Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחממים לC15 שנת 96

r.e.g.e.v
שימו לב! השרשור הזה בן 4544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר שיחה עם חבר פורום והכונה ולאחר שהאוטו כבר לא מניע בקור לא נשאר לי אלה לקבוע שהמחממים מזייפים(רמזו לי על זאת :roll:)

עכשיו הבעיה שלי שאין לי מוסך קרוב לבית ואין לי טסט אז להגיע למוסך לא בא בחשבון.

לאחר בדיקה עם אמפרמטר ראיתי שזרימת החשמל תקינה לכל המחממים, לכן אני כמעט בטוח שזה לא צורת הבדיקה הנכונה.

אולי מישהו יכול ללמד אותי איך בדיוק אני בודק אם המחממים טובים או לא.

בתודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חבר הפורום . חשבתי הרבה על הבעיה שלך ואני כבר לא בטוח שהבעיה נובעת ממצתי החימום ,כי הבנתי שהרכב חם הוא כן מניע .מנוע דיזל עם תא ערבול כמו שלך יניע קשה גם כשהוא חם אם המצתים לא תקינים , כי בכל טמפרטורה הוא עדיין זקוק למצתים . יש לי רעיון אחר . תפרק את אחד הצינורות שהולכים מהמשאבה למרססים בחיבור למשאבה ותראה אם המשאבה מתיזה בלחץ. כן או לא תחזור ותדווח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי הרבה על הבעיה שלך ואני כבר לא בטוח שהבעיה נובעת ממצתי החימום ,כי הבנתי שהרכב חם הוא כן מניע .מנוע דיזל עם תא ערבול כמו שלך יניע קשה גם כשהוא חם אם המצתים לא תקינים , כי בכל טמפרטורה הוא עדיין זקוק למצתים.

מניסיון שלי מנעים עם תא ערבול (הזרקה בילתי ישירה במילים אחרות) דווקא כן מניעים ללא מצתים, כשהם חמים.

במזג אוויר חם יכולת התנעה נשמרת אפילו אחרי שעה-שעתיים.

אני לא יודע אם במקרים שלי כל המצתים לא פעלו, או רק חלק. אבל לאחר שהמנוע היה מתקרר לחלוטין, כמעט בילתי אפשרי היה להניע אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שתיפתר הבעיה אני מציע לך בינתיים כדי לא לגמור את הסטרטר להתיז בבוקר לפני ההתנעה מעט ספריי קרבורטורים או אפילו WD40 למסנן האויר כדי שהמנוע "יתפוס" מהר . אבל מעט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו כבר לא מניע,

שחררתי את הצינורית שיוצאת לכיון המנוע ולאחר נסיון הנעה יוצא לחצי שניה סולר בלחץ ואז נפסק.(מה זה אומר?)

פתחתי את כל המחממים וצבעם היה שחור.

ניסיתי כמו בפלג של מכסחת הדשא לשייף אותם ולנסות להניע, לא צלח בידי להניע.

מחר אני מנסה להניע כבלים למצבר של טרקטור ואני מקווה שיניע.

אולי למישהו יש משהו להציע לי שאני יכול לעשות לפני נסיון הנעה מחר בבוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספר שיטות לבדיקת מצתי להט.

אם יש לך רב מודד - אתה יכול לבדוק אותם על ידי מדידת ההתנגדות.

אם ההתנגדות גדולה מאוד - מחוץ לתחום מדידת המכשיר, כלומר בכיוון אינסוף - המצת לא תקין.

אם ההתנגדות סביב 5 אוהם או מתחת - המצת תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגב , לא הבנתי איזו צינורית. אני התכוונתי לשחרר אחת מארבע הצינורות שיוצאות מהמשאבה לכיוון המרססים ולראות אם המשאבה מתיזה בלחץ. האם עשית את זה ? מצתי חימום לאחר עבודה במנוע תמיד יהיו שחורים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני חושב שצריך לעשות רווזיה חשבתית בנושא,

על פי מה שבוקי אומר אז כל המצתים שלי בסדר(בהנחה והבדיקה הייתה תקינה.).

על פי זה יכול להיות שהכיון הוא אחר.

יעקב כוונתי היא לצינורית שיוצאת לכיון המרסס אבל פתחתי אותה מהמוצא שלה ולא מוספה של הצינורית שנצא במרסס הראשון.

וכמו שאמרתי יצא שם סולר בלחץ לזמן מועט אחרי נסיון הנעה.

אני מקווה שאני לא מציק יותר מידי.

בתודה מראש רגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי . יש לך בעיה של אספקת דלק .במקרה הטוב סחיבת אויר בקטע מהמסנן עד המשאבה ובמקרה הרע המשאבה לא תקינה . תסתכל על גוף המשאבה ותכתוב מי היצרן שלה . במודל הזה יש bosch, או lucas. הכונה שלי לעשות חיבור ישיר למשאבה ולכן אני צריך את שם היצרן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צינור כניסת הדלק למשאבה מתחבר למשאבה בחלק הקדמי קרוב לטיימינג .ישם בנג'ו עם שתי שייבות נחושת . תהדק את ראש הבורג 17 מ"מ עוד קצת . אם זהלא יעזור תבדוק את הצינור שמוליך סולר לאותו בנג'ו ותראה אם הוא לא יבש או סדוק . השלב הבא הוא לעשות חיבור ישיר למשאבה כדי לדעת אם הבעיה במשאבה או בקו הדלק . תיקח ג'ריקן עם סולר תשים אותו פחות או יותר בגובה המשאבה תתחבר לחור הכניסה למשאבה עם צינור טוב ותוודא שהוא מהודק לחור הכניסה חזק .תניע את הרכב , תן לו לעבוד 10 דקות , תכבה וחכה לבוקר .אם הוא יניע מהר סימן שהבעיה בקו הדלק , אם לא הבעיה במשאבה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שבוע מורט עצבים של בדיקות ואי ודאות הבעיה נמצאה.

ברז הדלק מסרב להיפתח.

עשיתי מעקף ואני נוסע חופשי אבל איך אני יכול לשחרר אותו דרך פתיחת סויץ?

בנוסף בעית העישון קיימת ובועטת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...