Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך שאפט - מוסך מכונאות כללית בתל אביב - חוות דעת גולשים

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 2255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם לי היתה התנסות ראשונה היום במוסך.

לא משהו גדול או קריטי שדורש מדען טילים, סתם עמוד של חניה שהצליח לפגוע לי אנושות בפילטר דלק מלמטה.

הכול היה מהיר, מקצועי והוגן מאוד מבחינת המחיר.

שיהיה לכם הרבה בהצלחה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

לא הגבתי עד עכשיו, עכשיו הגיע הזמן להגיב כולל ביקורת אישית:

הייתה לי נזילת מים מהרדיאטור בZX וולקן שלי, היה ברור לי שצריך להחליף אותו (קיבל מכה).

אני פוחד ממוסכים בגלל שהפילו אותי פעם, אבל החלטתי אתמול בבוקר שאני מנסה, וניגשתי לשאפט.

קודם לכל הם הציגו את עצמם, קיבלו אותי בחום, אח"כ הסברתי להם את הבעיה, סיפרתי להם שאני מהפורום (זכיתי להנחה, במידה וזה חשוב למישהו) ומלאכת הפירוק התחילה, לאחר שהרדיאטור פורק ראינו בדיוק מה הבעיה, והוחלט להזמין חדש, אין תחליפי, יש רק מקורי, ולקח זמן עד שהוא הגיע, היום באתי לקחת את הרכב, אמנם זה דבר פשוט להחליף רדיאטור, אבל בכל אופן כיף לראות את המקצועיות של הבנאדם, כיף לראות שהוא מפרק את הפגוש כדי לקבל גישה ולא לשבור לי את האוטו.

מומלצים בחום !!!

אור.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • חודש מאוחר יותר...

בעקבות המלצת חבר פורום הגעתי השבוע לשאפט עם הפג'טה שהחליטה להפתיע עם נזילת שמן מפחידה,

אומנם היא סגרה לילה על הליפט עקב בעיה שהתגלתה לקראת סוף יום העבודה (צרפתייה או לא?)

אבל כבר למחרת השכם בבוקר שבו לעבוד עליה במרץ, ולקראת אחה"צ מצבה שוב חזר להיות כחדש.

ניצן ודודי - תודה רבה על היחס האישי והטיפול המקצועי, טוב לדעת שיש עדיין אנשים כמוכם! :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לאחר ההמלצות הרבות שקיבלתי ממספר חברי פורום החלטתי להכניס את הרכב לטיפול גדול במוסך שאפט.

הטיפול כלל טיימינג, משאבת מים, טיפול 10K , החלפת שמן גיר וברקסים....

משיחת הטלפון הראשונה השירות היה מדהים, לגבי מקצוענות בעבודה כל מילה מיותרת, ניתן לראות בנקל את דודי משתדל בפרטים הקטנים (בכל שלב בעבודה!).

מבחינה כלכלית הטיפול יצא לי זול משחשבתי ואפילו קיבלתי הנחה :-)

בשורה התחתונה אני מאוד מרוצה.

לסיום ניצן ודודי,

תודה ובהצלחה! :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

הקלאץ' שלי היה גמור, וביום חמישי אחה"צ נכנסתי לשאפט.

התקבלתי בצורה נהדרת, ולמרות שהעסק היה לחוץ (גם ניצן וגם דודי רצו לסגור מוקדם) הם החליטו לבצע את החלפת הקלאץ על המקום, בעיקר משום שלניצן היה אכפת שאני לא אתקע עם הרכב תוך כדי נסיעה במהלך השבוע הקרוב.

ניצן ביצע עבודה מקצועית וטובה, ועם העזרה של דודי הקלאץ' הוחלף במהירות.

על העבודה, על הביצוע ועל האכפתיות אני מודה לכם.

כן יירבו אנשים כמוכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

ניצן ודודי אוספים לעצמם עוד ועוד לקוחות מרוצים (וקרציות).

מומלץ בחום, הגעתי לטיפול יחסית גדול ויצאתי מרוצה מעל הראש!

כיף לראות את דודי עובד בפדנטיות יוצאת דופן על אהובתי (פולו 16V)

ואת אופק מציק לניצן :lol:

הרווחתם עוד לקוח לכל החיים!!!

איתי (שרושם עם השם מישתמש של אופק כי הוא לא חבר בפורום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן גם אני חייב להוסיף. טוב שיש אנשים כאלו בעסק.

שילוב של שרות ברמה ומחירים נמוכים בהרבה משהייתי רגיל אליהם.

בנוסף ניצן עזר וסייע וייעץ בטלפון ברצון שהיינו צריכים אותו.

אין כמוכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מתי בפעם האחרונה ישבתם בבית והמתנתם כבר לנסוע למוסך? מתי התעוררתם עם חיוך בבוקר למרות שבאותו היום אתם צריכים לעשות טיימינג?

רבותיי, התלבטתי ארוכות אם לפרסם תשבוחות על דודי וניצן. מצד אחד, אני רוצה שהם יצליחו, ירוויחו ויהנו בזכות השירות המעולה, המחירים ההגיוניים, היחס המשגע, והאורחים המשעשעים. מצד שני, אם כולם יגיעו, בסוף עוד נצטרך לחכות בתור... :?

בקיצור, פשוט לא ייאמן שקיים כזה מוסך.

בעלים גאה של שרייד 92' מירוצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אני חייב לשבח שוב את ניצן ודודי לאחר שהחליפו לי מנוע בראלי אחרי אין ספור שאלות ושיגעונות(מהצד שלי כמובן)

ועשו עבודה מצויינת ונקייה.כל חלק וחוט חשמל יושבים בדיוק במקומם ותא המנוע נראה חדש ומנצנץ.

יש לציין שניצן בירר במשך שבועות כדי למצוא לי מנוע מקורי וטוב ועל כך אני שוב מודה לו...

כמובן שהמחיר היה הגון בהחלט(ומצויין בייחס לתמורה)

נתראה בביקורת,לאון:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מצטרף להמלצות והנה ההוכחה שהזמן לא תמיד שוחק .....

מוסך מעולה אמין ומקצועי.

רנו קנגו אובחן במוסך מרכזי עם תקלות אמרו שצריך להחליף ולהחליף, וניתנה הצעת תיקון של למעלה מ5000 ש"ח

לאחר התייעצות טלפונית (עם המון סבלנות ויחס נעים - אך ללא הבטחות שווא או חרטא כמו שאחרים נוטים לעשות..)

הועבר לבסוף ל"שאפט" ויצא עם תיקון של 600 ש"ח בלבד .

הרכב נוסע כמו חדש

ממליץ בחום , ניצן בחור על הכיפאק.

הלוואי וכל המוסכים היו כאלה .....!!!!

שתצליחו !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אני בטוח שעוד אצא לי לבקר אצלכם!

הרמן.

הייתי ואהבתי,

עבודה איכותית, והמחיר לא בשמיים.

כל הכבוד.

נ.ב

מצטער עם הייתי נאג'ס. :twisted:

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

ממליץ בחום לאלו שמעדיפים שירות אישי וגישה מקצועית והוגנת על פני מוסך מלוקק שהקשר בינך למכונאי חייב לעבור דרך פקידות, מנהלי עבודה ושאר בירוקרטיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • תוכן חדש...