Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אורן שרותי רכב - מוסך מומחה לפג'ו סיטרואן רנו בחולון - חוות דעת גולשים

אור .ס.
שימו לב! השרשור הזה בן 1095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אורן מה נגיד ומה נאמר..:-D

נראה לי שהכל כבר נכתב!

שלחתי חבר עם ברלינגו 2008 מוזנחת שבקושי זזה-החבר יצא פשוט המום,ולא מפסיק להלל את אורן,וזה עוד לפני שדיברנו על השירות.הרכב הגיע להחלפת רצועת טיימינג,ותלונה על צריכת דלק מוגברת וחוסר סחיבה.אורן טיפל ברכב ביד אוהבת ומקצועית הרכב מתנהג עכשיו פשוט אחרת לגמרי!

בנוגע לשירות החבר הגיע למוסך לקחת את הרכב ונתגלתה תקלה בסטרטר.אורן לא חשב פעמים והזמין מונית ספיישל על חשבונו עבור החבר והחליף את הסטרטר על חשבונו תוך שהוא לוקח אחריות מלאה,כי זה קרה במוסך.

אני חושב שלא קיימים כאלה בעלי מקצוע בארץ שנותנים שרות ברמה של אורן!

אורן עלה והצלח-אני אמשיך להמליץ עלייך בחום כי זה מגיע לך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 172
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה אגיד ומה אומר...

כבר חשבתי שאורן לא יצליח להפתיע אותי, אבל מסתבר שטעיתי.

הגעתי היום עם כמה דברים, נגדיר את זה ככה - כבר אין מילים!

עברתי הרבה מוסכים, המון, מכולם התאכזבתי לאחר ביקור אחד או שתיים לכול היותר, פעם ראשונה שאני חוזר אל מוסך בעקביות ורציפות.

עוד לא יצא לי להגיע למוסך עם תקלה, לקבל החלפה של החלק ללא תשלום כלל וזאת רק כי במקרה היה לאורן חלק כזה תקין זרוק במוסך, באמת שאין מילים.

היו עוד כמה דברים לסדר, הכול נבדק במקצועיות יתרה.

אין לי מילים לתאר, אנשים צוחקים ואומרים "זה רק מוסך", אז מי שלא היה אצל אורן לא מבין מה הוא מפסיד.

המלצתי המון לפני, גם בשרשור הזה, ואמשיך להמליץ.

אורן - יישר כוח, עלה והצלח, אמשיך לשלוח אנשים אלייך ורק בגלל השירות והאמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

באתי לאורן בשביל לאבחן תקלה בקורסה של חבר, אורן אירח אותי על הצד הטוב ביותר והצליח לאתר את התקלה בצורה מדוייקת מאד, אני רוצה להגיד לו תודה רבה ולהמליץ על המוסך שלו! הבחור מקצוען אמיתי ומשקיע בלקוחות שלו! אז תודה אורן וכל הכבוד!

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אחרי תקופה של יותר משנתיים שאני מטפל אצל אורן, הגיע הזמן להוסיף שורות משלי בשרשור הזה.

בשבוע שעבר, התחילה אצלי בעיה בגיר ב C5 2002 שלי, שעשה 212K ק"מ. הייתי אצל ספי בסגולה ואחרי בדיקה מדוקדקת הוחלט שהגיע הזמן לשיפוץ של הגיר. יש לציין שהגיר עשה את שלו אחרי 212K ק"מ ולא בוצע בו שום תיקון בעבר חוץ משסתומים שהוחלפו לפני כ 100K ק"מ.

בסוץ החלטנו על עבודה משותפת בין אורן לספי, אז האוטו היה כמה ימים באירוח של אורן, הגיר פורק ונשלח לספי לשיפוץ, ובזמן הזה בוצעו כל מיני דברים על הדרך, שיפוץ צנרת תמנון הדראולית ריתוך סעפת פליטה של האגזוז בגלל רעשים שהיו. וכל מיני תוספות שאורן מצא לעשות בזמנו החופשי (אפילו בלי תוספת מחיר)

בסוף הגיר הורכב ונעשתה נסיעת מבחן ארוכה. הכל בסדר גמור, הגיר כמו חדש. והרגשה אחרת באוטו אחרי הטיפול המסור של אורן שירותי רכב, וספי כמובן.

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם, אני ממליץ על אורן שרותי רכב שבחולון. הגעתי אליו עם בעיית רעש מהמנוע, חשבתי שצריך לעשות כיון שסתומים אבל היתברר לי שאלה שסתומים הידרולים ואין מה לכון (סופר לנסאר 97) בקיצור אחרי ביצוע פלאשינג, הבעיה נפטרה. השרות מאד אדיב ומקצועי. נותנים לך הרגשה ביתית, ולא הרגשה שאתה יושב להם על הראש מה שקורה ברוב המוסכים.

אנשם שמשווצים בזה שיש להם כבלים באוטו ומנפנפים

בזה בצידי הדרך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום לכולם,

רציתי להמליץ לכם גם על מוסך אורן שירותי רכב.

הייתי אצלו השבוע עם הרכב שלי - סוזוקי בלאנו שנת 99.

הגעתי לעשות טיפול 10000 לרכב.

אורן פתח לי כרטיס וויטלי כבר בדק את הרכב.

בנוסף ל10000, ויטלי בדק את הרכב וראה שאחת מתושבות המנוע קרועות, הגומייה של הצירייה לא תקינה והמשולשים הקדמיים סדוקים.

ויטלי הזמין לי חלקים חדשים לרכב וסיים את העבודה בתוך מספר שעות.

מה שאהבתי במוסך של אורן הוא שקודם כל מוודאים שהלקוח מבין מה הבעייה ברכב ומדוע צריך להחליף את החלקים תוך כדי הצגה ברורה ומובנת של התקלה. בעכבות היותי חייל משוחרר וקצת קצר בכסף, אורן התחשב בבעייה ובא לקראתי :wink:

עבור החלפת 2 תושבות מנוע, החלפת 2 משולשים קידמיים , החלפת גומייה לצירייה וטיפול 10000 הכולל פלאגים, מסנן שמן, שמן סינטטי מלא ופילטר אוויר שילמתי 1900 ש"ח כולל מע"מ. כמו כן הייתה לי בעיה קטנה עם הריליי של הסטרטר, ויטלי איתר קורוזיה ברכיב וסידר אותו במקום.

החלקים מגיעים עם אחריות.

אורן פינק אותי גם בסוף הטיפול גם בסט מגבים חדשים.

הייתה איזה פאשלה קטנה שויטאלי שכח להחליף לי את הפילטר אוויר, אך חזרתי אליו בבוקר שלמחרת, הוא החליף לי במקום והבטיח לי פיצוי בפעם הבאה :)

ממליץ בחום למי שמחפש מוסך אמין שבא לקראת הלקוח ולא מחפש להחליף לכם חלקים ללא טעם וסיבה, הרעיון של אורן הוא לדאוג שהרכב ייסע בצורה תקינה עד לטיפול הבא ולא להחליף חלקים לפני זמנם על מנת לחסוך זמן וכסף ללקוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

לאור ההמלצות החמות אני שוקל להגיע ולפני כן מ"ס פרטים:

רציתי לשאול האם שמחליפים אצל אורן מסנן שמן למשל משתמשים במקורי(לא שם תחליפיים!)?

האם אפשר להביא את המסננים בעצמי?

איזה שמן משתמשים שם -האם מתוך צובר או מאריזות שניתן לראות והאם ניתן להביא שמן עצמאית?

3 הרכבים הם YRV סיריון וסוזוקי SX4...

סוזוקי SX4 2008

דייהטסו סיריון2008

דייהטסו YRV-נמסר לביתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אענה לך מהניסיון שלי אצלו, למרות ששיחת טלפון קטנה או ה״פ תתן לך תשובות מלאות וסופיות ממנו, הוא יסביר לך הכול, בחור 10! לא נושך ;)

מהניסיון שלי: שמן מבקבוקים לא מצובר! (זה לא מוסך בשטחים)

יש מסננים מקוריים, השתמשתי רק בהם, אבל מאמין שאם לקוח יבקש ממש את ישימו לו תחליפי.

וממה שאני יודע אין בעיה שתביא חלקים לבד, שאלתי כמה פעמים וקיבלתי תשובה חיובית.

בהצלחה, מובטח לך שלא תתאכזב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

שלום ותודה על ההמלצות.

אנחנו משתמשים בשמנים של חברת EUROL,MOBIL1,AGIP.

מסנני שמן אנחנו מחזיקים רק מקוריים.

אך בעקרון אין לנו בעיה לספק כל חלק שהלקוח יבקש,חליפי או מקורי בתנאי שרף האיכות תואם לסטנדרטים שלנו.

אין בעיה לגבי הבאת החלפים בעצמך,לרוב זה יצא יקר יותר.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אם יש בעל מקצוע שאני יכול להמליץ עליו מכל הלב זה אורן

אמין מקצועי הגעתי עם ה B4 שלי לצורך החחלפת בוקסות משולשים קדמיים מחלה ברכב הנל

וגם החלפת בוקסות.למתלה אחורי ועוד מס דברים כמובן שהשירות היה 10 אמין איכותי וכמובן עם המון חיוך

צוות אורן שירותי רכב תמשיכו לעשות עבודה מעולה ואם ישאלו אותי על מוסך מומלץ אין ספק שאורן שירותי רכב זה המקום!!

Feel.Think.Drive

My BimBa B4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות:

הגעתי על מנת לבצע טיפול "יישור קו" לאחר קבלת רכב - טיוטה קורולה שנת 99 - ללא היסטוריית טיפולים ברורה.

ביצעתי טיפול 30,000 + 60,000 ק"מ, במהלך העבודה זוהו מספר תקלות נוספות, שתוקנו גם כן.

הטיפול נעשה בצורה מקצועית, לכל אורך הטיפול נתנה לי האפשרות לעמוד לצד הרכב, לבחון מקרוב ולשאול שאלות.

אני מעוניין להודות לצוות המוסך על העבודה המקצועית, הסבלנות וההסברים שניתנו תוך כדי עבודה.

מחירים סבירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מרבה לבקר בחלק הזה של האתר, נדמה לי שזו ההודעה הראשונה שלי כאן.

הסיפור הוא כזה:

ברכב שלי היה צריך להחליף חלק מסויים, רכשתי את החלק והתחלתי לבצע את העבודה לבד.

באיזשהו שלב נשבר לי בית בורג בפתיחה, בגלל שפבעם הקודמת סגרו אותו במומנט גבוה בהרבה מהדרוש.

עד השעות הקטנות של הלילה נלחמתי עם הבורג ולא הצלחתי להוציא אותו (בדיעבד הבנתי שלא היה חובה להוציא את הבורג).

למחרת בבוקר החלטתי שאני הולך עם זה למוסך, ולאחר התלבטות קלה חשבתי שאורן זה המקום המתאים שאפשר לפנות אליו עם הסיפור הזה. (למרות שלא הייתי אצלו מקודם אף פעם וההכרות היא רק דרך הפורום).

הגעתי, סיפרתי לאורן את הסיפור- אין בעיה.

בוצעה העבודה, אשר לי היה לוקח אולי פי 3 יותר זמן לעשות אותה.

בנוסף, זוהתה תושבת מנוע קרועה שהוחלפה במקום ונשטף רדיאטור מזגן ללא חיוב.

(לגבי התושבת - כל אחד מאתנו היה בשניה מזהה שהיא קרועה, צריך רק לדעת לאן להסתכל. וזה בדיוק ההבדל בין בעל מקצוע לחובב. אני למשל לא הסתכלתי).

מוסך לא גדול, אך מסודרר ומקצועי ומרגישים שיש במקום הזה אהבה אמיתית למכוניות, מדברים על מכוניות, חיים ונושמים מכוניות (סיכום הדיונים לאותו יום - PSA דיזל זה הרכב הכי טוב עלי אדמות :o)

המחיר ששילמתי היה מצויין ואף מעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
סיכום הדיונים לאותו יום - PSA דיזל זה הרכב הכי טוב עלי אדמות :o

גדול!!!

:-D :-D :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עוד המלצה חמה על אורן שירותי רכב, הגעתי לבצע טיפול טיימינג בסיאט איביזה 2003 1400 16v. העבודה בוצעה במקצועיות רבה ומתן מענה לשאלות. סהכ עבודה מעולה, יחס מעולה, ומחיר הוגן מאוד!! (לאחר בירורים) וגם הוחלפו רצועות אביזרים ופולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...