Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אורן שרותי רכב - מוסך מומחה לפג'ו סיטרואן רנו בחולון - חוות דעת גולשים

אור .ס.
שימו לב! השרשור הזה בן 1094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה הוא שרשור ההמלצות של אורן שירותי רכב - מוסך לכל סוגי הרכב בחולון.

חברי פורום שביקרו במקום מוזמנים לחלוק חוויות, המלצות וחוות דעת על נותן השירות.

אורן שירותי רכב - מוסך בחולון

נא להקפיד על נהלי כתיבת ההמלצות בפורום.

היי, הייתי אצל "אורן שרותי רכב" ברחוב המרכבה 15 חולון (חבר פורום בכינוי ESI TURBO), בשל חגורת בטיחות שנתפסה בברלינגו 2004 שלי, אורן מיד שחרר את החגורה לחופשי, הבחור יודע מה הוא עושה, כל הכבוד על השירות.

• רעיון גרוע 1

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
  • תגובות 172
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היתי היום אצל אורן בן סימון חבר הפורום (אורן שירותי רכב), טוב לדעת שיש עדיין בעלי מקצוע עם ידע מעשי ויחס טוב ללקוח.

• רעיון גרוע 1

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

הייי,

רציתי להמליץ על אורן שירותי רכב בבעלותו של אורן בן סימון

הגעתי אליו בעקבות הפורום , לאחר שברכב היה מעבר של מים ושמן והמשאבת מים התחילה לנזול בנוסף, אמרתי לעצמי שצריך לעשות לרכב טיפול כמו שצריך אחת ולתמיד . נכנסתי למוסכים באשדוד , ושם התחילו לומר לי על כל התסמינים שיש לרכב שמאבד את מים , מחור ברדיאטור עד חור בבלוק מנוע פלאנג'ים סדוקים.

מיותר לציין שהמחירים המופקעים שהם הציעו היו שווי ערך למחיר של מנוע חדש + גלגלי מגנזיום וצמיגים , מחירים ממש גבוהים

ולומר ת'אמת לא הוגנים בכלל , לכן נכנסתי לפורום והתחלתי לפשפש והגעתי לאורן בן סימון , החלטתי שאליו אני נוסע

ובלי הודעה מוקדמת ביום שישי בבוקר יצאתי אליו בלי התרעה מוקדמת , הגעתי אליו ואורן קיבל אותי אמר לי בידיוק מה הבעיה

והכי חשוב פתר לי אותה הרכב כבר ביום ראשון בערב היה מוכן אחרי שקיבל את החלקים הטובים ביותר.

בשורה התחתונה קיבלתי מחירים אפשר להגיע בחצי ממה שקיבלתי באשדוד, ועם החלקים הטובים ביותר אם זה חגורת טיימינג משאבת מים שמן , מים , ואטם ראש מנוע.

ת'אמת לא יודע מה אורן הרוויח מכל העסקה, אבל חשוב שהוא הרוויח עוד לקוח מרוצה ואפילו מאוד מרוצה.

מיותר לציין שהלכתי לטפל בעוד כמה דברים אחרי זה דברים קטנים שאפילו לא עולים 50 שקלים אבל בשבילי שווים את הנסיעה למוסך של אורן.

נחמד מאוד לדעת שנשארו מכונאים שעושים את העבודה על הצד הטוב ביותר בנוסף אכפת להם מאוד מהשירות והלקוחות.

אורן שירותי רכב - המרכבה 15 חולון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על אורן שרותי רכב.

גם אבא שלי פנה אליו בזמנו עם בעיות השתנקות בסיאט קורדובה קופה.

וגם שלחתי אליו חבר עם ניסן אלמרה שסבלה מרעידות בסרק ועוד דברים, אורן פתר את הבעיות של החבר במהירות, במחירים זולים, והכי חשוב - לשביעות רצונו המלאה של החבר, שהרחיק מיבנה עד חולון ביום שישי קצרצר.

כל הכבוד אורן.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכולם.

נתקעתי עם הרכב של גיסי סיטרואן ברלינגו שנת 2008 שנכבתה באמצע כביש מהיר.

למזלי נתקעתי בכביש אזור-כביש 44.

הרמתי טלפון לאורן שירותי רכב. אורן הגיע תוך 20 דקות עם פיתרון שבזכותו ביטלתי את הגרר והגענו למוסך שלו בנסיעה ללא בעיות וללא גרימת נזק נוסף.

הוא חיבר סורק תקלות של סיטרואן וראה במחשב תקלה במצערת.

התקלה סודרה תוך זמן קצר מאד והמשכתי לדרכי אחרי שהשארתי סכום מצחיק מאד יחסית למוסכים אחרים.

השירות היה מהיר, מקצועי ואמין. שווה כל שקל ושקל.

המוסך נראה מסודר ונקי. מאז ואילך, אני וכל משפחתי (סיטרואן ברלינגו, פולקסוואגן פולו, יונדאי טוסון ומאזדה 5) מטפלים אצל אורן וזוכים לשירות, אמינות ומקצועיות שאין כמותה. שלו ושל עובדיו.

חן חן לאורן שירותי רכב.

אורן שירותי רכב - המרכבה 15 חולון - 0572002525

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

נתקעתי עם הרכב של גיסי סיטרואן ברלינגו שנת 2008 שנכבתה באמצע כביש מהיר.

למזלי נתקעתי בכביש אזור-כביש 44.

הרמתי טלפון לאורן שירותי רכב. אורן הגיע תוך 20 דקות עם פיתרון שבזכותו ביטלתי את הגרר והגענו למוסך שלו בנסיעה ללא בעיות וללא גרימת נזק נוסף.

הוא חיבר סורק תקלות של סיטרואן וראה במחשב תקלה במצערת.

התקלה סודרה תוך זמן קצר מאד והמשכתי לדרכי אחרי שהשארתי סכום מצחיק מאד יחסית למוסכים אחרים.

השירות היה מהיר, מקצועי ואמין. שווה כל שקל ושקל.

המוסך נראה מסודר ונקי. מאז ואילך, אני וכל משפחתי (סיטרואן ברלינגו, פולקסוואגן פולו, יונדאי טוסון ומאזדה 5) מטפלים אצל אורן וזוכים לשירות, אמינות ומקצועיות שאין כמותה. שלו ושל עובדיו.

חן חן לאורן שירותי רכב.

אורן שירותי רכב - המרכבה 15 חולון - 0572002525

תיקון קל. במערכת הזרקה ולא במצערת כמובן.

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכולם!

הרכב הינו פיג'ו 206 שנת 2004 49000 ק"מ, הרכב לא שלי אלא של חבר.

ברכב היה ריח חזק של דלק גם בנסיעה וגם אחרי שהרכב עמד.

הגענו למוסך מורשה פיגו' ששם רצו מחיר מופרז עבור החלפת משאבת דלק ועבודה.

לא אציין מחירים עקב בקשתו של אורן.

לאחר הצעת המחיר נסענו למוסך "אורן שירותי רכב", אחד העובדים של אורן קיבל אותנו בברכה ואבחן שהבעיה היא במשאבת דלק, קיבלנו הצעת מחיר, שהייתה הרבה יותר נמוכה מהצעת המוסך המורשה.

לאחר כ-10 דקות הגיע אורן בעצמו, ובדק שוב, כדי לוודא שאכן הבעיה הינה במשאבת דלק, אורן אבחן שהבעיה אכן במשאבה.

השארנו את הרכב אצלו, ולאחר כחמישים דקות היא צלצל והודיע שהרכב כבר מוכן.

המשאבה שהוחלפה היא משאבה תחליפית, אותה אחת שהוצעה לנו במוסך המורשה.

העבודה נעשתה במקצועיות רבה, הכל חזר למקומו וכמו כן, היחס שקיבלנו ממנו היה לא פחות ממדהים.

המחיר היה גם מצוין וקיבלנו גם עוד הנחה, לא אציין מחירים עקב בקשתו של אורן.

לאחר שהגענו שאלתי אותו אם אפשר להחליף ברכב שלי (גולף 2002), פילטר דלק אשר היה ברשותי, אורן ענה שכן והחליף אותו תוך 10 דקות.

חשוב לציין שוב את תודתי הרבה ל-אורן, מ"אורן שירותי רכב" אשר ממוקם ברחוב המרכבה 15 חולון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

נכנסתי למוסך של אורן פעמיים בשביל ה-307 שלי -

פעם אחת להרכבת בקרת שיוט מקורית.

פעם שנייה להחלפת בוקסה לתושבת מנוע תחתונה.

בשני המקרים נהנתי להגיע למוסך, קיבלו אותי בפנים יפות ויצאתי עם חיוך לאחר עבודה מקצועית.

ממליץ מאוד!!

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום לכולם!

אני רוצה להמליץ בחום על מוסך אורן שירותי רכב שבחולון רחוב המרכבה 15

הייתה לי בעית התחממות באוטו, הגעתי לכמה מוסכים אך כל מוסך אמר משהו אחר, אך רובם רצו לעקוץ ואמרו לי שהלך ראש מנוע!

אחרי שהתייעצתי בפורום עם כמה בעלי מקצוע הם הפנו אותי למוסך של אורן, אורן בדק במקצועיות ומהירות את האוטו .

אורן החליף לי את הרדיאטור סידר לי את המאווררים והאוטו תקין ולא מתחמם! זה לא היה קשור כלל למנוע, הוא בחור אמין ביותר שלא כמו רוב המוסכניקים! קיבלתי שירות אדיב ומקצועי ממנו ומהעובדים שלו.

המחיר הוגן הוא לא יקרו בכלל ויודע מה הוא עושה בקיצור מומלץ בחום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אורן מטפל בכל הרכבים של המשפחה (306 שלי, C5 של אבי, C4 של גיסי וגם בדייהטסו סיריון של אחותי). שירות הגון והוגן, מסביר מה נעשה או צריך להעשות. שפיץ על בצרפתיות (וגם ליפנית נתן יחס טוב).

הגענו אליו לאחר שהתאכזבנו מאחרים, והיה נעים לדעת שיש עוד אנשים הגונים.

בקיצור, מומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם!

אני רוצה להמליץ בחום על מוסך אורן שירותי רכב שבחולון רחוב המרכבה 15

הייתה לי בעית התחממות באוטו, הגעתי לכמה מוסכים אך כל מוסך אמר משהו אחר, אך רובם רצו לעקוץ ואמרו לי שהלך ראש מנוע!

אחרי שהתייעצתי בפורום עם כמה בעלי מקצוע הם הפנו אותי למוסך של אורן, אורן בדק במקצועיות ומהירות את האוטו .

אורן החליף לי את הרדיאטור סידר לי את המאווררים והאוטו תקין ולא מתחמם! זה לא היה קשור כלל למנוע, הוא בחור אמין ביותר שלא כמו רוב המוסכניקים! קיבלתי שירות אדיב ומקצועי ממנו ומהעובדים שלו.

המחיר הוגן הוא לא יקרו בכלל ויודע מה הוא עושה בקיצור מומלץ בחום!

ובנוסף לתגובתה המפרגנת שך ספיר גולן, הנה העתק מתכתובת מהודעה פרטית שלה אלי בנושא זה:

בעניין: שוב שלום צביקה

צביקה. כתב:

SAPIR_GOLAN כתב:

ערב טוב צביקה,

אני רוצה לעדכן אותך קצת , אחרי שהחלפתי את הפקק לרדיאטור המצב השתפר קצת ולא הייתה התחממות.

אבל לאחר מספר ימים שוב האוטו התחמם אך לא רק במצב עמידה ובפקקים אלא גם בנסיעה מהירה. מיהרתי למוסך אורן שירותי רכב על פי המלצתך ובזמן שכולם התעקשו איתי שזה ראש מנוע אורן היה אמין ביותר ובדק את המנוע בעזרת חיבור של נוזל כחול כזה לרדיאטור, ואם הצבע הכחול משתנה אז זה כן ראש מנוע. אך מהבדיקה עלה שאין קומפרסיה והצבע הכחול לא השתנה, הוא לא רצה לבצע בדיקת לחץ הפוך כי הוא טוען שזה יכול לפגוע במנוע, בכל אופן הוא מתעקש שצריך להחליף רדיאטור ואם זה לא זה אז זה משאבת מים אבל המנוע בסדר גמור. עכשיו השאלה שלי היא כזו, יכול להיות שבגלל סתימה ברדיאטור או רדיאטור פגום מים עולים למעלה ולא למעטה ואז כך לא מקררים את המנוע?

ועוד דבר כמה זמן לוקח להחליף רדיאטור בערך האם אני אצטרך להשאיר את האוטו במוסך?

ודבר אחרון האם אני יכולה להיות בטוחה שהמנוע בסדר במאה אחוז?

תודה מראש!

ספיר

ספיר חמודה שלום רב !

אם את סומכת עלי, אתה אמורה לסמוך גם על המוסכים שהמלצתי עליהם !

אורן הוא חבר פורום וותיק, ובעל מקצוע מצויין בעל המלצות רבות בפורום עליו, על אמינות ומקצוענות.

כל מה שהוא אמר לך ,את יכולה לקבל את דבריו כתורה מסיני !

אני מאמין שהמנוע תקין !

אך הרדיאטור סתום חלקית והוא זקוק לנקוי /או החלפה,ואם לא יהיה שיפור משמעותי עלייך להחליף משאבת מים !

החפת רדיאטור כרוכה בעבודה של בין שעה לשעתיים, ובתיאום מראש תוכלי לקבל את הרכב באותו יום, קיבעי עם אורן ביום שישי, והוא ידאג לקבלך על הבוקר בתיאום טלפוני מראש, ואני רוצה להאמין שהחלפת הרדיאטור תפתור את בעייתך לגמרי.

המשיכי לעדכן אותי בנושא.

בהצלחה

ושבת שלום !

בברכה

צביקה

שבת שלום צביקה!

אני רוצה להודות לך על שהמלצת לי על המוסך של אורן, הגעתי אליו הבוקר , הוא החליף לי את הרדיאטור וגם מסתבר שבדגם הזה שני המאוררים צריכים לפעול ולא רק אחד והוא סידר לי את זה ועכשיו שניהם פועלים והרכב תקין לחלוטין,

הבחור אמין ויודע מה הוא עושה .

אז תודה לך על ההמלצה והטיפים ובקיצור על הכל :grin:

בברכה

צביקה

user_offline.gif

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מצטרף להמלצות על אורן - בחור נחמד ומקצועי, שטיפל ברכב לימון שקניתי (C5) האבחון שלו לתקלות היה מדויק ונכון (להבדיל ממוסך מורשה שפניתי אליו). הבעיה היתה בבולמים ההידראולים שנזקקו להחלפה, במוסך המורשה נטען שהלך המחשב של הרכב (עלות תיקון קרוב ל 6K לטענתם).

כמו כן אורן טיפל בשלל תקלות אחרות שצצו ברכב ולזכותו אני חייב להגיד שאף תקלה לא חזרה לאחר התיקון.

האוירה במוסך נעימה, אורן מסביר את מה שהוא עושה, לא נח בעבודה (ביום מסויים ביליתי אצלו קרוב ל 10 שעות שעבד לי על הרכב), סבלני ואדיב.

לסיכום מומלץ מכל הלב !

ברק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

שלום.ברצוני להמליץ על מוסך ״אורן שירותי רכב״ - לא מזמן עזרתי לאחותי במכירת הרכב-שרייד 93 הרכב נקנה ע״י ידיד שהתריע לאחרונה על התחממות המנוע ואיבוד מים.מכיוון שהוא מאזור חולון הפנתי אותו לאורן לאחר שיחה עימו. אורן התגלה בשיחה כאדם אדיב מאד וכך גם כשהגיע אליו הידיד ערך בדיקות החליף פקק רדיאטור והמליץ לו על ניקוי רדיאטור ועל כל זה לא לקח שקל...אני חושב שככה מרווחים לקוחות להרבה שנים-שאפו!!!!! הכתובת רח׳המרכבה 15 חולון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

נסעתי עם הרכב לאורן שירותי רכב בחולון - את הרכב הוא חיבר למחשב ובדק איזו בעיה יש בגיר, והגיע למסקנה שאלו השסתומים והשמן - אותם הוא החליף. זה ממש נחמד שיש מוסך שאפשר לסמוך עליו.

בנוסף, אחרי הטיפול שעשיתי במוסך הקודם, מסתבר שהם החליפו לי רק ברקסים אחוריים ולא קדמיים - אורן ראה שנשאר כמעט כלום מהברקסים הקדמיים ואחליף אותם בקרוב

אני ממליץ בחום על המוסך הזה (פעם ראשונה שאני מרגיש שאני באמת יכול להמליץ על מוסך).

שוב תודה רבה לכולם,

שבוע טוב וקל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...