Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבים מקוריים למאזדה 3 MKII

firebirdrc
שימו לב! השרשור הזה בן 4510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הלכתי למוסך מורשה על מנת לקנות מגבים מקוריים של מאזדה 3 החדשה.

המחסנאי רצה למכור לי מגבים תחליפיים (בצורת הAERO TWIN של בוש) שמתאימים למאזדה 3 הישנה.

הוא הופתע כשאמרתי לו שבמאזדה החדשה המגבים שונים ( מצורפות תמונות).

בספר הרכב מצויין שייש להחליף רק את הגומיות.

כמובן שאחרי בדיקה שהוא ערך אין במאזדה את המגבים המקוריים ולא את סט הגומיות בלבד (הוא נתן לי את המק"טים שלהם)

חרשתי את האינטרנט אבל לא הצלחתי למצוא סט מתאים ( בכלל לא רואים את הצורה החדשה של המגבים בכל אתרי המכירה השונים ברשת אלא רק את הAERO TWIN)

שמחפשים בגוגל את המק"טים מוצאים משום מה רק אתרים ברוסית.

האם יש מישהו שיודע מהיכן ניתן להשיג מגבים מקוריים שלמים או עדיף יותר רק את סט הגומיות. ( המגבים המקוריים החזיקו שנתיים ואני מרוצה מאוד מהם)

המק"טים של הגומיות:

BBP267333

BBP367333

20111107_080724.jpg

20111107_080715.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

זה מה שאני הצלחתי למצוא:

1. בספר רכב של המזדה החדשה (דגם BL) מסבירים שייש צורך להחליף את הגומיות בלבד ( הגומיות הן של חברת MITSUBA ולא הצלחתי למצוא ברחבי הרשת גומיות כאלו)

1.5. לקחת גומיות ממגב פשוט ולהרכיב על הגוף של המגבים המקוריים לא יעזור במקרה הזה כי הבסיס של הגומיות המקוריות רחב מהבסיס שקיים במגבים תחליפיים.

2. לא קיים בהיפר רוזנפלד, ACE והום סנטר סט שמתאים (אפילו רק במידות) למידות שייש במאזדה החדשה. 19" ו24"

3. קיימים מגבים של בוש שמתאימים למאזדה החדשה AR607S/A607S הם באים בתצורת מגבי AEROTWIN (אותה תצורה שמגיעה במאזדה 3 הישנה אך לא בחדשה) - כאמור למעלה לא הצלחתי למצוא אותו

4. המגבים של המאזדה 3 הישנה הן במידות שונות 19" ו 21"

5. דלק מוטורס לא מביאה לארץ את הגומיות בלבד, רק את כל המגב כולל הגומיה.

6. הזמנתי באמצעות שלום המחסנאי של רכב דוד ( מורשה מאזדה) את המק"טים של המגב הימני והשמאלי. עלות כ190 שקל לאחר הנחה קטנה.

7. ברכב דוד ניתן למצוא מגב תחליפי (באורכים המתאימים) ב85 שקל אך בתצורת AEROTWIN.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 4510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...