Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך גבע - מוסך מומחה לפיג'ו וסיטרואן בתל אביב - חוות דעת גולשים

לוקי2
שימו לב! השרשור הזה בן 182 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטרף לשבחים על צוות מוסך "גבע".

הגעתי מרחוק יחסית בעקבות ההמלצות. הבאתי לטיפול וטסט רנו מגאן בת 15 שנזקקה לטיימינג, בלמים ומספר תקלות נוספות.

רונן גילה סבלנות ומקצועיות נהדרים והרכב טופל באופן מצויין תוך הסברים מקיפים.

אין ספק שמדובר אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה שנותנים שירות הגון עם יחס נעים וסבלני.

IMG_20180606_082100.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 152
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחרי כל הקומפלימנטים שנאמרו ונכתבו אודות שני המלאכים ממוסך גבע, חשבתי שכבר לא יוכלו לחדש לי כלום, אבל לאחרונה היה תהליך שלי מולם שהותיר אותי פעור פה. באמת שלא נתקלתי בכזאת רמה של שירות, של לקיחת אחריות, של מקצועיות ושל ניהול משברים בצורה המושלמת ביותר.

לא אאריך כאן בכל פרטי הסיפור, אבל כן אציין בראשי פרקים.

הרכב הוא קסארה 2003 עם 268,000 ק"מ. מטופל כהוגן, אבל עדיין קשיש.

ביום מסויים הרכב נגרר לגבע עקב בעיה בסטארטר. ביקשתי מרונן "על הדרך" אם כבר האוטו אצלו שיבצע איזשהו דבר [במערכת אחרת ברכב.

אחרי יום קרתה תקלה חדשה וחמורה באותו מכלול. [בכלל לא באשמת המוסך. אמנם זה באותו חלק ש"נגעו" בו, אבל מה שקרה קרה בגלל בלאי של 270,000 ק"מ, ולא כי עשו משהו לא נכון].

מבחינתי, המשמעות היתה השבתת האוטו - כי מדובר היה בסכום ששוווה פי 2 משווי השוק שלו, מה גם שיום קודם הוצאתי 2,500 ש"ח, והטסט מתקרב כולל כל ההפתעות של טסט לרכב ישן.

בקיצור, זורקים את האוטו.

רונן מיד הודיע שיזכה אותי במלוא הסכום ששילמתי יום קודם [שוב, לפני ולפנים משורת הדין - את החלקים הוא קנה, את העבודה הוא ביצע. מדובר בספיגת נזק רצינית. שאפו!]

אחרי יומיים הוא התקשר ושאל אם "כל זה לא היה קורה, היית ממשיך ליסוע באוטו, או זורק אותו?" אמרתי לו שאני מאוהב באוטו הזה, ומבחינתי כל עוד האחזקה שלו היתה סבירה - להחזיק אותו לנצח.

השלב הבא היה "דיברתי עם יוסי, אנו נתקן לך את האוטו על חשבוננו"

אחרי ההלם הראשוני, ואחרי שהסברתי לרונן שבאמת מדובר כאן בלקיחת אחריות מוגזמת, הוא אמר "לקוח נכנס אלי עם רכב תקין ונוסע. ביצענו פעולה מסויימת, ולמחרת המכלול שבו נגענו קרס. יכול להיות שזה בגלל הק"מ המכובד, אבל אני לא נותן לך לצאת מפה על גרר"

שורה תחתונה, הרכב תוקן, נוסע חלק ויפה מאי פעם, לא נדרשתי לשלם מעבר לסכום הראשוני, ועוד חזרתי אח"כ לכל מיני כיוונים והחלפה של חלק קטן באחריות - והכל במאור פנים בסבלנות ובמקצועיות, בחום ובלחות הנוראים של תל אביב, במוסך מפוצץ לקוחות לחוצים ומזיעים.

ללא ספק אנשים שאפשר להשאיר אצלם את הרכב שלך וללכת בלב שקט.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מילים,

תודעת שירות על גבול ההזויה,

גם אחרי שעזבתי את ה c5,

אני מטפל שם במג'נטיס, וממליץ לכל מי שאני מכיר על המוסך הזה.

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שו פיג'ו? אני מטפל שם גם במיני שלי [אומנם מנוע של פיג'ו]

בסופו של דבר אם הרכב לא חדיש מדי ומלא במערכות משוכללות, מאמין שאין הרבה חדש תחת השמש.

נקודה נוספת שלא הודגשה פה מספיק היא העמידה בזמנים של המוסך - כאשר אני קובע שעה עם יוסי, אני מגיע בשעה היעודה ומטופל באותו הרגע. גם אם צריך להתחיל להוריד רכבים מליפטים ולעצור רכבים אחרים באמצע. לא מובן מאליו בכלל וברור לי שזה עולה בהרבה כאב ראש נוסף לחברה במוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

לפני קצת יותר מחודש הגעתי למוסך גבע בפעם הראשונה.

הגעתי למוסך לאחר שהכשילו אותי בטסט בגלל פנסים קדמיים דהויים, ובנוסף אחד הפנסים עבד אבל עם אור חלש.

במוסך גבע ביצעו ליטוש לפנסים והחליפו פיוז, מסתבר שפנס אחד עבד חלש בגלל פיוז תקול.

כשהגעתי למוסך לאסוף את הרכב הגישו לי את המפתחות ואמרו לי שאין צורך לשלם. התעקשתי לשלם ואמרתי שאי תשלום על פיוז אני עוד יכול להבין (בגלל העלות השולית), אבל מישהו מהעובדים עמד וליטש את הפנסים ומגיע על זה תשלום.

החבר'ה במוסך לא הסכימו להקשיב לי ולא היו מוכנים לחייב אותי בשום פנים.

כמו שאמרתי, זה ביקור ראשון שלי במוסך הזה והאנשים שם בהחלט יודעים מה הוא שירות טוב ונכון. לגמרי קנו אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להצטרף לממליצים ולשבח את המוסך עקב הטיפולים האחרונים שעשיתי.

- החלפת נוזל בלמים, נעשה לפי הספר עם ניקוז מלא ועבודה מסודרת. בנוסף ראו כי חסר מעט מי קירור ומילאו בשמחה. שירות ואדיבות ברמה שעוד לא פגשתי.

- טיפול 30 אלף ק"מ. לאחר שהבלמים התחילו לחרוק לאחרונה, הבנתי כי הטיפול שבוצע ברכב טרום המכירה היה בעיקר כדי לסמן וי (רפידות חדשות שהתחילו לחרוק, ולאחר פירוקן התגלו כי היו סיניות שאינן איכותיות), החלטתי לא להסתכן (והמנועים החדשים ב-208 מספיק עדינים כדי לנקוט במשנה זהירות). הגעתי למוסך לבצע את הטיפול מחדש. שמן מנוע ומסנן, מסנן אוויר ורפידות (מסנן מזגן היה במצב חדש). לאחר מילוי השמן, ראו כי יש מעט יותר ממה שצריך, וניקזו את השמן העודף - מקצועיות יחסית נדירה במחוזותינו.

- וממש טרי מהיום, בסוף הנסיעה הבוקר נדלקה נורת מנוע כתומה/צהובה. התקשרתי למוסך, ויוסי המליץ שאעבור לאיבחון. לאחר חיבור למחשב התגלה misfire בצילינדר 3, והוחלפו שלושת הפלאגים. בוצעה נסיעה של מספר דקות עם יוסי ושוחררתי לדרכי.

אני לא רגיל לקבל יחס אדיב, מקצועי ורציני כל כך במוסכים. בהחלט אמליץ בפה מלא, לכל מי שיש רכב צרפתי (וגם אם לא).

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ענקית לחבר'ה במוסך שעזרו לי עם רדיאטור ל-307 הסגולה שלי ברביעי שעבר. אמנם רק קניתי את החלק, אבל נתנו לי להשתמש בכלים ולהחליף לבד מחוץ למוסך.

הרכב היה מתחמם בעליות ארוכות וכל זה נעלפ כלא היה.

בנוסף, בראשון האחרון באתי עם האוטו של אחותי שמתלונן על רעש באגזוז - באתי בתיאום מראש ובאמת שהגעתי פינו לי ליפט במיוחד.

ביקשתי שיסדרו את הרעש ויצאתי.

לא עברה חצי שעה וכבר יצאתי מהמוסך עם שקט מהאגזוז.

תודה רבה על השירות, היחס החם והאוזן הקשבת

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שוב תודה לחברים במוסך.

על שקיבלו אותי עם רכב לא שגרתי (של גיסי ואחותי) בנוף שלהם עם תקלה ובקשה להחליף טיימינג בסקודה אוקטביה, מנוע 1.4 טורבו CAX. זו לא הפעם הראשונה שמצילים אותנו מהוצאות מיותרות עם הרכב הזה (פעם קודמת עם צנרת קירור טורבו).

מסתבר שלחבר'ה בגבע יש כלי נעילת טיימינג למנועי VAG (החל ב-1.2TSI, דרך 1.4TSI וגם ל-1.6FSI).

אחרי דיאגנוסטיקה מעמיקה (בכל זאת, זה לא רכב שרואים שם ביום יום) תוך כוונה לעבוד ללא חיובים מיותרים הוחלף מזרק דלק סתום לחלוטין באחד אחר. לאחר מכן בוצעה החלפת שרשרת טיימינג, פולי קאמשאפטים, משאבת מים ומחזירי שמן כולל רענון של נוזל הקירור ושמן המנוע.

המחיר יצא מעולה (גם ביחס למוסכים מומלצים אחרים) ולא נשאר אלא להודות ליוסי ורונן, שוב.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רוצה לומר תודה ליוסי ורונן.

בתור איש DIY אני פחות נזקק לשרותי מוסכים, אבל כשיש בעיה אני יודע לאן לפנות.

לפני שבועיים - הלך לי סטרטר ב C4. יוסי עזר לי ופתר את הבעיה בקלות.

שלושה ימים קודם לכן - בזמן שחיכיתי לחלק מסויים לברלינגו, נמכרה הפיקאסו ונשארתי בלי רכב עבודה.

יוסי נחלץ לעזרתי והציע לי לבוא אליו ולעשות מה שצריך לעשות. בסופו של דבר - בדקה ה-99 הגיע החלק המיועד (יום חמישי אחה"צ) וככה הצלחתי להשמיש את הברלינגו ולנסוע לעבוד ביום א' כרגיל. אומנם לא הגעתי ליוסי ולרונן לממש את הצעת העזרה, אבל היא היתה שם תמיד.

אז זה המקום והזמן לומר תודה - ולהראות בפעם (המיליון) שיש כאן צוות שעובד עם הנשמה, איכפת לו, ונוהג בהגינות יתר גם עם לקוחות שמגיעים דרכי ודרך מכריי אל "גבע". הכל בשקיפות מלאה, מחירים הוגנים - ולא פחות חשוב, אחריות אישית ומקצועית לעבודה.

יישר כח ופרנסה טובה !

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הכנסתי את היונדאי גטס 2005 לטיפול+טסט במוסך גבע.

וגם כדי לתקן בעיה שהייתה עם החלונות- החלונות ברכב לא מגיבים לכפתורים ולא ניתן לפתוח אותם (את כולם).

השארתי את הרכב ואחרי הטיפול והטסט יוסי אמר שהוא לא הצליח למצוא את הבעיה עם החלונות עדיין, זה לא פיוז שרוף או משהו כזה, זה משהו מורכב יותר והוא יצטרך שוב את הרכב ולהתמקד בבעיה הזאת בלי טיפולים מסביב.

החזרתי אליו את הרכב אחרי הסופ"ש והוא שלח לי הודעה בסוף היום שהוא הצליח לסדר את העניין עם החלונות (לסקרנים - צר לי, לא זוכר איך זה נקרא. אבל היה חלק פגום שהוא החליף. קוביה קטנה וכחולה עם חיבור שנראה כמו לתקע)

והחלק המפתיע אחרי כל הסיפור וכל העבודה שלו- הוא לא דרש תשלום על זה.

בהחלט מומלץ, תודעת שירות מדהימה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...