Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרכז שירות חיפה - המוסך המרכזי לרנו וניסאן בחיפה והצפון - חוות דעת גולשים

חנרו
שימו לב! השרשור הזה בן 5398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למרות שזה אולי יראה ככה מהדברים שאני עומד לכתוב, אין לי שום קשר לקרסו או למוסך המרכזי של רנו בחיפה (למעט אולי מהעובדה שאני מחזיק ברנו, אבל זה מעולם לא מנע ממני להשתלח בפורום עד זוב שמן במוסכים מורשים של לובינסקי כשהייתה לי סיטרואן), אני פשוט הופתעתי לטובה באופן יוצא דופן.

יכול להיות שפשוט התרגלתי למוסכים שאתה מכניס להם רכב תקין לחלוטין לטיפול, מתייחסים אליך כמו זבל, וכעבור יומיים שבהם מחליפים לך כמה דברים תקינים שלא היה צריך להחליף, הרכב יוצא מקולקל בתוספת מדבקה ענקית עם הלוגו של האחראים לנזק,

אבל נראה לי שמה שנתקלתי בו הפעם טוב גם אם הנחת המוצא היא לא כזו.

קבעתי תור למוסך ליום חמישי ב-8:30. כשהגעתי בדיוק בזמן, היתה סצנה קטנה במוסך מכיוון שלא הסכימו לקבל אישה שהגיעה באותה שעה, אבל התור שלה היה בפועל ב-8:00. הם הסבירו לה שהם לא מוכנים לתת ללקוחות שהגיעו בשעה שקבעו להם להמתין בגלל שהיא איחרה.

קיבל אותי איש שרות מחוייט בעמדה מיוחדת שבה היה מסוף שבו נתנו לי לעיין בנחת בהיסטוריית הטיפולים של הרכב, ומילאו טופס כניסה. בנקודה זו הבהירו לי שאני עדיין לא צריך טיפול מכיוון שטיפול נדרש רק כל שנתיים ואני הגעתי אחרי שנה.

השארתי את הרכב בכל זאת. נאמר לי שהוא יהיה מוכן עד שלוש, ובתוספת של 50 ש"ח קיבלתי רכב חלופי ל-24 שעות. (אפשר גם לקחת ללא תשלום מונית לכל מקום בחיפה). אני רציתי לקחת את הקליאו ספורט/מגאן ספורט שעמדו שם בתצוגה, אבל הם התעקשו לתת לי דווקא מיקרה.

קצת לפני שלוש הודיעו לי שהטיפול הסתיים, ובוצעה גם בדיקה מקיפה במהלכה פורקו גלגלים ונבדקו בלמים ו...הכל בסדר (למעט נורה אחורית אחת שהוחלפה). אני עד עכשיו בחיים שלי לא יצאתי מטיפול בלי תוספות תיקונים בשווי כפול ממחיר הטיפול עצמו, ולא מדובר כאן ברכב חדש כלל.

כשחזרתי למוסך, נתבקשתי קודם כל לקחת גלידה מהמקפיא במשרד הקבלה, ולקבל התנצלויות על כך שלא הספיקו לשטוף לי את הרכב. כמובן שנתנו לי שובר כדי שלפחות אוכל לשטוף אותו בעצמי בתחנת הדלק ליד - שטיפה חיצונית ופנימית כמובן.

מחיר הטיפול כולו עמד על קצת פחות מ-1000 (כל המחירים הנקובים כוללים מע"מ! במוסך!!!) ומכיוון שהיה לי שובר הנחה מהאינטרנט (נרשמתי באתר שלהם) בסוף שילמתי 517 ש"ח בלבד.

המוסך עצמו נקי כמו בית מרקחת, על כל המכוניות יש שמיכות על הכנפיים, והכל נראה מסודר בצורה לא אופיינית למוסך בארץ.

אפילו לא עיטרו לי את האוטו במדבקות פרסומת כנהוג.

בשורה התחתונה, זו פעם ראשונה שאני נתקל במוסך שבו קובעים לך שעה מדוייקת להגיע, ואתה יודע שאם תגיע בה אז לא תחכה דקה אחת, אתה יודע מתי הרכב יצא (כבר הייתי במוסכים שסיפרו לי שזה לוקח זמן כי התיקון מורכב וכשבאתי לראות אחרי יומיים גיליתי שהרכב עוד לא זז מהחניה מחוץ למוסך), אף אחד לא מחליף לך דברים סתם, ובין לבין נותנים לך רכב חילופי במחיר מגוחך.

אין לי ספק (מבלי לבדוק) ששיטת העבודה הטכנית מתנהלת באותו סדר וע"פ נוהלים מסודרים כפי שמתנהל שם מערך שירות הלקוחות. אני מניח שיש יבואנים נוספים שהרמה היא דומה, אבל לשירות כזה מהצרפתים ממש לא ציפיתי.

(add lightness' (Colin Chapman'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

..מחיר הטיפול כולו עמד על קצת פחות מ-1000 (כל המחירים הנקובים כוללים מע"מ! במוסך!!!) ומכיוון שהיה לי שובר הנחה מהאינטרנט (נרשמתי באתר שלהם) בסוף שילמתי 517 ש"ח בלבד.

...

כלומר, מי שאין לו שובר הנחה מהאינטרנט, משלם סכום כפול ממה שאתה שלמת?

ולעניין המלצה על מוסכים, יש שרשור ייעודי ב"אוף טופיק".

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השארתי את הרכב בכל זאת. נאמר לי שהוא יהיה מוכן עד שלוש, ובתוספת של 50 ש"ח קיבלתי רכב חלופי ל-24 שעות. (אפשר גם לקחת ללא תשלום מונית לכל מקום בחיפה). אני רציתי לקחת את הקליאו ספורט/מגאן ספורט שעמדו שם בתצוגה, אבל הם התעקשו לתת לי דווקא מיקרה.

קצת לפני שלוש הודיעו לי שהטיפול הסתיים, ובוצעה גם בדיקה מקיפה במהלכה פורקו גלגלים ונבדקו בלמים ו...הכל בסדר (למעט נורה אחורית אחת שהוחלפה). אני עד עכשיו בחיים שלי לא יצאתי מטיפול בלי תוספות תיקונים בשווי כפול ממחיר הטיפול עצמו, ולא מדובר כאן ברכב חדש כלל.

כשחזרתי למוסך, נתבקשתי קודם כל לקחת גלידה מהמקפיא במשרד הקבלה, ולקבל התנצלויות על כך שלא הספיקו לשטוף לי את הרכב. כמובן שנתנו לי שובר כדי שלפחות אוכל לשטוף אותו בעצמי בתחנת הדלק ליד - שטיפה חיצונית ופנימית כמובן.

מחיר הטיפול כולו עמד על קצת פחות מ-1000 (כל המחירים הנקובים כוללים מע"מ! במוסך!!!) ומכיוון שהיה לי שובר הנחה מהאינטרנט (נרשמתי באתר שלהם) בסוף שילמתי 517 ש"ח בלבד.

זה רק אני או ש ..

תן לי להבין משהו - שילמת 517 ש"ח אחרי שובר הנחה !! במקור המחיר עמד על קצת פחות מ 1000 ש"ח :roll:

עבור מה ? עבור ..

רכב חלופי ל 24 שעות

בדיקה מקיפה ופירוק גלגלים לצורך בדיקת בלמים

נורה אחורית

גלידה מהמקפיא

התנצלות + שובר רחיצה לרכב חיצוני ופנימי

ובלי מדבקה

אה כן והצצה להיסטוריית הרכב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להמליץ על הילוך שישי בבאר יעקב.

הייתה לי תקלה שחייבה אותי כניסה למורשה בקליאו(נורת כרית אוויר דולקת).

בכניסה עמד בן אדם לבוש אלגנטי עם דף. הוא כיוון אותי לחנייה וניגש אלי.

סימן בדף את השריטות שיש על הרכב(כמו בהשכרה), רשם בידיוק מה אני רוצה שיעשו עם הרכב.

הלכתי לשבת בחדר המתנה שיש לו חלון לכיוון המוסך למי שמעוניין להסתכל.

מכונת קפה,עוגיות,טלוויזיה,עיתונים ומחשב עם אינטרנט.

אחר כך הוא ניגש אלי עם המחירים ואם אני מאשר את העבודה. בסוף העבודה הביאו לי את הרכב ישר ליציאה מחדר ההמתנה לאחר התשלום וקבלת כל מיני צ'ופרים עם הלוגו שלהם.

cartom,אני מניח שהמחיר כולל גם טיפול של החלפת שמן לפחות.

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חנרו, שלמת מחיר סביר לטיפול תקופתי קטן במוסך מורשה. אני שמח לשמוע שיש רוחות חדשות בקרסו, אני מקווה שהם גם מטפלים במקצועיות כמו שהם טיפלו ברמת השירות.

ועכשיו להמלצה שלי על גריז מערכות. הרומן שלי התחיל לפני שנתיים כאשר התקנתי אצלהם אזעקת ביפר גארד לקליאו שלי. המחיר היה סביר, ההתקנה הייתה מקצועית אבל קצת התאכזבתי כי החלונות לא היו עולים עם האזעקה (הוסבר לי שברנו המתח שהמנוע מקבל בשביל להעלות את החלונות הוא לא קבוע כמו ברכבים אחרים אלא משתנה ולכן כאשר האזעקה נותנת מתח קבוע המנוע של החלונות לא מבין שהוא צריך להעלות אותם).

לאחרונה חזרתי אליהם שוב עם המנטה שלי לביצוע התקנה של חלונות חשמל, נעילה מרכזית, מרימי חלונות, אזעקת ביפר גארד ומערכת. המחיר של האזעקה שוב פעם היה סביר, ההתקנה הייתה מקצועית ונקיה מאוד, החבר'ה היו מאוד נחמדים וקשובים לשגעונות שלי למרות שהייתי יכול לקנות את רכיבי המערכת במקומות זולים יותר.

בשורה תחתונה הם ענו בדיוק לדרישות שלי, מקצועיים, יסודיים, לא מפחדים מרכבים ישנים ושירות מצויין. המחיר בשבילי הוא לא פונקציה כזו חשובה לאחר ששמעתי סיפור עצוב מאוד של חבר עם רכב מיוחד שרכבו נגנב מספר ימים אחרי שיצא מהתקנה של אזעקה.

בקיצור אני ממליץ בחום.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...