Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרכז שירות ראשון לציון - מוסך מורשה רנו וניסאן בראשון לציון - חוות דעת גולשים

tisan4us
שימו לב! השרשור הזה בן 4225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם קרסו החדשים במערב ראשון נותנים שירות מצוין!.

והמחיר בהתאם

לדוגמא אחרי טיפול 15 אלף שטפו לנו פנימי וחיצוני, נתנו לנו מגני שמש של המוסך, צלון אחורי לאוטו מורכב , קופסת סוכריות עם הלוגו של המוסך (זה היה כשהם רק נפתחו),

זה לדעתי נקרא שירות טוב , והדברים הקטנים האלה (שעולים להם גרושים), גורמים ללקוח לצאת מרוצה וחזור אליהם פעם הבאה

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרסו במערב ראשון הם ממש מקצועיים ואדיבים. הכנסנו לשם את הניסאן מוראנו של אבי וקיבלנו יחס ממש מקצועי ונחמד וגם רכב חלופי.

+ יש להם ארטיקים בתצוגה וגם איזו קליו ספורט קטנה במחיר מבצע ששמתי עליה עין...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

קצת מילים טובות על מוסך רנו בראשון לציון.

מאז שקניתי את הרכב (RS250) מהסוכנות לפני חצי שנה הרכב ביקר במוסך כמה פעמים עם תקלות קטנות (ועוד...) ובכל פעם השירות היה אדיב ומקצועי.

המקום נקי ומסודר, נפתח כבר בשעה 07:30.

בקומה השנייה יש "פינת המתנה" שהיא יותר כמו סלון עם מזגן, שרותים מסודרים ונקיים, 3 עמדות מחשב ואינטרנט פתוח, טלוויזיה עם יס, 2 עמדות קפה, עיתונים, חלונות קטנים המשקיפים למוסך ו...בורקסים ועוגיות בשביל להוריד את הבעסה של "רכב במוסך" עם הקפה של הבוקר.

בכל פעם שאני מגיע מקבלים אותי באדיבות, דואגים להקשיב ולתעד כל מה שיש לי להגיד במחשב, מצמידים לי בוחן שעובר איתי על כל הבעיות, מחליטים ביחד עם יועץ על המשך הטיפול, מלבישים על המושבים ועל ההגה נילונים ומתחילים בטיפול.

אחד הדברים שהכי חשובים לי הוא עדכון בשוטף וגם פה החברים עושים עבודה טובה ומעדכנים אותי על התקדמות הטיפול לבקשתי.

הייתי רוצה לציין את נותני השירות:

יהודה, מנהל השירות שהתפקיד תפור עליו ונותן שרות והרגשה של חבר שאפשר לפנות אליו בכל נושא.

יוסי ואיציק (יועץ בכיר), יועצי שירות שמקשיבים לכל הבעיות, לא מזלזלים ומפנים את המשך הטיפול לגורם המקצועי המתאים.

וכמובן, לאון ומיכאל, יועצים טכניים ששואלים את כל השאלות ומשתדלים מאוד להבין לעומק את הבעיה ולספק את הפתרון המתאים - כנותן שרות ובן אדם שלא מבין במכוניות אני יודע להעריך את זה מאוד.

בגדול - שירות מצויין ואמשיך להגיע ולכתוב מילים טובות כל עוד הרמה תשמר :-D

שיהיה לכולנו שנה טובה וחתימה טובה,

ערן.

נהגים מטומטמים לא מתים, רק מתחלפים...:evil:

"יום רע במסלול עדיף על כל יום טוב במשרד" :twisted:

Megane RS265 Cup, Megane RS250, Mazda3 5D 2L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...