Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מספר שאלות לגבי קניית רכב מסחרי לשימוש פרטי (קנגו ודומיו)..

achieven
שימו לב! השרשור הזה בן 4552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני מתלבט עכשיו אם לקנות רכב פרטי לעומת מסחרי לשימוש פרטי, וההתלבטויות הן כדלקמן:

1. ראיתי שדווקא המחירים של הרכבים האלו זולים מאוד בחס לרכבים פרטיים, מה שהיה נשמע לי די מוזר.. האם יש סיבה בולטת לעין שרכבים מהסוג הזה מאוד זולים ביחס לרכבי פרטיים? כלומר דורשים יותר טיפולים? ביטוח יותר יקר?

2. איך הולך הביטוח לרכב מהסוג הזה?

3. האם הוא יותר חסכוני? (שמעתי 1:15 ואפילו יותר טוב..)

4. כל סיבה שנראה לכם שלא כדאי לי לקנות רכב כזה תתקבל בברכה (אני גר בבאר שבע, ככה שאין לי צורך ממשי ברכב קטן למשל, ואין לי בעיה עם הילוכים..)

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים אלה עובדים קשה. לכן השוק שלהם חלש וגם ההיצע והביקוש מוגבלים זה שיש אקזמפלים טובים לא משנה את השוק באופן כללי. גם רמת העידון לא גבוהה. ומחיר התיקונים בדיזל יחסית גבוהים לכן גם המחירים נמוכים. באופן כללי הסיכוי ליפול בהוצאות כבדות גדול לכן שווה לקנות רק אם אתה מוצא אקזמפלר שמור במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכוניות מצויינות לשימוש משפחתי.

לא ציינת תקציב, וכדאי שתציין.

אני בעד קניה של רכב כזה רק אם מדובר במודל חדש יחסית, עד שנתיים- שלוש על הכביש ועד 100-120 אלף קילומטר.

אם מדובר במודלים ישנים, מתחילת שנות ה 2000- כולם בלויים מאוד, ואני לא ממליץ עליהם, אפילו שהמחירים זולים מאוד.

דגמי טורבו דיזל מהשנים האחרונות מספקים ביצועים קרובים למכוניות משפחתיות מודרניות (טוב, כמעט) וחסכוניים בדלק, 1 ל 15 בקלות.

דגמים ישנים ללא טורבו איטיים ופחות חסכוניים.

תריץ חיפוש בפורום, היו בעבר מספר שירשורים עם המון מידע בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי מחזיק קנגו 04 אם אני זוכר נכון, הגירסה המאוד נדירה אבל הבנזין אוטומט, לא חסכוני בכלל, ולכן עבר הסבה לגז, חוץ מבעיות גיר האוטו מעולה נסע כבר 270 בערך...(200 אצלנו אני חושב..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4552 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...