Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך אמ הדרך - מוסך כללי מתמחה בפיג'ו וסיטרואן בתל אביב - חוות דעת גולשים

gadiron
שימו לב! השרשור הזה בן 2943 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אני מוכרח לשתף אתכם בחוויה פשוט נהדרת שחוויתי במוסך "אם הדרך" בת"א, ולהמליץ לכם בחום לקחת את רכבכם לשם, לכל מטרה שהיא.

ברשותי פיג'ו 405 שנת 1994. עד לפני כחודש, היא סבלה מתקלה חוזרת ומעצבנת ביותר של כיבוי המנוע בזמן נסיעה (אפילו בכביש מהיר), וכן בזמן עמידה ברמזור.

עברתי בהמון מוסכים- רובים מורשים של פיג'ו סיטרואן, ומכל מוסך יצאתי בהרגשה שהבעיה נפתרה, אך כעבור מס' ימים, בכל פעם הבעיה חזרה על עצמה, והבנתי שאין להם כ"כ מושג מה מקור הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה.

הכל השתנה כאמור לפני כחודש, כאשר הגעתי במקרה למוסך "אם הדרך", שכאשר הגעתי אליו, שכן ברח' המסגר (לידת פינת ריב"ל). ביום שהגעתי למוסך, בעלי המוסך, אמנון, בישר לי שהם בדיוק עוברים מיקום- אל מעבר לכביש- לרח' הרכב.

קבעתי איתו שאגיע למוסך כעבור שבוע, וכך היה. הגעתי, וקיבלו את פניי שני אנשים נחמדים מאוד- אמנון וויטלי. הם היו סמוכים ובטוחים שיצליחו לאתר בדיוק את מקור הבעיה, וכיצד ניתן לפתור אותה לחלוטין.

כעבור יומיים, הבעיה נפתרה לחלוטין, הם עשו בדיקות מקיפות ביחידת בית המצערת של הרכב- והחליפו חיישן TPS לחדש.

כמו כן, כעבור שבוע, חזרתי למוסך ע"מ להחליף את הגיר של הרכב (שכבר חורק כמה שנים) וכן את הרדיאטור.

הטיפול ברכב היה מקצועי ומסור, היחס שקיבלתי היה יוצא מן הכלל, והמחיר היה סביר בהחלט (גם של החלקים וגם של העבודה).

מוסך "אם הדרך" הוא מורשה משרד התחבורה, אך אינו מורשה פיג'ו סיטרואן. לדעתי, אין לזה שום משמעות- נהפוך הוא, מתייחסים במוסך לכל לקוח כאילו היה הלקוח היחיד, והמקצועיות בו גבוהה בהרבה מבמוסך מורשה לסוג רכב מסויים.

כתובת: רח' הרכב 12, ת"א. טלפון: 03-5373534 , 054-7993277, 054-7993255.

תהנו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עשיתי טיפול 100K ל C4

פעם ראשונה בהיסטוריה שהמחיר יוצא -=פחות=- ממה שמובטח בהתחלה.

פעם ראשונה שאומרים לי שהרכב במצב מצויין.. ולא היו שום הפתעות (רעות), ושמסיימים לפני הערכת הזמן הראשונית(!!).

הגעתי לקחת את הרכב הראו לי את הפילטר אוויר שהיה במצב מחפיר ונזפו בי על חוסר אוויר בצמיגים, ממש כמו במוסך השכונתי, וכל זאת במרכז ת"א!!

פשוט כל הכבוד!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

שלום!

ברצוני לשתף אתכם בחווית השירות שקיבלתי היום במוסך "אמ הדרך".

אתמול רכשתי רמקולים קדמיים לרכב, והתקנתי אותם בעצמי. בעת פירוק פאנל הדלת נשברו לי כמה קליפסים. חשבתי וחשבתי איפה אפשר למצוא קליפסים כאלה. חשבתי לעשות סיבוב בפירוקיות או לעבור בלובינסקי, אבל אז נזכרתי במוסך אמ הדרך שהומלץ רבות כאן בפורומים לבעלי הצרפתיות.

שלחתי לאמנון הודעה פרטית בה שאלתי אם ניתן לרכוש מהם כמה קליפסים כאלה. התגובה המהירה שקיבלתי הייתה שאין שום בעיה ואני מוזמן להגיע.

אחרי שעה קפצתי אליהם, נפגשתי עם אמנון והזכרתי לו מי אני. היחס היה נעים מאוד, והרושם הראשוני מהמקום מעולה. מוסך נקי ומאוד מסודר.

ישר אחד החברה במוסך הביא כמה קליפסים כאלה, וגם חיבר את הפאנל לדלת.

כמה שניות אחרי ששאלתי את הבחור כמה מגיע לו, הגיע אמנון עם פרוספקט חביב של המוסך הכולל שובר הנחה, וכן סלסלה קטנטנה עם פירות יבשים, ושלח אותי לדרכי :-)

ובקיצור, על מקצועיות העבודה אני עדיין לא יכול להעיד (ניפגש בטיפול הקרוב), אבל על השירות והיחס אני יכול להתחייב :wink:

עוד יותר בקצרה? ככה קונים לקוחות

20120208145233.jpg

רח' הרכב 12, תל אביב

http://www.emhaderech.co.il/

Aprilia Shiver 750

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שמי בן

בעל רכב פיאט פונטו 2001 שנמצא אצלי 6 שנים

לצערי בשנה האחרונה נאלצתי להתלבש לעבודה עם אפוד זוהר.

החלו בעיות בכל חלקיק ברכב.

בלי לציין שמות עברתי מעל 7 מוסכים שבינהם גם מוסכים מורשים אשר טיפלו ברכבי

ושילמתי ממיטב כספי.

החלפתי גיר,מנוע רדיאטור ועוד.

הבעיות לא חלפו והמוסכים אמרו שהרכב כבר לא שווה וצריך לזרוק אותו.

שמעתי מחבריי על מוסך בשם אמ-הדרך.

הגעתי לשם (אפילו בדרך למוסך הרכב נתקע)

ונפעמתי לגלות אנשים חברותיים, אדיבים ומקצועים אשר עלו על כל הבעיות.

טוב אני לא מכונאי בכול זאת החלטתי להשאיר את הרכב בידיהם לפני שאני זורק ת'רכב לחירייה.

וכן הם פטורו את כל הבעיות שהמוסכים האחרים השאירו.

עכשיו אני מרגשי יותר בטוח להתניע את הרכב להגיע מ A ל B בשלום.

ממליץ בחום!

ת-ו-ד-ה ר-ב-ה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצוני להמליץ מכל הלב על מוסך אם הדרך, מוסך שירות לרכבי פיג'ו, סיטרואן ופיאט, ברחוב הרכב 12 בתל-אביב. בשנה וחצי האחרונות היה ברשותי רכב מסוג פיג'ו 206, והצוות במוסך אם הדרך, בהנהלת אמנון וייסבורט, טיפל בכל בעיה שהתעוררה במהירות, ביעילות ובמקצועיות ראויה לציון, תוך הפגנה של יחס אדיב, נדיב ואנושי מאוד במישור האישי. מוסך מצוין, צוות עובדים נפלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצוני להמליץ מכל הלב על מוסך אם הדרך, מוסך שירות לרכבי פיג'ו, סיטרואן ופיאט, ברחוב הרכב 12 בתל-אביב. בשנה וחצי האחרונות היה ברשותי רכב מסוג פיג'ו 206, והצוות במוסך אם הדרך, בהנהלת אמנון וייסבורט, טיפל בכל בעיה שהתעוררה במהירות, ביעילות ובמקצועיות ראויה לציון, תוך הפגנה של יחס אדיב, נדיב ואנושי מאוד במישור האישי. מוסך מצוין, צוות עובדים נפלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

נדיר למצוא:

שלום אני הבעלים הגאה של וולקן שנת 95 הרכב אצלי כבר כמעט 5 שנים

שעברתי מכמה מוסכים לאמנון הגעתי דרך חבר שמטפל אצלו שנים

ואתם יודעים מה התרשמתי היחס מצוין נתנו לי חופש בבחירת החלקים

המוסך נקי ומסודר ואין אבל, גם המחיר היה טוב

Zx 1995 Ed

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכל חברי הפורום היקרים!

ברשותי פיג'ו מסוג 206 שנת 99, את אמנון הכרתי כי הוא ממש צמוד למקום עבודתי.. מכוויות שחוויתי מבעלי מוסכים אחרים ( נגנב לי פיג'ו 206 במוסך ..) חששתי בתחילה ולא נתתי את אמוני המלא באמנון, בדקתי הסתכלתי ראיתי שמחליפים לחלפים מקוריים ולא חלטורה, ולאחר הכרות עם בעל המוסך ועם צוות העובדים המופלאים הבנתי כי נפלתי על מוסכניק שאסור לשכוח.

כל בעיה שהיתה לי ברכב נפתרה, הרכב נוסע חלק - והכי חשוב? חסכוני בדלק בזכות הטיפולים!!

ממליץ בחום גדול!!! לכל אחד להגיע למוסך להתרשם.. ושיהיה לכולנו חג שמח :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגבאריה מחמוד ....המלצה על המוסך אם הדרך ברצוני להמליץ מכל הלב על המוסך .היה בעיה תקשורת בין גיר למנוע וטיפלו ברכב פיגו-307SW-טיפול היה מקצועי היחס היה יוצא מן הכלל המחיר היה סביר מאוד.וצוות עובדים נפלא....אני הגעתי ממעלה עירון בצפון לא היה קשה לגיע לרחוב הרכב 12(המסגר)תודה חג שמיח .

:-).:wink:.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם!

לפני כשנה פרסמתי המלצה חמה על מוסך אמ הדרך, מאז, אני ומשפחתי מטפלים במוסך בשתי המכוניות שברשותינו:

1. פיג'ו 405 שנת 1994.

2. פולקסווגן פאסאט שנת 2003.

כל הטיפולים והתיקונים שביצעו במכוניות במהלך השנה היו ברמה המקצועית הכי גבוה שראינו, במחירים סבירים בהחלט, והכי חשוב בעיני, באהבה גדולה למכוניות.

השירות שניתן במוסך הוא מהמעלה הראשונה, לרבות מחשבה על טובת הלקוח ואדיבות.

לאחרונה המליצו לי במוסך על טיפול מצויין למכוניות, לשיפור ביצועי המנוע ומערכת הדלק, הטיפול כולל הזרמת תוספים למערכת הדלק ומתן אינפוזיה למנוע. לפני שביצענו את הטיפולים, הובטחו לנו שיפורים הן בתצרוכת הדלק והן בחווית הנסיעה והתנהגות המנוע.

כחודש לאחר הטיפולים, אני שמח להגיד שהתוצאות עלו על הציפיות בכל הפרמטרים:

1. ביצועי המנוע השתפרו פלאים בשתי המכוניות, הנסיעה יותר חלקה ולשתי המכוניות יותר עוצמה מלפני הטיפול.

2. תצרוכת הדלק בשתי המכוניות השתפרה בכ-20%!

ברצוני להמליץ בחום לכל גולשי הפורום לטפל ברכביהם במוסך אמ הדרך, ולהנות ממקצוענות, אמינות ואדיבות, כמו שלא תמצאו בשום מוסך אחר!

תהנו :)

רון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שם בית העסק: מוסך אמ הדרך.

מהות השירות: החלפת בולמים.

מחיר ששולם: 220 ש"ח

איש\אנשי קשר: אמנון / ויטלי

אז מקרה שהיה כך היה, הגיעה העת להחליף את הבולמים ברכב (סמוראי 97' נדירה!) והאמת שהבאתי חלק מחו"ל לכבוד הטיפול..מודה.

עברתי בכמה מוסכים ואיש לא הסכים לבצע את העבודה כי החלק לא הגיע מהם... המשכתי להתגלגל עד פתח מוסך אמ הדרך. שם פגשתי את אמנון וויטלי, הסברתי להם מה אני רוצה וצריך כדי שהבייבי שלי (כבר אמרתי נדירה?) ואני נוכל להמשיך לטייל. אמנון אישר את העסקה ויצאנו לדרך- החלפת בולמים לבייב!

בקיצור ולעניין, התרשמתי לאללה מהחבר'ה וכבר זרמתי על טיפול גדול ככה שהסמוראי שלי תרגיש כמו נסיכה אמיתית (הטיפול כולו 2700 ש"ח). אמנון וויטלי עשו עבודה מצויינת- עוד באותו שבוע חזרנו הסמוראי ואנוכי לשטח והתוצאה- תענוג אחד גדול! הסמוראי מתפקדת כמו חדשה (ואל לנו לשכוח שמדובר בשועלה ותיקה), צריכת הדלק הנמוכה שלה נשמרת ואיך אומרים אצלנו- הדלעת שלי חזרה להיות כרכרה :smile:

תודה חבר'ה, הייתם אחלה ונפגש בטיפולים הבאים.

ספי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...