Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך רון - מוסך לפולקסוואגן, אאודי, סקודה וסיאט בתל-אביב - חוות דעת גולשים

Wiking
שימו לב! השרשור הזה בן 449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההורדה\העלאה אוטומטית של חלון הנהג לא עבד בצורה תקינה.

לעיתים גם לא יכולתי לתפעל את שאר החלונות, מוזר.

הייתי אצל סקודה ביום שישי, הם לא יכלו לקבל אותי.

אז היום נסעתי למוסך רון, הסברתי מה התקלה, הוא אבחן את התקלה במהירות ובקלות.

חלק מצמת החוטים היה קרוע, מוזר מאוד.

בהתחלה חשבתי אני אעשה את זה לבד, לחסוך כסף ואני אדם עם חוש ויכולת טכנית ומסוגל לעשות את זה לבד.

לאחר מכן חשבתי שמזל שלא עשיתי לבד, כי ראיתי שהחוטים הם בצבעים ואני עיוור צבעים :).

WhatsApp Image 2018-10-28 at 16.30.58 (1).jpegWhatsApp Image 2018-10-28 at 16.30.58.jpg

הלחמות בצמה ועבודה עלו לי 300 שקל + מע"מ.

בנוסף ביצעתי טיפול שנתי לרכב.

הרכב עומד על 110K אבל עברה שנה מאז הטיפול האחרון.

בוצעו החלפות של פילטר שמן, פילטר מנוע, פילטר מזגן, פילטר דלק, שמן.

בעיקרון גם צריך להחליף פלאגים, אבל אותם כבר החלפתי לפני חודש לבד.

בסה"כ יצאה חשבונית על כ-1,500 שקל (כולל הדלת).

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 582
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עד כמה שמגיע לרון כול הכבוד(וע"פ ביקורות מגיע לו הרבה)

כאן זה פשוט מקרה של מישהו שאבחן תקלה X ועשה את העבודה שנדרש וזהו. לא משהו ספקטקולרי.

עצם זה שמגיע לבעל מקצוע כול הכבוד על זה שהוא לא ניסה לדפוק/לתחמן/הרס לך משהו, קצת מעיד על כול הענף כולו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה דומה היתה (כמה שזה ישן) בדגמי ה-306 ו-ZX של פיג'ו וסיטרואן.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שמגיע לרון כול הכבוד(וע"פ ביקורות מגיע לו הרבה)

כאן זה פשוט מקרה של מישהו שאבחן תקלה X ועשה את העבודה שנדרש וזהו. לא משהו ספקטקולרי.

עצם זה שמגיע לבעל מקצוע כול הכבוד על זה שהוא לא ניסה לדפוק/לתחמן/הרס לך משהו, קצת מעיד על כול הענף כולו...

אני לא מסתכל על לדפוק\לתחמן\להרוס.

אני מסתכל על כך שהוא אדם בעל ניסיון בתחום המכונאות וידע לאן לגשת היישר, לאחר שהביט על התקלה.

הוא היה יכול לבחון ולבדוק עוד דברים נוספים, אבל הוא חסך זמן לעצמו, חסך זמן לי, בכך שידע מראש היכן לגשת לתקלה.

וזה, בעיני, סוג של מקצועיות וידע.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה דומה היתה (כמה שזה ישן) בדגמי ה-306 ו-ZX של פיג'ו וסיטרואן.

אלעד

כבר ידוע שרכב צרפתי זה לא אמין. :-D

גילוי נאות: פותח השרשור הינו פריק של רכבים צרפתיים על דגש של רנו ורק עקב העובדה שלא מצא את הרנו שרצה, הוא הסתפק במועט ובחר את היטי

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

110 ק"מ לאיביזה והגיע הזמן לטיפול גדול..

פעם ראשונה שלי במוסך רון, איך שהגעתי ישר רון פורש ניילון על הכיסא ויוצאים לסיבוב שבו שאל והתעניין והסברתי לו על הדרישות והתקלות שיש.

איך שחזרנו מהסיבוב ישר התחילו לעבוד על הרכב ללא דחיות ועיכובים.

בטיפול הגדול הוחלף :

- שמן מנוע

-מסנן שמן

-מסנן אוויר

-מסנן דלק

-פלאגים

-מגבים קדמי+אחורי

בנוסף פתרו לי תקלה של רעידות ורעש בצנרת דלק בצורה טובה מאוד!

כמובן בסוף שטיפה חינם של הרכב והתעניינות של רון אם הכל תקין ויש לי שאלות נוספות( שירות מעולה).

מחיר הוגן לכל הדעות!

בהחלט מצטרף לחוות הדעת הרבות וממליץ בחום!

עריכה אחרונה על ידי Tom777

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היום ניגשתי כהרגלי למוסך רון בתל אביב לטיפול תקופתי, אע"פ שהגעתי לקראת ארוחת הצהרים תוך 10 דקות רכבי היה כבר על הליפט והחל הטיפול.

במוסך הרכיבו מסנן שמן מקורי (מיוצר בצ'כיה) ומילאו שמן מנוע של קסטרול - אע"פ החלקים האיכותיים המחיר היה מצוין. ראוי לציין לשבח גם את היחס של רון, של אופיר ושאר העובדים שנותנים להסתובב ליד הרכב (בשונה מהמוסכים המורשים שצועקים על הלקוח לגשת לחדר ההמתנה). כל הכבוד.

דבר נוסף בו נתקלתי לראשונה הוא מכשיר מיוחד שמתחבר לפתח מילוי השמן שמאפשר לשפוך את השמן מהג'ריקן אל מנוע הרכב מבלי שיטפטפו אפילו טיפות לצדדים - השימוש במכשיר זה (מצ"ב) מצביע על מקצועיות גרמנית שאפילו לא נתקלתי בה במוסכי צ'מפיון המורשים.

כל הכבוד! שווה את הנסיעה מהצפון.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עוד הוכחה לכך שמוסך רון הוא המוסך הכי טוב שזכיתי להכיר. איזה ביש מזל היה לי היום עם האוטו, ממש חוק מרפי. הגעתי למוסך בבוקר להוציא אישור בלמים לטסט. הכל היה פיקס ומשם נסעתי כבר לעשות טסט. מכל התזמונים בעולם, דווקא בתור תור לטסט נדלקה לי נורת תקלה של TCS ולא יכולתי להוציא את ההילוך מ P ל D או R ולא היו לי אורות בלמים (למרות שהכל היה תקין לפני זה) ממש חוק מרפי!

התקשרתי לרון ודרך הטלפון הוא הסביר לי איך לעקוף את ההגנה של המתג יוניט בלם כדי להשלב הילוך ואמר לי לחזור להחליף אותו. ההחלפה לקחה 10 דקות ובא לציון גואל... שוב כל הכבוד על המקצועיות והשירות ועל היחס האישי, כרגיל רון מציל אותי בזמן אמת....! פעם שעברה הציל אותי ביום שישי אחנצ עם בורג קרטר שלא יוצא....

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

ביום חמישי האחרון נכנסתי לרון לביצוע טיפול גדול (הרכב על 110K והחלטתי שמגיע לו טיפול גדול טרם הזמן)

בטיפול הוחלפו כל הפילטרים, שמן CASTROL EDGE לפני דרישתי , כמו כן החלפתי רביעיית פלאגים ורביעיית סלילי הצתה של R8 (סתם כטיפול מונע).

בנוסף אובחנו רפידות קדמיות קרובות לסוף, אז כבר עשינו רפידות ברקסים קדמיות + חריטה לצלחות.

מאחר והיה לי יום יחסית פנוי שזה לא קורה בדרך כלל ,כבר הלכנו על טיפול מוקדם לDSG (במקום 120K) ובנוסף הוחלפה תושבת מנוע ימנית שהראיתה סימני עייפות מתקדמים.

אני רוצה להודות למוטי ואלכס התותחים שעבדו על הרכב שלי ויותר מזה - סבלו את הנוכחות והפרפקציוניזם שלי במשך שעות ארוכות וכמובן לרון .

לא אמרתי זאת אף פעם לרון (כדי שלא יעוף על על עצמו יותר מדי), אבל המוסך הזה הוא הסיבה היחידה שאני נשאר בקונצרן למרות שכבר מדגדג לי לנסות דברים אחרים.

:-D

• מעניין 1

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי היום למוסך רון כי השפריצרים של הוישרים הקדמיים נסתמו בלכלוך ולכן לא עבדו, הצוות של רון סידר את התקלה במהירות ובמקצועיות רבה,

ורון לא הסכים לקחת כסף על העבודה. שירות מעולה של רון והצוות ותמיד אני מרגיש ביטחון ללכת למוסך בידיעה שאקבל שירות אמין ומקצועי.

בנוסף, רון מנהל המקום אדם מאוד נחמד ותמיד חשוב לו שהלקוח יבין את התקלה, מסביר הכל באופן ברור ועונה על כל שאלה בסבלנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

בוקר טוב

חזרתי לא מזמן ממוסך רון, אחרי שנכנסתי אליו בגלל 3 נורות דולקות בסקודה ייטי 2010 שלי.

המוסך היה עמוס בלקוחות (שהגיעו ללא התראה, כמוני), אבל רון היה סבלני, נחמד, תקשורתי. הוא חיבר מחשב לרכב , איתר את הבעיה (ניקוי מצערת כמו שמישהו אכן כתב לי כאן לפני כמה ימים), ופתר אותה בכמה דקות (ניקה את המצערת ושם תוסף).

אח"כ חיבר שוב את המחשב לוודא שאין עוד תקלות, ושלח אותי לדרכי אחרי תשלום של פחות מ 350 ש"ח.

אין לי מספיק מילים לתאר כמה אני מרוצה. זה לא מובן מאליו להיכנס למוסך ולהרגיש שאת בידיים טובות.

המינוס היחיד - נדפק לי היום חופש שלקחתי כדי להכניס את הרכב למוסך, כי הבעיה נפתרה מיד.

תודה לך רון, אין עליך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...