, כך הפתגם).

מה לעשות שמה שכתבת כאן הוא אמת והתחשבות היא לא נר לרגליו של ישראלי ממוצע. אומנם אני חושב שזה כך בכל העולם אך זה בגדר מחשבה ואינני יודע אם יש לי על מה להסתמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת התנהגות טיפוסית של אנשים פרימיטיביים שלא מפחדים מהחוק ולא מכבדים איש מלבד עצמם.

זה שחונים לכמה דקות על המדרכה - עוד אפשר להבין. זה שחונים בחניה של מישהו אחר - לא מקובל.

זה שלא מטריחים את עצמם לזוז כמה מטרים לחניה פנויה - ישראלי למהדרין.

אבל העיקר שאנחנו משחקים כדורסל בליגה האירופאית.

לא עצבני, מיואש. זה הרבה יותר גרוע.

אם את מה שהדגשתי אתה מיבין ואולי אפילו עושה אז אתה לא פחות בהמה מאלה שחונים בתמונות שצילמת. הם גם חונים לדקה או שתיים.

אני לא מקבל לא חנייה על המדרכה (ועד שתוביל מישהו בכיסא גלגלים או תאלץ להעזר בקביים או הליכון לא תבין כמה זה מפריע), לא חנייה כפולה ולא חנייה בחנייה פרטית של מישהו אחר. במחינתי כל המקרים הנ"ל מהווים זלזול בוטה בזולת באותה המידה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו תמימי דעים, שים לב שאמרתי "אפשר להבין" ולא "אפשר לקבל".

את מה שאני עושה רואים בתמונות - שלי זה המיניוואן הכסוף.

אם אני משווה לספרד, אז חניה על המדרכה זה משהו שקורה שם לפעמים

(כשזה לא מפריע לאחרים כמובן), אבל את שאר התופעות כמעט ולא רואים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודד את הנושא בצורה פשוטה.

האם חנייה של שתי דקות במקום הספציפי המצולם הזה גורמת הפרעה. כנראה שלא , בעל הבית נסע לעבוד.

נזק מצטבר לחניה אולי כן.

ורצוי באמת להחנות ליד הכסופה של דריש.

החניה האמצעיית בתמונות שומו שמים מהצד השני של הכביש ויש לחצות שני כבישים "סואנים" לא דוגמא טובה.

לעומת זאת חניית נכים אפילו לא לשניה אחת.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד חווייה טריה מהלבנט.

עכשיו שאני מבקר בארץ, סונג'רתי לתורנות הסעה של האחיינית לגן.

המקום נמצא ברמת פולג, שכונה די סולידית, ומשרת בעיקר את אוכלוסיית ההייטק המקומית.

למרות כל זה, ועל אף העובדה שמזג האוויר בינתיים די נח, יש תופעה קבועה שחוזרת על עצמה:

רוב ההורים, שבטוחים שהילד שלהם זה הדבר הכי חשוב בעולם, חונים כמו חמורים על המדרכה ובתוך

אזור החניה של הדיירים החולקים את הבניין עם הגן. שלא תהיה לכם טעות - זה לא מקובל על הדיירים

והם ביקשו לא פעם להימנע מהתנהגות כזאת. אבל אין עם מי לדבר...

[ATTACH]265029[/ATTACH] [ATTACH]265030[/ATTACH] [ATTACH]265031[/ATTACH]

הגננת טוענת שגם היא תמיד אומרת להורים לא לחנות שם, אבל כפי שאפשר לראות בתמונות, דיבורים

לחוד ומעשים לחוד. וזה לא משהו חד-פעמי, הייתי שם כמה ימים ברצף והסיפור חזר על עצמו כל פעם.

מה שהכי מגוחך בסיפור הזה - במרחק מטרים ספורים יש שפע של מקומות חניה שיכולים להספיק לכולם.

אבל מה, "שאני אשפשף"? שההורה יטריח את עצמו לחנות כמו בן אדם? חלילה. עדיף פשוט לחנות איפה

שבא לו - בחניה של השכנים, במקביל ובניצב, לחסום את המדרכה, להפריע להולכי הרגל... העיקר קרוב

לדלת, שלא יצטרך לבצע את עבודת הפרך של להוליך את הילד עוד 30 מטר מהאוטו. :brickwall:

כפי שאפשר לראות בתמונות, "חץ הכסף" שלנו חונה בצורה נורמלית ובטיחותית מבלי להפריע לאף אחד.

אפילו לאחייניתי בת ה-4 לא הפריע ללכת ברגל - שומו שמיים! - 20 שניות נוספות.

ואני שואל: אם זאת הדוגמה שהורים ומחנכים אינטליגנטים כביכול נותנים לילדיהם, אז מה הפלא שבהמשך

הם גדלים לחנות בחניות נכים, בחניה כפולה, או נוסעים עם שלט "פקח אני פורק סחורה" קבוע על השמשה?

עם כל האופטימיות והשיפור שאני רואה פה לאורך השנים, לפעמים אני חושב שלמדינה הזאת פשוט אין סיכוי... :?

אני רואה שמשעמם לך מאוד :roll:

הצעות לפתיחת אשכולות נוספים:

1. למה לכול הרוחות עוקפים אותי רוכבי קטנועים מצד ימין.

2. למה לכול הרוחות והשדים הפקידה בבנק/בסופר או בקופת החולים אשר צריכה לשרת אותי מדברת בסלולארי עם החבר בזמן שהיא מטפלת בי.

3. איזה Zין אתמול שטפתי את הרכב ולפתע היום התחיל גשם זלעפות. מי אחראי על זה ?!

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...