Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך אמ הדרך - מוסך כללי מתמחה בפיג'ו וסיטרואן בתל אביב - חוות דעת גולשים

gadiron
שימו לב! השרשור הזה בן 2944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בירצוני להודות למוסך אם הדרך על השרות האמין המקצועי והאדיב שניתן לי בטיפול האחרון כאשר הייתי צריך להחליף את הממיר הקטליטי אצלי בפיג'ו 307 , מהטלפון הראשון כשדיברתי אם מנהל המוסך אמנון קיבלתי את ההרגשה שיש על מי לסמוך כשאמר לי להביא את האוטו לבדיקה ללא תשלום וללא התחייבות מבחינתי .

כאשר הגעתי למוסך ישר טיפלו בי ולא בזבזו לי את הזמן,קיבלתי שרות בצורה המקצועית ביותר בלי לחפש תקלות אחרות כמו שקרה לי בעבר במוסכים אחרים ועל כך רציתי להודות לאמנון וצוות המוסך ולהגיד תודה

תודה לך עומר

שבחרת בנו, נמשיך לשרת אותך בדרך הטובה ביותר האפשרית, לה זוכים גם כל לקוחותינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הרכב שלי טופל באם הדרך ע"י הבעלים הקודם.

אני לא יכול להגיב על איכות הטיפול אך אני יודע שהבעלים הקודם היה מאוד מרוצה.

מה שכן אני יכול לספר, זה שאל אף שאני עוד לא העברתי טיפול אצלם, הם היו אדיבים ושרותיים ברמה הגבוהה ביותר, סיפקו לי מידע לגבי הרכב, ומסמכים לגבי היסטורית הרכב. הכל בחיוך ובאדיבות.

הלוואי וזה היה הסטנדרד אצל כולם, אך לצערי זה לא המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי מאד את הפג'ו 406 שלי. אף פעם לא ביישה אותי. פינקתי אותה במוסך מורשה.

יום אחד "הלך" המזגן ובמוסך החליפו מעבה (2000 ש"ח ראשונים).

המזגן המשיך לא לפעול ובמוסך הסבירו לי שחייבים להחליף מאייד (3000 ש"ח) וגם לפרק את כל הדש-בורד (1500 נוספים).

מכיוון שהעלות הזו עולה על שוויו של הרכב, החלטתי שלא לבצע את התיקון ומכיוון ששוק למשומשות כאלה אין, שקלתי פשוט להשבית אותו.

רכשתי פורד מונדאו מחברת ליסינג וברגע האחרון לפני ההשבתה, חשבתי שמעניין לקבל חוות דעת נוספת.

מצאתי את מוסך אמ הדרך כשרשמתי בגוגל פג'ו+מזגן. טילפנתי והגעתי אליו. סיכמנו על עלות בדיקה בלבד ונסעתי משם. תוך שעה חזר אלי אמנון ושאל אם אני יכול לספוג תיקון של 25 שקלים! הוא מצא שבמוסך שלי לא התקינו אטם כאשר החליפו את המעבה. המזגן עובד יופי!

שניים הרוויחו מהסיפור הזה:

1. הבן שלי קבל במתנה אוטו מטופל עם טסט לשנה ומזגן.

2. אני הכרתי אדם חביב ובעל מקצוע שמעכשיו הוא גם מוסך הבית שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

שלום,

לפעמים אתה כל כך אוהב ומעריך בעל מקצוע שאתה רוצה שגם חברים שלך ייהנו וממליץ. לא תמיד זה חכם...

הפעם המלצתי בלב שלם לחברה לבקר במוסך אמ הדרך והרווחתי מחמאות למכביר.

חברתי היתה צריכה טיפול והכנה לטסט לסיטרואן שלה,דבר זה בדרך כלל מלחיץ אותה ביותר,כשסיימה את התיקון והעברת הטסט

ע"י המוסך לא היתה מאושרת ממנה .כמו שציינה "היחס הלבבי,השירות התקתקנות והמחיר ההוגן...".

אני את ארוחת הערב הרווחתי ביושר.

הלוואי ונהנה מעוד נותני שירות כאלה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי להביע תודתי על שרות אדיב ומקצועי.

צוות נחמד ומסור אשר טיפל בבעית הגיר בפזו 307 בצורה כנה אחראית ומהירה.

שמח להכיר ותמשיכו את העבודה הטובה שלכם.:-D:-D:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן!

לאחר חודשים של חיפושים, הרגשתי שמצאתי את הרכב הראשון שלי!

לאחר שבדקתי אותו בעצמי והוא נראה לי מוצלח, הגיע זמן הבדיקה! בהמלצת חברי הפורום הגעתי למוסך אם הדרך. צלצלתי לקבוע תור, נעניתי בחינניות ושירותיות, וכבר ההתחלה הרגישה מוצלחת.

הגעתי למוסך, שם התקבלתי על ידי אמנון , שכבר גרם לי להרגיש סמוך ובטוח כי אני הולך לקבל חוות דעת מקצועית על הרכב.

לאחר 40 דקות בערך של בדיקה יסודית , חיבור הרכב למחשב (מה שלא נעשה במכונים רגילים) ונסיעת מבחן ברכב על ידי אחד העובדים! (זה שירות!) קיבלתי תמונת מצב עדכנית ומקצועית ביותר על הרכב אותו אני מעוניין לרכוש.

אמנון ישב איתי בסבלנות, הסביר לי בדיוק מה חסר, מה נעשה ומה לא נעשה ברכב.וכן, מה חשוב לתקן ועל מה ניתן לוותר בינתיים. כמו כן, ניתנה לי גם חוות דעת על שלדת הרכב ולא רק על המנגנונים המכניים.

הסתבר שרכב, זה באמת חתול בשק, וכמה שהרכב הרגיש לי בסדר ונראה לי מצויין הוא היה רחוק מכך ומאוד מאוד מוזנח. עלות התיקונים שאמנון הציע הגיע לסכום של 4.5K שח.המוכר לא הסכים להתגמש במחיר הרכב והעסקה לצערי התפוצצה.

אמנון דאג לשטוח בצורה מקצועית ביותר, בפני ובפני המוכר את מצב הרכב,ללא קשקושים,במקצועיות ושקיפות מלאה, ובאמת הרגשתי שאכפת לאמנון שאני אצא עם רכב בטיחותי לנסיעה, ומטופל היטב גם אם זה אומר שאאלץ לוותר על הרכישה.

תודה רבה לאמנון ולצוות המקצועי שלו, שאילולא הם, הייתי הולך למכון בדיקה רגיל, מקבל טופס בדיקה שבלוני וחסר משמעות כפסית ומקצועית, ואחר כל משלם על כך ביוקר.

אציין כי אני מב"ש,אך ברגע שארכוש רכב (בתקווה פיז'ו :) ) אם הדרך יהיה מוסך הבית שלי!

עלות הבדיקה - 293 שקלים חדשים כולל מע"מ. הבדיקה כללה - חיבור הרכב למחשב, בדיקת כל המכלולים המהותיים, חוות דעת על מצב השלדה, נסיעת מבחן על ידי המכונאים והצעת מחיר לתיקונים מהותיים.

ממליץ בחום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לספר לכם על פרטי שלי וזו דעתי האישית בלבד מניסיוני האישי,

לאחר שנדלקה לי נורית אזהרה של גיר ברכב, בדיקת המחשב הציגה כי קיימת בעיה בשסתומי הגיר.

אמנון מנהל המוסך יצר איתי קשר בפורום ואמר לי תבוא אלי לבדיקה ללא עלות וללא התחייבות .

בדק בדיקה ראשונית את הרכב ואמר הגיר שלך מעולה תקין בלי בעיות התיקון יעלה 1900 ש"ח באמת צריך להחליף שסתומי לחץ וזה הכל .

התלבטתי קצת עם לתקן והחלטתי שכן אתקן, נתתי לאמנון אישור לתקן, אמנון העלה את הרכב על הליפט קרא לי לבוא למוסך ופתאום

אמנון מתקשר אלי ואומר לי, תראה תשמע תבוא מהר תראה את האוטו יש בעיה (עוד לפני שתיקן משהו).

נחשו מה ? התיקון קפץ ל 5800 שקל עם כל מיני המצאות על נזילות ושיפוצים שצריך לעשות .

באופן מיידי סירבתי לתיקון ורציתי לקחת את הרכב, אבל בפתאום אמנון "בטוב ליבו" החליט שהבדיקה עולה 250 לא כולל מע"מ .

לקחתי את הרכב מהמוסך ונסעתי למוסך סקודה ליד בלומפילד .

נכנסתי למוסך סיפרתי להם על המקרה את זה.

במוסך סקודה העלו את הרכב על הליפט , ואמרו לי הגיר שלך תקין אין מה לגעת , ואפילו לא לקחו כסף על הבדיקה .

רק למען הסר ספק נסעתי עם הרכב עד אילת הלוך חזור (מת"א) .

שכל אחד יסיק את המסקנות לבד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה נגמר בסוף עם נורת האזהרה שנדלקה?

לפותח השרשור,

באמת הזמנתי אותך לבדיקה ללא התחיבות מצדך, הגעת למוסך בתאריך 22.02 התחברנו עם סורק וראינו שלחץ השמן בגיר

נמוך, לא העלינו את הרכב על הליפט, אמרנו לך שהבעיה היא לחץ נמוך והפתרון אם אין בלאי מכני הוא החלפת שסתומים,

טיפול במוח והחלפת שמן בעלות של 1900 ש"ח. לא ביקשנו תשלום ולא קבלנו ממך דבר.אמרת שתחשוב.

הלכת וחזרת מאוחר יותר בתאריך 27.2 לאחר שהחלטת לבצע את התיקון אצלינו.

העלינו את הרכב על הליפט וראינו סימנים של נזילת שמן גיר חמורה בין המנוע והגיר. קראתי לך למוסך כדי שתראה במו עינך,

והסברתי לך שיש צורך לפרק את הגיר לצורך תיקון והחלפת ממיר מומנט, אמרת שאתה לא רוצה לתקן והולך למכור את האוטו.

(במהלך שהותך במוסך צילמת את כל התהליכים בטלפון האישי שלך)

מאחר והיה חסר שמן בגיר הוספנו לך כ 2 ליטר שמן , על הטיפול הזה אכן שילמת.

אין לי מושג מה הביא אותך כחודש אחרי המקרה לנסות ולהכפיש את שמינו הטוב ללא סיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום רב,

רציתי לשתף אתכם בחוויה האישית שלי. לי יש יונדאי גטס ידנית שנת 2006. עברתי הרבה מוסכים, שונים ומשונים ומלבד בעיית אמינות שקיימת ממילא בשוק הזה, היו לי הרבה מאוד בעיות עם רוב המוסכים שהגעתי אליהם. הבעיה המרכזית לטעמי אצל הרבה מאוד מוסכניקים היא בעיה של דיאגנוזה מקצועית. לא פעם נתקלתי בשירות אדיב אבל בפועל טרטרו אותי הלוך ושוב כי הבעיה שבגללה הגעתי לא נפתרה, וכך מצאתי את עצמי נשארת עם הבעיה ברכב אחרי ששילמתי הרבה מאוד כסף למוסך כדי שיפתור לי אותה.

במוסך אם הדרך, אליו הגעתי אחרי המלצות באתר הזה ובאתרים נוספים, נתקלתי לא רק בשירות אדיב ובאמינות, אלא גם במקצועיות ברמה גבוהה מאוד. האוטו שלי התחמם, מיד עלו על הבעיה פתרו אותה וגבו מחיר סביר לחלוטין. במקומות אחרים לא פעם החליטו ישר שיש בעיה במנוע ושנגרם נזק. כאן הרגשתי שעושים הכל מתוך מחשבה, אדיבות ושוב הרבה מאוד מקצועיות.

ממליצה על המוסך הזה בחום רב! (לא של המנוע :-P )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפצתי היום למוסך אם הדרך בפעם הראשונה (אחרי שקראתי כל כך הרבה המלצות...) לבדיקה של רעש רנדומלי מהמזגן ועוד מספר דברים קטנים שרק אני שם אליהם לב, כנראה.

אמנון ערך נסיעת מבחן של חצי שעה, שבמהלכה הרעש לא הופיע. אמר שלדעתו האוטו נוסע מצויין ואין במה לגעת. שלח אותי לדרכי (ללא תשלום על הבדיקה) וסיכמנו שנתראה בטיפול הבא.

לפני הנסיעה שאל ובירר מה ההיסטוריה של הרכב. (טיפולים, בעיות אם היו וכו').

ההתייחסות הייתה מקצועית מאד, והיחס היה נעים ולבבי.

אציין: הוא התפנה אלי מייד כשהגעתי למרות שלא תאמתי את הגעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושוב....זמן הטיפול הגיע אין מה לעשות...

טלפון חביב מאמנון המזכיר לי כי הגיע העת.

הכנסתי הרכב , הסבר ממצה מה קורה לו"ז ומחיר,הכל מדויק ומקצועי,

באתי בשעה היעודה לאסוף הרכב ,הפתעה מבריק כמו חדש...(לא נעים הכנסתי אותו מטונף אחרי סופות החול וטיולי החג)

הפתיע אותי אמנון ואמר שרחצו את הרכב כי גם להם יותר נעים רכב מבהיק...

תודה רבה על הכל,כיף אמיתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנון איש נחמד מאוד. המוסך מאוד מקצועי , וענו לי על כל שאלה ונצנו לי להיות ליד הרכב בזמן העבודה.

הייתי לחוץ בזמן ולא שמתי לב שחוייבתי ב 25 שח על מים לווישרים . כאשר הבחור מילא מים מבקבוק רגיל. - חבל.

זמן עבודה קצת יקר , תושבת מנוע תחתון הוחלפה ב 10 דקות כאשר בחשבונית צויין שעה וחצי עבודה.

בסה"כ היה בסדר.

פיג'ו 206

פורד פיאסטה שנת 97 מנוע - יוטה 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנון איש יקר היתקשר והסביר לי שחומרי ניקוי זה לברקסים אז זה טעות שלי.

ואת עניין ה תושבת מנוע .

אני לא ידעתי . ממליץ על המוסך !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנון איש יקר היתקשר והסביר לי שחומרי ניקוי זה לברקסים אז זה טעות שלי.

ואת עניין ה תושבת מנוע

אני לא ידעתי . ממליץ על המוסך !

אבל זול לא תמצאו שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...