Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לבטים טרם רכישת לפטופ בניו יורק.

urban.racer
שימו לב! השרשור הזה בן 4541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיע השעה לרכוש מחשב נייד ותוך כדי כך נפלה לידי ההזדמנות להביא דרך "mule" מחשב באיזור דצמבר ממנהטן.

מה הדברים החשובים?

1. ביצועים: אני עוסק ולומד עיצוב, ומכיוון שאין ביכולתי לרכוש תחנות עבודה ניידות (וגם לא בא לי להסתובב ען משקולות ) כגון דל פרסיז'ן, הוחלט לרכוש מחשב עם מעבד קור I7 מהסדרה החדשה, עדיפות לדגמי 26xxQM ומינ' של 8GB.

2. מחיר: לא יעבור את הסף ה1100 דולר.

3. גודל ומשקל: לא ישקול מעבר ל6Lb או כ 2.5 ק"ג

4. זמינות: מכיוון שאין לי להיכן לשלוח את המחשב (ככל הנראה) מכיוון שלא מצאתי חברת מחשבים אחת (או חנות) שמוכנה לשלוח לבית מלון, או מתחייבת לזמני הגעה מצומצמים כמו השליח נמצא בהם. אין מנוס אלא להזמין מחנות ולעשות "פיקאפ".

למה אני מחרטט לכם את השכל עם הנתונים האלו?

כרגע אני עומד ומתלבט בין השלושה הבאים

samsung series 7*

toshiba sttelite

lenovo ideapad y470 או y570. כאשר ה470 בגודל עדיף ואילו ה570 בבאנגל עם שני הארדיסקים, אחד SSD 64GB והשני 750GB 7200 RPM

*עדיין לא הושק רשמית אך ניתן לעשות preorder

למה אני שואל ומעלה הכל?

למישהו יש נסיון והמלצות קונקרטיות לגבי המחשבים הללו ספציפית או של החברות ככלל? אלטרנטיבות מעניינות גם יתקבלו בברכה בהנחה שעונות על הקריטריונים.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי נסיון עם יצרנים אלה, אבל, לדעתי, כאשר מדובר במפרטים דומים המפתח צריך להיות האפשרות לקבל שירות בארץ. לא כל יבואן מוכן לטפל במחשבים מדגמים שלא הפיץ בעצמו.

יש שרשורים רבים העוסקים בנושא ואני ממליץ לך לחפש אותם.

ולהעיר - 6lb הם כ-2.7-2.8 ק"ג, לא בדיוק מה שתרצה לסחוב - אבל זה מחיר המסך הגדול, כמוכן צפה לחיי סוללה קצרים יחסית בין הטעינות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...