Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאיפה משיגים מדבקות "הינך חונה במקום אסור"?

drivemaster
שימו לב! השרשור הזה בן 4538 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב לכולם.

אני מעוניין לקנות את המדבקות האלו שממש קשה להסיר מחלון הרכב, אלו שתמיד מדביקים על רכבים בחניונים של קניונים, שעליהן יש את הכיתוב: "הינך חונה במקום אסור" או אם יש מקום שיכול לעשות לי כאלה עם הכיתוב: "הינך חונה כמו בן של Zונה".

יש איזה שכן שצריך ללמוד לקח :evil:

מהיכן קונים אותן?

בברכת חניה טובה.

עודד.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לבקשה, יש איזה פוקוס של איזה אחד מאלביט שהחליטה בשבוע האחרון לתפוס את החנייה הפרטית, במשטרה לא מוכנים לעזור אלא אם כן מגיעים אם הטאבו שבו רשום שהחנייה פרטית ומגישים תלונה.

השארתי לו הודעות על דף על הוישר וזה לא עוזר, חייב פתרון יעיל שישאיר סימן.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפשו בתי דפוס/יצרני מדבקות שמייצרים גם מדבקות אחריות. אלו המדבקות האלה שמדביקים על מוצרי חשמל, מחשבים וכו' כדי שלא תוכלו להתעסק בהם בלי לפגום באחריות... קשה מאוד עד בלתי אפשרי להוריד אותם בשלומותן והן משאירות הרבה בלגן אחריהן.

אגב, אולי כדאי לבחון את החוקיות של העניין... :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר קל ופשוט לקנות פטיש. או לעשות רשיון למלגזה.

חשבתי על זה:wink:

אבל אני לא רוצה לגרום נזק לרכב.

אני רק רוצה שיבין שהוא חונה בצורה מזלזלת ולא מתחשבת.

ניסיתי כבר פתקים בכניסה לבניין וזה לא עזר.

הרמתי לו את המגבים וזה לא עזר.

קיפלתי לו את המראות וגם זה לא עזר.

אני בתקווה שהקטע עם המדבקות יעביר את המסר.

עודד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אפשר לסמוך על דריש שיוסיף את המגע הנתניתי לשירוש.:wink:

המדבקות רעיון לא רע, אבל נסית בעצם לדבר איתו פנים מול פנים?

היה לי מקרה דומה, בוקר אחד חסמתי את החוסם והלכתי לעסוקי.

למרות שחששתי לשלומה של הקליאו החמודה ידעתי (והשכנים ידעו) שאם קורה לה משהו הכלים נשברים ורכב של מישהו עולה באש.

בערב מצאתי את השכן נסער ועדיין חסום, הוא התחיל לצעוק אבל נרגע אחרי שראה שאין לו שותף לדו שיח בטונים גבוהים, הסברתי לו את עמדתי ומאז הבעיה לא חזרה על עצמה עד שעברתי דירה.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מתחת לבניין שלי יש מכונית שחונה כהוות נפשה וחצי חניה תפסה.

הבן אדם הזוי לגמרי, יש לו 2 מכוניות שבכלל לא זזות מהחניה, כל אחת יותר 'טרנטה' מהשניה.

למישהו יש רעיון מה אפשר לעשות? (כבר 3 פעמים שמו לו פתק)

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעבר פשוט צילמתי פתק כזה והנחתי אותו מתחת למגבים של הרכב. כמובן שהוספתי מגע אישי: מריחה של גריז שחור על החלון, בדיוק מול הנהג.

אתם יכולים להבין מה קורה כשמישהו מנסה לנגב את ה"מריחה" המוזרה עם נייר :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי, אל תשים מדבקות "שלא יורדות". עדיף משהו מציק (או מגעיל) אבל כזה שכן ירד בשטיפה.

הממממ, איזה דבר מציק ומגעיל יש, שיורד בשטיפה (אם יש לך חיית מחמד, תגיע לפתרון מהר יותר...)?

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי צעיר יותר, מרחתי בוץ על כל החלון הקידמי ופירקתי את המגבים למישהו שחסם את החניה שלנו. הייתי מאוד גאה ברעיון הזה.

היום פשוט לא בא לי להתלכלך :shock:

עודד.

עריכה:

מצאתי!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על זה:wink:

אבל אני לא רוצה לגרום נזק לרכב.

אני רק רוצה שיבין שהוא חונה בצורה מזלזלת ולא מתחשבת.

ניסיתי כבר פתקים בכניסה לבניין וזה לא עזר.

הרמתי לו את המגבים וזה לא עזר.

קיפלתי לו את המראות וגם זה לא עזר.

אני בתקווה שהקטע עם המדבקות יעביר את המסר.

עודד.

יש הבדל בין חניה אסורה במקום מסוים לבין מה שרשמת במשפט המוכחל.

למה לא תוציא לו את האויר מכל 4 הגלגלים או סתם תנפץ לו את השמשה הקדמית כמובן:-D .

דין דומה חל לגבי הדבקת מדבקה כזו.

תנסה שיחה ידידותית , היא בדרך כלל מביאה תוצאות חיוביות אלא אם מדובר בחלאה מדופלמת.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לבקשה, יש איזה פוקוס של איזה אחד מאלביט שהחליטה בשבוע האחרון לתפוס את החנייה הפרטית, במשטרה לא מוכנים לעזור אלא אם כן מגיעים אם הטאבו שבו רשום שהחנייה פרטית ומגישים תלונה.

השארתי לו הודעות על דף על הוישר וזה לא עוזר, חייב פתרון יעיל שישאיר סימן.

אני הייתי מוריד לו את האויר מכל ארבעת הגלגלים. מה שאומר שהוא היה נשאר תקוע במקום עד שהיית מגיע ומתעמת

פנים מול פנים. אין מה לעשות,בתוך עמך אתה חי ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה שיחה ידידותית , היא בדרך כלל מביאה תוצאות חיוביות אלא אם מדובר בחלאה מדופלמת.

הוא כזה!

ואם הוא יחליט להחזיר מלחמה?

למזלי זו חניה שבה חונים עוד כ-20 רכבים. וכולם כבר העירו לו על צורת החניה המזלזלת.

כך שאני בספק אם יגש ישירות לרכב שלי.

מעבר לזה שמדובר על שכן שמזלזל בכל מה שקשור לתרבות דיור והתחשבות בשכנים.

טריקת דלתות, שמיעת מוסיקה בווליום גבוהה ועוד.

"נו מור נייס גאי פור מי".

עודד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, בעבר הרחוק מאוד היה לנו שכן אחד חצי טרוריסט בקומפלקס, הוא היה מעמיד את רכבו בכניסה לחניון הפרטי שלנו והולך "רק לכמה רגעים" לעיתים חוזר לאחר שעה ואף יותר, כשכל מי שרוצה לצאת ואו להכנס צריך לקרוא לו מהבית, וגם אז לחצוף לוקח איזה 5 דקות לצאת.

בוקר אחד החלטתי ללמד אותו לקח, הוצאתי את הרכב מהחניון והתחבאתי בנקודה סמוכה למקום שבו חנה הרכב שלו (חניה ציבורית, כי הרכב השני היה בחניה הפרטית), ידעתי שהוא יצא לטיול אופניים ויבוא לשים את הרכב בכניסה לחניון כמו שהוא אוהב.

אכן זה קרה, המתנתי 5 דקות וחסמתי אותו באמצעות הרכב שלי, הלכתי לטייל, פשוט ככה כלומר לא הייתי בכלל באיזור של הבית, חזרתי אחרי בערך 3 שעות כשהוא יושב ברכב חסר אונים ולא יודע מה לעשות, מיותר לציין שמאותו יום לעולם הוא לא עמד עם הרכב שלו בצורה דומה אפילו וגם לא העיז לחנות בחניה הפרטית מהטראומה.

שכנים אחרים תופסים לפעמים 2 חניות בחניה הציבורית שאיננה גדולה (לכל שכן יש 1 מקום חניה בטאבו פרטי, כאשר בפועל יש בממוצע 3 רכבים בכל בית), אז פשוט יש לי מדבקות שקניתי באיזה חנות צרכי משרד, חלקות אבל מנייר שלא מתקלף ככ, ואני מדביק את המדבקות בשושו כשאני רושם להם "נא לא לחנות על 2 חניות יש עוד אנשים בעולם", בדרכ זה עובד והם מתייחסים, מי שאצלו זה לא עובד מדביקים לו כמה פעמים בסוף יתייאש (ניתן גם להדביק מספר מדבקות ולכסות את כל החלון בעת הצורך)

כמו כן כשמישהו החליט לחמוד לי את החניה הפרטית הורדתי לו אוויר מ4 הגלגלים, אבל זה אני לא ממליץ בכלל כי זה סתם קריאת מלחמה ולא משנה אם זה שכן או אזרח שהחליט לעשות את זה (אני פשוט הלכתי לעבודה אז לא ממש היה אכפת לי מה יקרה)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...