Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך גבע - מוסך מומחה לפיג'ו וסיטרואן בתל אביב - חוות דעת גולשים

לוקי2
שימו לב! השרשור הזה בן 182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטרף פה למחמאות -

הגעתי עם סובארו אימפרזה 2005 אחרי תיקון של צינור שמן הגה בעייתי לפני כמה חודשים שלא החזיק לצערי והבעיה חזרה.

את הצינור הוא שלח לשיפוץ וכשהוא הרכיב אותו מחדש הרכב הרעיש. כדי להמנע בכל מחיר מתשלום נוסף - הוא ניסה לשלוח לשיפוץ נוסף אבל גם זה לא עבד. לבסוף הוא הזמין לי חלק חדש מרכב לפירוק שהיה מקורי ובמצב מצויין והרכיב אותו אבל הרכב עדיין הרעיש.

כדי לחסוך עלות החלפת משאבה רונן הצליח להחליף חלק מחבר בין הצינור למשאבה מבלי להחליף את כולה.

על הדרך נמצאה עוד בעיה שתוקנה.

בקיצור - לאורך כל הדרך רונן היה אמין, מסור, ניסה לעשות הכל כדי שהתהליך יהיה מהיר (למרות הבעיות בדרך) וזול ככל הניתן.

יצא לי לעבוד מול הרבה מוסכים אבל לא ראיתי כזאת תודעת שירות גבוהה.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 152
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לסקרנים - צר לי, לא זוכר איך זה נקרא. אבל היה חלק פגום שהוא החליף. קוביה קטנה וכחולה עם חיבור שנראה כמו לתקע

כפי הנראה ריליי (relay) - ממסר בעברית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

--מקווה שזה בסדר מצד רונן ומצד ההנהלה לפרסם פה. אם לא - תמחקו בבקשה.--

משתתפים בצער יקירנו רונן על פטירת אמו ז"ל. מן השמים תנוחמו, ולא תוסיפו לדאבה עוד.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

החודש הגעתי למוסך בעצמי פעמיים. אח שלי גם הוא פעם אחת.

אני פעמיים השתמשתי בשירות העברת טסט ל-2 הרכבים בבית.

באחת מהן חבר הצטרף לטיפול ברכב וגם הוא בחר להעביר את הרכב טסט עם המוסך.

אח שלי הכניס את הקקטוס סולר לטיפול 60K.

בכל המקרים קיבלנו שירות מעולה מדרגה ראשונה.

ממליץ בחום על המוסך (על הבעלים, יוסי ורונן, ועל הצוות).

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

לקראת סוף יום חם בקיץ הישראלי ואני נכנס עם מזגן לא מקרר.

כמה דקות של המתנה והרכב כבר על הליפט לדיאגנוסטיקה.

לאחר שעה של קישושים, בדיקות והחלפת שסתום סורר, יצאתי לדרכי עם מזגן מעולה!

תודה רבה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

***קודם כל מנהלים סליחה אם זה לא המקום נכון לפרסם , אשמח להעביר במידה ולא

לאחד שמחזיק שני צרפתיות בבית (C4 וC3 ) , אחד שאני ואבא משתמשים , שלאחרונה נהפכה להיות שלי , וC4 שלי שעכשיו למכירה בגלל

חוסר שימוש (מבטיח שזה לא שרשור לקידום מכירה :oops:) , קצת קשה ויקר להחזיק את שני הנסיכות האלו .

אבא שלי ובעיקר אני השתמשנו בC3 כרכב "עבודה" הוא היה יותר עובד ואני הייתי עוזר לו (בכל זאת חולה אסטמה :D) , ולאחרונה

אבא שלי הפחית וסוג שסגר את העסק , אז הרכב עבר עליי , וב4 שנים שהוא היה אצלי ואצל אבא שלי , הוצאנו לפחות 24 אלף ש"ח

שהם לא כוללים טסטים וביטוחים אלא נטו על תיקונים , לאחר התיקון הגדול , חשבנו שיהיה קצת שקט בגזרה , עד שהגיע התקלה שמתוארת פה :

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?677908-C3-פיקאסו-נורת-מנוע-סרוויס

הדבר שבא לרעתי , בעוד שאני קצת "וותיק" בפורום , לא ידעתי על קיומו של מוסך גבע , עקב התגובות באשכול , יום למחרת הייתי במוסך .

הגעתי בשעה 9 בבוקר , ללא תור (ניסיתי להתקשר אבל משום מה לא ענו ) ובחור בשם צחי קיבל אותי , בנאדם סופר נחמד , מחייך

סיפרתי על הבעיה , על היסטוריה של הרכב , הוא הסתכל על הרכב , בדק את ההיסטוריה , חיבר מחשב , ענה לשאלות המפגרות שלי

והסביר בנועם ובכיף , הוא מחק את התקלה ואמר שאני אנסה לנסוע ואם יחזור לחזור , התקלה חזרה ושוב הגעתי למוסך , והפעם פגש אותי

יוסי , פשוט אותו דבר , חייך , הסביר , הראה , אמר מה האופציות שיש לי וכמה כל תיקון יעלה במידה ולא יעבוד , יוסי ישב בתוך באוטו ועבד עליו עם המחשב במשך לפחות 10 דקות בשמש , כדי לנסות לאלץ את המחשב לגרום לנקות באופן רצוני את הפילטר , לא עזר המחשב עקשן :twisted: , לפני התיקון היקר יותר , יוסי נתן לי עצה , לקחת את האוטו במשך חצי שעה - שעה לכביש הפתוח ולתת לאוטו את האופציה לנקות את הפילטר בדרך שבא הוא תוכנן , בנוסף להשים תוסף לניקוי , ואכן זה עבד , האוטו לא אראה את התקלה יותר , והוא מרגיש יותר "חי" (אולי פסיכולוגי מהצד שלי ) , וכל זה אחרי שהגעתי הביתה (לא חזרתי אחרי שעשיתי את הנסיעה ) יוסי מתקשר אליי ב17 וקצת כדי לבדוק אם זה עבד והכל בסדר , יותר מזה לא יכולתי לבקש , ועל כל הזמן הזה , הבדיקה , והעצות והקדשת זמן הוא התעקש לא לקבל שקל , ובאמת שרציתי מאהבה לשלם אבל לא הסכים אפילו לסכום פעוט , באמת אני יודע שמצאתי בית חם לרכב , שבמוסכים ההרגשה הזאת הופכת מיום ליום נדירה יותר .

יוסי וצחי אם אתם רואים את זה , תודה רבה רבה על כל העזרה ,ליאל עם הפיקאסו C3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

כיף לקרוא על אנשים שאוהבים את המקצוע שלהם ואוהבים לקוחות.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סתם אמרתי לך שזה מוסך הבית שלי.

מרוב שכיף להכנס לשם, שאני עובר באיזור, תמיד אני נכנס להגיד שלום.

שמח ומקווה שהתקלה שלך נפתרה בכלום כסף.

טוב לדעת שיש למי לפנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...