Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גירים אוטומטיים סגולה - מכון לגירים אוטומטיים בפתח תקווה - חוות דעת גולשים

oreni
שימו לב! השרשור הזה בן 1998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטרף לתשבוחות. תיקנתי במוסך זה מספר גירים אוטמטיים ובמשך הזמן התוודעתי באופן אישי ליניב ולספי. שני אנשי מקצוע מעולים. יניב הוא אנציקלופדיה מהלכת בכל תחומי מכניקת רכב (מנועים, שלדות, חומרים ומה לא...). והעיקר, ואולי זה סוד הקסם של שני האנשים האלה - צנועים מאוד והגונים מאוד. לשניים ידי זהב וחבל שעוסקים רק בגירים ולא במכונאות - סומך עליהם בעיניים עצומות...

יניב וספי - שיהיה לכם חג שמח !!!

יובל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אצל ספי עם ה C5 2002 שלי לפני כשבוע, הגיר היה מחליק אחרי שהוא מתחמם. האוטו עשה 212K ק"מ ללא שיפוץ גיר ועם החלפת שסתומים בלבד לפני כ 100K ק"מ.

הכרתי שם בן אדם חביב מאוד ומקצוען, שאחרי נסיעת מבחן הצליח להראות לי כל התופעות שהייתי רואה יום יום.

הוחלט על שיפוץ הגיר במלואו, כי זה הפתרון האידאלי במקרה הזה. השיפוץ בוצע בשיתוף עם אורן שירותי רכב - בחולון, שפירקו את הגיר ושלחו לספי.

וכבר יומיים הרכב חזר אלי עם גיר שמתנהג כמו חדש. בלי עין הרע.

כמובן שספי נותן אחריות של שנה מלאה על השיפוץ שלו.

תודה ספי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

מצטרף לשבחים,

ביצעתי אצל "י.ס. גירים" בסגולה לפני כשבועיים שיפוץ גיר אוטומט בשרייד של אשתי.

קיבלתי הסבר מפורט מה הולך להתבצע, המחיר הוגן, העבודה הושלמה בזמן סביר והרכב חזר להיות נמר !

ספי ויניב נחמדים, סבלניים לשאלות, אדיבים והכי חשוב: מקצועיים, מה עוד אפשר לבקש ?

מודה לכם מקרב לב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הגעתי למוסך של יניב וספי במצב רוח עצבני לאחר טרטורים רבים. יניב מהרגע הראשון התייחס אלי כאל אדם ולא כאל אוטו לתיקון. אין סוף סבלנות. חיוך ואנושיות ברמה שלא ידעתי שאפשרית. מקצועיות ויסודיות שלא יתוארו. גם כרגע שאני כותב את השורות הללו אני מרגיש שאני ממעיט בערכם כי באמת ין לי מילים כדי לתאר את טוב הלב. שלחתי אליהם עוד אנשים שגם הם היו נרגשים כמוני. באתי למוסך כדי לתקן את הרכב ויצאתי עם רכב תקין והכרות עם אנשים מדהימים

רחוב האלוף דוד מרכוס 27 פתח תקווה

יניב 057-4561723

ממליץ בחום!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הגעתי אליהם בשביל החלפת שמן בגיר בחור בשם מוטי אני חושב עשה לי את הטיפול,הסביר על הדרך. הוא שם לב שהשמן הזיע קצת על הגיר אמר לי לשים לב לזה,כי יכול להיות יש נזילה. לאחר שהגעתי הבייתה שמתי שיש נזילה התקשרתי שאלתי אותו הוא אמר שזה מהמנוע בדקתי מה יכול להיות המקור ובאוטו היום קפצתי למוסך רכב לתקן את זה

לסיכום קיבלתי שירות מעולה ובגלל המקצועיות גם טופלה לאחר מכן תקלה אחרת שלא הייתי מודע עליה לפני כן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

מצטרף לשבחים על היחס והמקצועיות הראוייה לציון של ספי ויניב.

הגעתי אליהם עם שני רנו מגאן אוטומטיות דור I בעלות גיר DPO הידוע (סוג של AL4) . באחת בוצע שיפוץ גיר מלא עקב החלקה ובלאי גדול (280,000 ק"מ). בשנייה הבעייה הידועה של של מכה וקפיצה למוד חירום הילוך 3 ושיפוץ בלוק שסתומים.

הייתי מאוד מרוצה מהיחס, ההוגנות המקצועיות והתמורה המלאה שקיבלתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

חיכתי בערך חודש וחצי מאז שבוצע התיקון כדי לשבח וזה היה שווה.

לאנטיס שנת 99 עם גיר שלא רוצה לעבוד כשהוא קר.

אין דרך לתקן (ועשיתי לא מעט ניסויים בעצמי) מלבד שיפוץ גיר מלא.

לקח לי איזה שבועיים לתאם עם ספי זמן שהתאים לי ובעיקר עבורו כדי שהאוטו

יתקבל ביום X וישחורר ביום Y ואכן כך היה - מדויק כמו שעון.

הרכב חזר אלי עובד ומתפקד, במסירה קבלתי מספר הנחיות ואזהרות (על כל מקרה), אף אחת לא התממשה.

האוטו נוסע מצוין והכי חשוב אני לא צריך לבזז שניה בהתחלת נסיעה אחרי שהאוטו הונע.

[CENTER] [/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

אחרי שדיברתי עם יניב כמה פעמים הגעתי היום לפתח תקווה, מיותר לציין שלקח לי כמעט שעתיים עקב פקקים ונסיעה קצת רחוקה בלי קשר.. עצבים.

בכל מקרה, הגעתי לספי עצמו והוא היה קצת נראה לי חסר סבלנות משהו, בכל מקרה, בדק לי את הטויוטה 3 דקות למרות שלטענתו בבוקר רק מקבלים מכוניות לבדיקה למרות שיצאתי בבוקר אבל הכבישים נפלאים, פקקים איומים.

שורה תחתונה, נסיעה קצרה באיזור התעשייה, ואמירות מצדו שהרכב בסדר גמור ושהכל טוב וחבל לגעת בגיר שקצת נותן מכות (חשוב לומר שהתעסקתי עם כל התושבות 1000 פעם ככה שאי אפשר לדעת בוודאות מה הבעיה) ושבמחינתו הגיר במצב טוב ואין שום מכות ועצם זה שיש לו כמעט 300 אלף ק"מ אין מה לצפות.

קצת הרגשתי אכזבה האמת אבל מצד שני הוא מומחה ועצתו לא לגעת בגיר ושהוא בסדר גם שימח אותי משהו.

בכל מקרה, לא אחזור לפתח תקווה דרך כביש 4 בבוקר לעולם.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • 6 חודשים מאוחר יותר...

מצטרף להמלצות על ספי ויניב. לאור ההמלצות כאן פניתי בשבוע שעבר לספי ויניב עם גיר תקול בשברולט קרוז 2009. אישרתי להם תשלום שינוע בין 3,500 ש"ח (לתיקון המוח בגיר) ל-6,500 ש"ח לתיקון שסתום בגיר עצמו, מה שעלול לקחת 4 ימי עבודה. בתוך יום עבודה אחד בלבד ספי התקשר אליי, עדכן אותי שזה נגמר בתור תקלה במוח של הגיר בלבד, כלומר על הצד הנמוך של סקאלת המחירים. ספי הסביר והדגים לי כשבאתי את מהות התקלה, באופן אדיב ונחמד. האוטו נוסע מצוין מאז, וקיבלתי גם אחריות לכמה חודשים (נדמה לי ששישה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

היה לי פעם masda mpv חדש מליסינג (רכב חברה) עם בעיות של בעיטות חזקות ונוראיות לפעמים, כאילו רכב אחר מתנגש באחור.

המומחים מהמוסכים של היבואן ושל חברת הליסינג עשו עליו דוקטורט המון פעמים (אמרו שהחליפו כל מיני דברים) ולא מצאו את הבעיה והפתרון. כך נסעתי בו 3 שנים והוא כנראה עבר למסכן כל שהוא. אם הייתי יודע שיש כזה מומחה בפתח תקווה הייתי דורש שייכחו את הרכב מיד אליו, וזה כנראה היה אותו הפתרון של פותר השרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...