Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יס השיקו היום שירות סטרימינג חינם בממיר !

talroze
שימו לב! השרשור הזה בן 4524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

הרבה זמן אני אישית חיכיתי לרגע הזה,

יס השיקו לקהל הרחב את שירות הסטרימינג בחינם.

צריך להתקין אפליקציה בגודל של 50 מגה [אני חושב].

ואפשר לראות ביס מקס טוטאל [כן רק שם זה עובד]. את כל הסרטים ,התמונות ולשמוע את השירים מהמחשבים שצירפתם.

איזה כיף.

עכשיו השאלה הנשאלת [אם יש כאן חברים שעובדים ביס] האם הם יודעים מתי השירות הזה נסגר או יתחיל לעלות לנו כסף ואם כן אז כמה כסף ?

תודה לעונים.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא את התקנון,

השירות רק לבעלי ממיר MAX TOTAL עם VOD.

השירות עוד לא מעודכן כרגע בכל הממירים.

השירות יהיה חופשי ל30 יום או עד הודעה חדשה, משהו כזה.

עוד לא פורסם המחיר לשירות.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה המתבקשת כמה הם יגבו על השירות או שמא זה יהיה שירות של ערך מוסף ורק על תעבור למתחרה שלנו .

לדעתי כל עוד הם לא יגבו מחיר שעולה על 11 ~15 ש"ח לחודש אקסטרה אז הרבה אנשים יצטרפו לשירות כי פשוט יותר מזה השירות לא יהיה כלכלי [אם אני יכול לקנות סטרימר בינוני במחיר של 400~700 ש"ח אז פשוט לא כדאי לי לשלם יותר].

אני יודע שכרגע זה פתוח עד להודעה חדשה.

עוד שאלה קטנה , זה תומך בפורמט SRT ?

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מעולה, מעניין איך זה עובד בפועל.

יש מי שכבר יכול לספר על השירות ?

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי את המוצר והשירות אצל חבר שעובד ביס.

נראה ממשק די אינטואיטיבי ונוח, אבל לא שיחקתי יותר מידי.

נדמה לי שהוא אמר שהעלות תהיה 9.90, אל תתפסו אותי במילה, אולי אני מדמיין.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נמצא בניסוי של יסטרימר כבר כחודשיים.

סה"כ המוצר נחמד ואינטואיטיבי ומבוסס על תוכנת TVERSITY הידועה.

לצערי רוב הבעיות עדין לא נפתרו ואם אתה לא משתמש מומחה יהיה לך קשה מאוד להגדיר את ההגדרות הנכונות בצד המחשב.

נדרשת התקנת קודקים ספציפיים וקינפוג שלהם ע"מ לראות בצורה טובה עם כתוביות.

כמו כן, אם המחשב שלכם לא מספיק חזק תהיה לכם בעיה בצפייה ללא גמגומים.

מוסיקה ותמונות עובדים מצוין.

סה"כ רעיון מעולה ואני בטוח שעם הזמן המוצר ישתפר ויתייצב.

ח"ח ליס על היוזמה.

אייל

BMW M135I

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שיש טלויזיה עם USB, במה זה טוב או יותר טוב?

יש לי DVD עם USB ועד היום הייתי מוריד פרקים (של סדרת דרמה אמריקאית למשל), זורק על דיסק און קי ואז מכניס ל- DVD ורואה בסלון. נרשמתי לשירות וזה עושה את אותה עבודה בלי הצורך לשים תכנים על כונן נייד ולהעביר אותו פיזית. אמנם לא מטלה גדולה אבל בשביל 10 ש"ח לחודש לי זה כנראה יהיה שווה את "ההשקעה".

משהו נוסף שגילית הוא שפתאום צפיתי עם אישתי בכל מיני סרטונים ביתיים שצילמנו בשנים האחרונות, סרטונים שמשום מה לא יוצא כל כך לצפות כשזה על המחשב כי לא יוצא לנו לשבת ביחד על המחשב. בכלל, מחשב זה צורת צריכת מדיה אישית יותר מטלויזיה בסלון.

סה"כ זה סטרימר בסיסי וקל להתקנה שיתאים ל- 80% מהאוכלוסיה ולשם יס מכוונת. שירות נחמד ולא יקר שאין ספק שיכנס בעתיד בתוך החבילות של יס בתור בונוס (כמו ה- VOD למשל).

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחד מהלקוחות שיש להם את הסטרימר.

הוא תומך בכל הקבצים שיש לי במחשב, MKV, AVI וגם SRT לבנאדם מלמעלה.

עובד בסדר, אבל הוא טוען לאט יחסית (למרות שהוא מחובר ישירות ע"י RJ45 לראוטר).

אז אי אפשר להעביר לאמצע הסרט או משהו כזה, כל כך מהר.

בנתיים, הכל טוב ויפה, אבל אם זה יעלה במחיר מטורף 39.90 לחודש או משהו כזה.

אני באמת אעדיף לרכוש סטרימר של פופקורן או פשוט לחבר את המחשב נייד לטלויזיה ע"י HDMI.

:S

To Drive, Or not to Drive. That is the question.

Hell with it, Drive 'till you Die :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר כבר ידוע ועומד על 10 ש"ח לחודש.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

חבר שלי התחבר אתמול ונציגת הלקוחות אמרה לו שהחודש הראשון בחינם ולאחר מכן 9.90 כמו שנאמר מעליי.

הוא טוען שזה פשוט עובד חלק ללא בעיות.

הערך המוסף זה שהילדים שלי שרוצים לראות בובספוג או איזה סרט שנמצא לי על המחשב לא צריכים להתחיל להתעסק עם הסטרימר או הפעלה מסובכת ,פשוט בוחרים מהתפריט שהם מכירים היום.

כשאחזור הביתה בעוד כחודש זה אחד הדברים שאתקשר ליס ואבקש שיחברו לי.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד יתרון לשירות-

מי שיש לו מספר ממירי max HD בבית יכול להכנס מכל אחד מהם לתכנים שיש על המחשב או לחילופין מממיר אחד לשאוב תכנים ממספר מחשבים (נראה לי שגם סטרימר רגיל יכול לעשות זאת).

היתרון הגדול הוא הזמינות של השירות ללא צורך בשינוי מהותי בציוד הקצה בבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לרגע חשבתי הפוך, וההתלהבות היתה לחינם

חשבתי שהממיר הופך למזרים עצמו ואפשר להתחבר אליו עם לפטופ ולראות מהלפטופ את הערוץ שנבחר.

הפיצר החדש הזה לא שמיש לי בכלל, הפיצר שציינתי חסר לי מאוד.

ד"א יש ממיר שמחובר למחשב בבית אבל לא מצאתי אפליקציה שעושה סטרימינג טוב עדין לצערי, בטוח שיש אבל אין לי ליד (LEAD) לאחת

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואפשר לראות ביס מקס טוטאל [כן רק שם זה עובד].

אז זה כבר לא חינם

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...