Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אורן שרותי רכב - מוסך מומחה לפג'ו סיטרואן רנו בחולון - חוות דעת גולשים

אור .ס.
שימו לב! השרשור הזה בן 1095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטרף להמלצות. אורן טיפל בי פעמיים. טיפול ראשון היה מורכב ודרש פירוק דשבורד ב 306 לשם החלפת חלקי מזגן. המזגן עבד לאחר התיקון עוד 5 שנים (ועדיין עובד).

לפני זמן קצר אורן הרכיב לי בקרת שיוט ל 307 שנת 2002, ולמרות שהמחשב לא רצה לעכל את הידית, אורן ישב כמה שעות טובות עד שמצב את התקלה במחשב.

בקיצור, אין ספק שלא מדובר בעוד מוסכניק, ולמען האמת הוא לא עונה לשום הגדרה של "מוסכניק" מצוי שרובנו מכירים. אהבת רכב אדירה וסקרנות נדירה בתחום הופכת אותו לבעל מקצוע ייחודי בהחלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 172
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

הגעתי לאורן עם בעיה במזגן אחרי שעברתי בכמה מקומות שניסו לסדר ובפועל לא עשו כלום, אורן ביצע פעולות שאחרים לא עשו בשביל למצוא את המקור לבעיה וטיפל בה במקצועיות רבה.

אני חייב לציין גם את ההרגשה הטובה שמעניקים אורן וויטלי, וגם לאחר הטיפול ששיגעתי את אורן בכמה דברים קטנים הוא עשה את זה בחיוך ובהבנה גדולה.

ממליץ מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אצל אורן אתמול עם הרכב. פשוט אין מילים..המזגן לא עבד והיה באלגן בחוטי החשמל..אורן לא התרגש ולאחר זמן לא רב המזגן חזר לחיים.אורן מפגין רמת ידע גבוהה ומקצוענות.אני מרוצה מאד וממליץ על אורן בחום!!!!:-) חשוב לציין שהמלצתי בתקופה האחרונה לשני מכרים להגיע לאורן כתוצאה מההמלצות בפורום וגם הם יצאו סופר מרוצים! אורן עלה והצלח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

הוחלף המנוע אצל אורן שרותי רכב בחולון לאחר שפנה אליי ואמר שמצא לי מנוע.

לאחר הרבה שיחות איתו, החלטתי שיש פה בחור שיודע מה שהוא עושה,בחור אדיב ואמין.

סגרנו על מחיר (הוגן לגמרי) והעבודה יצאה לדרך.

תוך כדי אורן הסביר לי על מצב התושבות ואם אני רוצה להחליף....

היו עוד מספר תקלות שהיו שאורן תיקן על הדרך , ללא חיוב.

היום הרכב כבר מוכן ואני מבסוט! ואני יודע שאם תהיה תקלה יש אמא ואבא.

על השירות אני נותן 10 מחיר 10 אמינות 10.

שורה תחתונה אני משתף אותכם על חוויה שלי.

אורן , יצאת צדיק

תודה.:lol:

Honda Civic 1997

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • 4 שבועות מאוחר יותר ...

חבל שלא ידעתי על המוסך של אורן מזמן...

הופתעתי ממש מהידע והמקצועיות , דברים קטנים שלא חשבתי לתקן תוקנו במהירות הבזק..

ל 206CC שלי יש בית חדש

מומלץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היום הייתי אצל אורן לטיפול טיימינג ללאנטיס שלי.

השירות היה מצויין, מקצועי, והמחירים היו בסדר גמור ועל הצד היותר זול, ועשיתי כמה השוואות מול מוסכים באזור מגוריי.

הגעתי מרחובות למרות שאורן נמצא בחולון ויש לי המון מוסכים באזור, עדיין העדפתי להגיע עד אליו לבצע את הטיפול, ולא התאכזבתי.

אורן וויטלי ואחיו (שאת שמו שכחתי:oops: ) מקצוענים, אדיבים ופשוט כיף להגיע למוסך.

אותי קנו בתור לקוח.

ממולץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת את הארוחה בחינם.

גם אני הייתי אתמול אצל אורן לטיפול גדול ב-407. השירות היה מעולה, האווירה כמו בבית.

המחירים יותר מהוגנים, מוסך שתמיד כיף לחזור אליו.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

וואו,זו התחושה שהייתה לי כשיצאתי מאורן.

הגעתי אליו עם הרכב שלי עם גג לא נפתח לאחר שבחברה אמרו לי שיש צורך להחליף את כל המנגנון ב6000 ש"ח

אורן החליף בוכנה שנזלה ותוך פחות מ40 דקות לאחר חיבור הרכב למחשב ומילוי שמן הגג חזר לעבוד כמו חדש,בשישית מחיר ממה שהחברה ביקשו

מהרגע שהגעתי ועד הרגע שיצאתי הרגשתי שדואגים לי ולא מנסים "לדחוף" לי דברים מיותרים,ובנוסף תוקנו מספר דברים קטנים ללא תשלום כלל.

אני המלצתי לכל חברי ומשפחתי.

אריאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם!

ברשותי דייהטסו טריוס שנת 99, הגעתי לרכב בבוקר והנעתי אותו ביציאה מהחניה שמעתי רעשים מכיוון הגלגלים כשאני פונה שמאלה.

הרעשים היו כמו ציריה גמורה, הגעתי למוסך ( בזהירות חשוב לציין וכמובן נמנעתי מפניות שמאלה ככל שניתן).

הגעתי למוסך של אורן, אורן בדק לי את הרכב וסידר את הבעיה תוך 10 שניות.

הבעיה הייתה שמישהו נצמד אלי מקדימה בחניה והכניס לי קצת את הפגוש לבפנים ומה שקרה זה שכשסובבתי את הגלגל שמאלה חלק מהצמיג נגע בפרוש וממנו היו הרעשים.

במשיכה קלה אורן החזיר את הפגוש למצבו המקורי ובכך נפתרה הבעיה.

אני רוצה להודות לאורן על השירות האדיב והמקצועי.

כמובן שהעבודה בוצעה ללא תשלום.

זאת לא הפעם הראשונה שלי במוסך וכל פעם יצאתי מרוצה.

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אחרי תקופה מאוד ארוכה עם בעיית התחחמות ברכב שלי פיגו 206 , אחרי כל מיני עבודות של חאפרים ומוסכניקים שלא מבינים כלום ורק עשו נזק יותר גרוע לרכב , היום ברוך השם יצאתי מאורן מרוצה עד השמיים ! סוף סוף בעיית ההתחממות נפתרה.

אני רוצה מאוד להמליץ על אורן הגעתי מחיפה עד אליו ! ואני כל שניה ושניה מרוצה יותר ויותר , מחירים נמוכים מאוד! מאוד מתחשב, סבלני , מסביר כל דבר ודבר וכל חלק מה עושה , פשוט בנאדם זהב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • ספונסר פורום

תודה רבה חברים,התגובות שלכם משמחות אותנו ומעודדות אותנו להמשיך ולנסות לתת את השירות הטוב ביותר שניתן.

תודה

אורן בן סימון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...