Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך רון - מוסך לפולקסוואגן, אאודי, סקודה וסיאט בתל-אביב - חוות דעת גולשים

Wiking
שימו לב! השרשור הזה בן 449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רון אוחנה.

לפנק לפנק לפנק.

הפולו קלאסיק האחרונה שעוד מגיעה לפה לטיפול כל 10 כמו שעון...

בשטיפה אחרי טיפול קטן + הכנה לטסט + ציריה וחמוצים.

IMG_20170605_122853.jpg

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 582
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

צהריים טובים כולם,

לאחר קניית הרכב (סקודה פאביה 2011) החלפתי רדיאטור חימום ומייד נדלקו נורות אזהרה (בקרת החלקה ולחץ אוויר)

הגעתי למוסך רון ולאופיר המקצוען ומיד הבין שהתקלה בהתקנה לקויה של חיישן זוית הגה (סליל שעון)

חיברנו את המחשב וראינו שלמרות שהגלגלים במצב 0 החיישן מצביע על זוית סיבוב הגה (360 מעלות).

פירקנו את הסליל שעון וסובבנו אותו למצב אפס. חיברנו את ההגה עשינו כיול ואיפוס למערכת ונגולה לי אבן מהלב.

תודה לאופיר התותח!!!!:lol:

IMAG1478.jpg

IMAG1480.jpg

IMAG1485.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

ערב טוב.

נכנסתי לרון השבוע, לאחר הדלקות נורת בלמים + abs (ולאחר שנבדק מפלס נוזל בלמים שהיה תקין).

לאחר בדיקת סורק, התברר כי חיישן ברומטרי כלשהו, "השתגע" כנראה (בעקבות שינויי גבהים בנסיעה) והתקלה אופסה.

"לא עשיתי כלום" - אמר לי בסיום ושחרר אותי לדרכי (ללא חיוב על הבדיקה).

מודה לרון ולצוות המוסך על השרות.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לא שצריך אותי בשביל להבין שמוסך רון הוא אחד הבודדים בארץ שיודע לתת גם שרות טוב וגם מחירים טובים.

בעקבות המלצות כאן בפורום הגעתי למוסך הם הלאון שלי לצורך טיפול שגרתי.

קיבלתי יחס טוב וגם מחיר טוב (לדעתי).

שווה פרגון. :mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור קטן שקרה לי השבוע...

הייתה לי בעיה בגולף 2001 שלאחרונה נורת הנוזל קירור הייתה נדלקת בנסיעות באופן תכוף.

למרות שהרכב עבר במהלך השנה טיפולים בנושא ודווקא במוסך מורשה הבעיה שבה וחזרה.

ניגשתי השבוע בעקבות המלצות הפורום הזה למוסך רון מתוך תחושה של מה יש להפסיד,

והוא תוך זמן קצר איתר את הבעיה : לא ייאמן שכל הסיפור היה

שאחד הברגים שמחזיקים את מיכל העיבוי היה חסר מה שיצר מפלס נוזל לא הכי ישר,

ומכאן גרם לרכב להתריע על בעיה...

רון שם לי בורג והתקלה הסתדרה!

אז רון כפי שהבטחתי הנה המלצתי, שוב תודה וישר כוח,

ועכשיו שהכרנו, אשמח לאמץ אותך גם בסוגיה הבאה... :)

*יודגש כי אין לי קשר אישי למוסך וכי לא מדובר בפרסומת אלא רק מילה טובה שחושב שמגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לא הכרתי את הפינה הזו בפורום...

מרק10 המליץ לי על רון לטיפול בגיר מחליק ברכב של אבי, כשהגיע אליו, נזכר שהיה שם כבר פעם ונחסכו לו מאות שקלים על טיפול בבעיית מזגן, שעליה קיבל הצעת מחיר גבוהה בעשרות אחוזים. הבעיה בגיר טופלה כמובן לשביעות רצונו. בקיצור מקצוען שעושה הכל מאהבת המקצוע, אמין והכי חשוב, אנושי.

תודה רון !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

צהריים טובים,

אחרי קריאה בפורום הייתי הבוקר בפעם הראשונה אצל רון לטיפול גדול לגולף חדישה.

ישנה אווירה רגועה במקום, ורון מנצח על כולם.

לפני הכל, רון לקח את הרכב לנסיעה עימי, ואמר שהרכב נוסע מושלם כראוי לרכב חדיש.

לאחר מכן, אופיר הנחמד והמקצועי עבד על הרכב והראה לי את החלקים החדשים בקופסתם, והעיר שאלו חלקים מקוריים גרמניים.

לפני העבודה, הושמה שקית לכיסוי מושב הנהג למניעת לכלוך המושב.

במהלך השהייה גם נאמר לי שהשמן הוא קסטרול.

לאחר העבודה, הרכב עבר לשטיפה, שהייתי מאוד מופתע מהתוצאה המעולה, מאחר שהיה לרכב לכלוך בוצי במקומות מסויימים.

המחיר הינו ראוי לחלוטין.

השהייה וכל החוייה הייתה מצויינת, ואני שמח שיש לי מוסך כזה ללכת אליו :)

תודה לרון ולאופיר!

נתראה בטיפול הבא :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

לפני כחודש חבר מתקשר אליי וטוען שנדלקה לו מנורת אזהרה מפלס שמן בסקודה יטי 2012 גיר DSG וכבתה לאחר 3 הבהובים בדיוק לאחר סיום נסיעה ארוכה שבה לא הרגיש שום תופעה ושום נורה לא נדלקה.

הדרכתי אותו לבדוק מפלס שמן ולוודא שאינו רואה נזילה מתחת לרכב הצלחתי להרגיע אותו.

החבר העקשן גר ברמת גן ועובד באשדוד, שם גם מטפל ברכבו במוסך "מורשה", התעקש לגשת למוסך הקבוע שלו והבטיח לעדכן אותי.

יום למחרת הגיע למורשה באשדוד כאשר כל הדרך הכל בסדר (שום נורה לא נדלקת ושום הרגשה שונה ברכב),

הרימו את הרכב על הליפט והתחילו עם מסע ההפחדות "כנראה הלך הגיר, כדאי להחליף עכשיו כי הביתה כבר לא תגיע כנראה עם הגיר הזה" וכל זאת אפילו ללא סיבוב ברכב, כלומר על סמך נזילה קטנה קבעו שהלך הגיר.

כמובן שמיד הפצרתי בו לקחת את הרכב מהמוסך ולקפוץ לרון בהזדמנות כי לא התחברתי לאבחנה של המקצוענים במוסך המורשה.

באותו יום הגיע לרון שקיבל אותו מיד,העלה על הליפט, עשה שטיפה יסודית כדי למצוא את מקור הנזילה, אך לא הצליח לאתר אותה כי הייתה קטנה מדי ולכן אמר לחזור אחרי כמה שבועות.

שבוע שעבר רון הסתכל שוב על הרכב ושוב שלח אותו לדרכו עד לטיפול הקרוב כי החלפת אטם לא דחופה ויעשה זאת בטיפול הבא.

אני שמח שיש בעל מקצוע הוגן ומקצועי כמו רון שאני יכול לשלוח אליו חברים שרחוקים מאוד מהתחום ולהיות בטוח שיקבלו שירות 101%.

אז שוב תודה וכל הכבוד לרון!

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה לרון,

לאחר חששות שלי שמדובר בנזילה ממקור בעייתי יותר, היה מדובר בנזילת מי קירור מפלאנג' ראש מנוע.

רון וידא שלא מדובר במשהו אחר נוסף וישר לעבודה, חלק מקורי + אטם לחיישן טמפ'.

אין עוד מה להוסיף, כרגיל, מקצועיות, מהירות ואמינות.

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

סחבק גילה שהלך התבריג קרטר שמן והבורג לא יוצא... מה עושים?

לרון יש טריק מדהים לרכבים חסרי מזל.

אפילו ביום שישי בשעה 14:00 תוך רבע שעה רון סידר הכל.

תודה לך איש יקר.

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אחרי הסיפור עם האיביזה מאסתי במוסכי צ'מפיון באופן דיי סופי. הצעת מחיר של 3,500 ש"ח לטיפול קטן עם מצתים (ששכחו להחליף בטיפול הקודם) ובלמים קדמיים ללאון שלי הביאה אותי להחלטה שלא לטפל שם יותר, יצא גם שזה לכבוד יום הולדת 100,000 ק"מ ללאון שחל השבוע.

תמיד שמעתי על מוסך רון אבל מפאת המרחק ומחסור חמור בזמן התעצלתי להגיע במיוחד, היום אני יכול להעיד שזה לגמרי שווה את זה.

קבלת הפנים מחוייכת ואדיבה, נסיעת מבחן ממצה של רון יחד איתי כדי לשלול בעיות מיוחדות והרכב עולה על הליפט ונכנס לעבודה. אופיר גילה דיי מהר שלא טרחו עד היום להחליף פילטר דלק לפי הוראות היצרן ושגם המים במיכל העיבוי הם מי ברז ולא G13 כנדרש.

בסוף בוצע טיפול גדול והוחלפו שמן + פילטר, פילטר אוויר, דלק ומזגן, מצתים, נוזל קירור רפידות וצלחות בלימה מלפנים וכל זה במחיר נמוך באופן משמעותי מהצעת המחיר הראשונית של המוסך של צ'מפיון לטיפול קטן, מצתים ובלמים להזכירכם.

יצאתי מאוד מרוצה, הרגשתי שמטפלים באוטו שלי וגם בי במקצועיות והגינות, כל השאלות והבקשות שלי קיבלו מענה מלא ואפילו יצאתי עם אוטו נקי לכבוד פסח.

כל ההמלצות שקיבלתי וקראתי היו לגמרי נכונות ועכשיו אני מצטרף עכשיו וממליץ בחום!

2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

כמו כל שנה - טיפול (שהוא גם) שנתי לרכב.

תלונה על נקישות בנסיעה - התבררה כתושבות מנוע פגומות (וגם שקועות - לא הוחלפו מעולם).

כ"כ שני מוטות מייצבים הוחלפו לאחר שהיה בהם חופש (רון כמובן הראה לי על הליפט).

כרגיל - נשארתי להמתין במוסך, והעבודה על הרכב הסתיימה דיי מהר ולשביעות רצוני.

יש על מי לסמוך.

בהמתנה לשטיפה (רון לא מוותר) - התברר לי שצמיג אחד אחורי נפגע מתישהו משפשוף (כנראה) במדרכה וגם קדמי אחד "אכול" בצורה לא אחידה.

לאחר סיום השטיפה (ד"א אצל רון שם בחור ששוטף את הרכבים בצורה מאוד מאוד יסודית) - הודיתי לרון ונסעתי (גם בהמלצתו) לבדוק את עניין הצמיגים בצמיגייה ("כל צמיג דודי" - ברח' טברסקי מול פליקס. הם שם ד"א מקצועיים ומחירים דיי נוחים - לא פעם ראשונה שמבקר אצלם . נרכשה רביעיית דאנלופ.)

לא ויתרתי גם על כוון פרונט מס' ימים אח"כ (אצל אבי מ"מוסך הציר" בצומת סגולה - מומלץ גם).

מתנצל בפני כולם, שעירבתי פה בשרשור גם בעלי מקצוע אחרים - לא רציתי לפתוח עוד פוסטים, גם מאחר שאני מניח שרובכם קוראים פה.

אה - ופגשתי (אצל רון) את אייל מהפורום (שגולש בgti מארק 6 ושאולי הצליח להפיח בי את התקווה, שגם הרכב הבא יהיה וואגן (חבל באמת לוותר על מוסך כמו מוסך רון) - בחור נחמד וסוף סוף רואים מי עומד מאחורי יותר מ10000 הודעות בפורום...

עריכה אחרונה על ידי חולגי

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...