Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך רון - מוסך לפולקסוואגן, אאודי, סקודה וסיאט בתל-אביב - חוות דעת גולשים

Wiking
שימו לב! השרשור הזה בן 449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק דבר אחד - קניתי במיוחד מסגרת ללוחית רישוי מאחורה ללא כתוביות כי אני ממש לא אוהב את זה, וכשהגעתי לבית ראיתי מסגרת שכתוב עליה מוסך רון מאחורה - טוב נו, למען האמת מגיע לו, אחרי הכל עבודת קודש הוא עושה :-D

זה אותה מסגרת, סה"כ הוא הדביק לך מדבקה. אתה יכול להוריד אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 582
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

^^^^^^^^^^^^^^^^^

למה להוריד?

האמת שיש לי ווילון אחורי (דבר כזה מחורר עם פרסומת, לא ממש ווילון),

ואני בשמחה הייתי מחליף אותו לאחד עם פרסומת לרון.

(ויש לי מדבקה על המסגרת שאני לא רוצה אפילו להוריד)

בלב שלם אני אומר שמגיע לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שומע כ"כ הרבה שבחים על מוסך רון. באמת תענוג לגלות שיש מקום כזה בארץ.

רק שאלה אחת מטרידה אותי בקשר אליו, הואיל והוא איננו "מורשה יבואן", מה קורה לגבי אפשרויות עדכוני תוכנת יצרן וכדומה?

האם הוא מסוגל לעדכן את מחשב הרכב לגרסה עדכנית במידה וקיימת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אחרי כל דברי השבח וההלל שקראתי החלטתי לפני שאני סוגר על הסקודה פביה 2009 ניקח את זה לרון ונראה "הכצעקתה" .

האמת שלפני שהגעתי קצת פקפקתי מה גם מקצועי גם יחס אישי גם מחיר טוב....... לא יוכל להיות הרי אנחנו בישראל ,

אז זהו שכן למרות שלפני שלושה ימים עברו למקום חדש ועדיין מסדרים שם את הענינים למרות הלקוחות הרבים , ואני בא רק לבדיקה וכולה 100 שקל רון נתן יחס אישי והראה אכפתיות בדק בעצמו כל דבר ולקח את האוטו לסיבוב בעצמו למרות כל מה שקורה מסביב. הסביר בסבלנות כל דבר וענה על כל שאלה , פשוט "איש של פעם" מקצועיות ויחס אישי שלא נובע (להרגשתי) "מאסטרטגית שיווק" אלה כי זה פשוט הבנאדם!

אין כבר לא יוצרים אנשים מהסוג הזה!

אם לא הבנתם עד עכשיו ממליץ בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודעת שירות לרון (לא בשמו). מאחר וראיתי את המגיב מעלי כתב שמוסך רון עבר מקום, התקשרתי לבדוק.

אז מוסך רון באמת עבר מקום, לרחוב ישראל ב''ק 18 ת''א. מס' הטלפון נשאר אותו מספר.

רון, בהצלחה במקום החדש..

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל, הלכתי לטפל בבית, במוסך רון.

הייתה לי בעיה בידית הילוכים, הבוקסה נשחקה והיה קשה להכניס להילוך ראשון/שני.

הם עברו למקום חדש (500 מטר מהמקום הישן לישראל בק 18 תל אביב), רון קיבל אותי, הזמין לי את החלקים וטיפל בבעיה בעצמו בתוך כמה דקות.

מומלץ ביותר!

דותן, פולו 16V

-פולו 16V 6N שנת 2000, -סקודה אוקטביה  2015, גולף 2018,  סופרב 2020

-איוניק 5 עלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי חצי שנה שאני קורא בפורומים שונים על רון החלטתילנסות בעצמי,

יש לי גולף 2006 FSI והיה לי בעיה של הילוכים קופצים,הרמתי טלפון לרון שבמקום אמר לי את התקלה אחרי ש 20 מוסכים לא ידעו לענות לי ,ואפילו אמר לי את המחיר בטלפון(המחיר הכי זול בארץ,ומקורי!!!!!!)

הגעתי על הבוקר אחרי שתיאמתי איתו,תוך דקה הרכב היה על הליפט למרות כל הלחץ שהיה שם.

לאורך כל התיקון עמדתי ליד המכונאי שהסביר צעד אחרי צעד מה הוא עושה(אני רגיל שאומרים לי תחכה בחדר המתנה עד שנתקן).

תוך שעתיים החלק החדש(מוח)הורכב כולל שמן מקורי,

רון עלה לרכב ביחד איתי לסיבוב לבדוק תקינות,

לאחר שחזרנו למוסך במטרה לחזור לדרום(שדרות),אני רואה בחור ששוטף לי את הרכב בנדיבות ובקפדנות,כמו שלא ניקו אותו בחיים.

בסוף כשהגענו למחיר זכיתי להנחה יפה מרון על זה שהגעתי מהדרום במיוחד,

היחס,המקצוענות,השירות הנדיר,והידע של המכונאים והמשמעת(עגלות כלים מצוחצחות כמו בבית מרקחת),דבר שמעורר קנאה והערכה.

רון תודה לך ולצוות על היחס.

המלצה שלי(אני מהנדס מכונות במקצועי)לבעלי פולקסווגן,סקודה ואודי עם תקלה,לא למצמץ וללכת בעצימת עיניים.

יוחאי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום רון עשה יישור קו לGTI שלי, אחרי 5 שנים ו80+ אלף ק"מ. טיימינג ומשאבת מים, רפידות + נוזל בלמים, החלפת מאווררים, טיפול לDSG, לצד טיפול גדול רגיל (פילטרים, פלאגים, שמן וכו'). כרגיל לרון יש סבלנות למרות שהוא נאלץ להתעסק עם עשרה לקוחות בו זמנית, החבר'ה מקצועיים והעבודה יסודית. ואפילו המחיר יותר מבסדר בהתחשב בהיקף של מה שבוצע והוחלף.

חוץ מהמקצוענות של הצוות והיושר של רון עצמו, מדובר במוסך שמכבד ויודע לטפל בלקוחות הקשים, שאכפת להם מהרכב ורוצים שדברים יעשו בצורה מסויימת. לא סומך על אף אחד אחר.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום חמישי הגיע, אז עיליתי לסופ"ש אצל ההורים בירושלים.

על הדרך היה לי יום חופשי והרכב (פולו 97') גמע כבר 165KKM - החלטתי להרים טלפון למוסך רון בסביבות השעה 12:00.

"אהלן רון זה אלון בלה בלה בלה... אני צריך טיפול 15 (165), אפשר להגיע מירושלים? - 'יאללה צא עכשיו' "

הגעתי, המתנתי שהחבר'ה יסיימו את הפסקת הצהריים בחום המעיק של ת"א, לאחר כמה דקות רון ניגש אליי, עושה סיבוב על האוטו ובודק אם יש בעיות מיוחדות. חוזרים למוסך ואחרי כמה דקות הרכב כבר על הליפט, עובר טיפול "גדול" עם יחס של '"גדולים" :) .

לשאלתי למה 'זה' לא עובד, ומדוע 'ההוא' לא עובד - רון השיב שעל זה חבל לי לזרוק את הכסף - במקום אחר היו צמאים לכסף ודוחפים לך תשובה שתוציא ממך עוד X כסף מיותרים - ראוי להערכה לדעתי.

לאורך כמעט כל הטיפול (למעט שהרכב היה מורם גבוה על הליפט), אני עומד ליד המכונאי ושואל על כל צעד וצעד- הוא מבחינתו שמח לספר לי הכל - נחמד.

לאחר הטיפול רון עשה עוד 2 סיבובים על האוטו ובדק שהכל בסדר, למרות שהיו עוד המון מכוניות במוסך, והמון עבודה מסביב.

מגיעים לרגע החשבון, מבלי צורך לדבר/לשאול רון מעניק הנחה מסויימת על החלקים רק מפני שהגעתי מרחוק - ככה מרוויחים ושומרים על לקוחות (מעבר לאיכות העבודה, היחס הכללי וכו') .

אז רון, ובכללי לצוות - תודה רבה ונתראה ב180KKM :lol:

!cid_B848EBD2-96AA-40D0-8862-CA504B525B74.jpg

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי (פולו 2003) עובר טיפולים, ותיקונים במוסך רון כבר משהו כמו 4 שנים, וכל פעם שהגעתי לשם יצאתי מרוצה. השירות מעולה, אנשים מקצועיים, והעבודה תמיד מבוצעת על הצד הטוב ביותר.

תמיד קיבלתי תשובה לכל שאלה שהייתה לי אפילו בטלפון, ותמיד באדיבות ובמקצועיות.

תודה רבה למוסך רון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברושתי פאסט 2001. לפני לא הרבה זמן התחילה לי נזילת מים. מאחר ואני גר במושב, לא כל כך קרוב לת"א, החלטתי לנסות את מזלי ולסדר לבד.

מצאתי צינור מים פגום באיזור הלפאנג' והחלפתי אותו. אחריו התפוץ צינור אחר. החלפתי גם אותו. אחריו התחילה נזילה מהפלאנג' עצמו. החלפתי אטם ועדיין היתה נזילה. העמדתי את הרכב, מיואש וחסר אונים. כעבור מספר ימים הזדמנתי לת"א. קפצתי למוסך רון על מנת לנסות לראות אם אוכל להתיעץ איתו. סיפרתי לו את הסיפור בשתי מילים ובפחות מחצי דקה הוא נתן לי את הפתרון - "תחליף את הפלאנג. בפאסט לא מחליפים גומיה כי הפלאנג' (שהוא מפלסטיק) מקבל סדקים ונוזל. ותקנה רק מקורי".

כמובן שהודתי מאוד על היעוץ חינם ונפעמתי מהמקצועיות. שאלתי את רון אם הוא יודע איפה אפשר למצוא כזה מקורי באזור -

"יש לי. אני אתן לך. אבל אני לא יודע מה המחיר". בסבב השיחות שלי למחסני החליפים הזדמן לי לשאול את מחיר הפלאנג' (כשרכשתי רק את הגומיה). אמרתי לרון מה המחיר שנתנו לי. "בסדר גמור. אז תשלם את המחיר וסע לשלום". היתי בשוק - "אתה לא רוצה לבדוק? תעשה טלפון ליבואן ותשאל גם", אני אומר לו. "עזוב, אמרת אמרת. מאמין לך". ממתי אנשים מאמינים ככה? הוא בכלל לא מכיר אותי. בעודי יושב אצל הפקידה הנחמדה, ניגש אלי רון עם 2 גומיות ביד "קח, זאת הגומיה של היוניט. אחת תחליף והשניה שיהיה לך ספייר".

חברים - אני לא יודע כמה מוסכים/נותני שירות אתם מכירים בתחום. מעולם לא נתקלתי בכזה שירות ויחס. רון מחלק עצות חינם, הסביר לי בשיא הסבלנות איך לעשות את העבודה ובאיזה שלבים. חשב על דברים שאני לא ודאג שיהיה לי את כל מה שאני צריך בשביל התיקון. וכמה זה עלה לי? כלום. רק מחיר החלק. אני באמת לא מכיר כאלה אנשים.

קיצר - כשאזדקק למוסך אין ספק שאלך רק לרון, אפילו שזה ממש לא באיזור שלי. ולכל החברים שלי עם הגרמניות, כבר המלצתי להכנס אליו. ממליץ גם לכם.

נ.ב.

הנזילה כמובן נפתרה.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיפור שלי הוא קצת מוזר, על מוסך שלא מזמן הכרתי :)

לפני 12 יום החלפתי עם חבר רכבים.

סוזוקי גרנד ויטרה 2003 מול אודי A4 קבריולט 2003.

האוטו טופל במוסך העוגן בנתניה משנת 2006, מוסך שהוא 3 האנגרים ענקיים שלא יביישו את תע"ש או את חיל האוויר ולכן עם הרכישה ביום ראשון הכנסנו את האוטו למוסך בשביל החלפת נורית ברקס ועוד איזה משהו שקשור לג'אנטים.

באותו היום האוטו כבר היה מוכן , ביקשתי מגיסי שיגש ויקח את האוטו, כשהוא הגיע למוסך הוא התקשר אליי שדולקת נורית מנוע + נורית ESP + האוטו משמיע צפצוף שלא מפסיק.

הוא שאל את המוסכניק שטיפל ברכב , שהרגיע אותו ואמר הכל בסדר אתה יכול לנסוע עם זה ..

כשהגעתי הבייתה נרגעתי קצת, כי הבנתי שהרעש של הצפצוף שלא מפסיק זה הקודן.. כעת נשארתי עם 2 בעיות, נורית ESP שדולקת ללא הפסקה ונורית מנוע.

התקשרתי למוסך אמרו לי אין בעייה תכניס את האוטו, נטפל בזה..

יום שני, 8:00 אני במוסך משאיר את האוטו ולוקח מונית ומשם לעבודה, בשעה 16:30 חוזר למוסך "סידרנו את זה" אני מבסוט עולה על הרכב ונוסע כשהגעתי הבייתה (מרחק של 3 ק"מ ) נדלקה שוב מנורת מנוע.

התקשרתי למוסך והופ, תגיע שוב מחר בבוקר.

יום שלישי, 8:00 אני במוסך משאיר את האוטו ולוקח מונית ומשם לעבודה, בשעה 16:30 חוזר למסוך "חיישן זרימת אוויר תקול" החלפנו , 1,800 ש"ח סע .

נסעתי לאסוף חבר מכפר-סבא , והופ , שוב מנורת מנוע ומנורת ESP דולקות.

יום רביעי, 8:00 בבוקר אני במוסך משאיר את האוטו ולוקח מונית ומשם לעבודה, בשעה 16:30 חוזר למוסך, היה פיוז מנותק סידרנו, מצויין, שוב נוסע לכפר-סבא שוב נדלקת מנורת מנוע.

יום חמישי, 8:00 בבוקר , הפעם הגעתי עם אבא שלי, לפחות הוא מבין משהו במכוניות, כמובן שפסיכולוגים הם אחד אחד ומרגיעים אותנו, נכנס את האוטו לבדיקה יום שני 16:30 הוא מוכן 100% כשמנהל המוסך אומר "מילה שלי האוטו מוכן", נפרק את כל הצמת חשמל ונעבור על הכל עם השרטוט חשמל של האוטו ונמצא את התקלה.

יום שני, 16:30 טלפון למוסך , האוטו לא מוכן יהיה מוכן ביום שלישי.

יום שלישי 16:30 בוא קח את האוטו, חיישני למדה תקולים, אין לנו מאיפה להשיג גם לסוכנות אין ...

יום חמישי, 07:00 התייצבות במוסך רון בתל אביב (המוסך נפתח ב 7:30 אבל רציתי להיות הראשון שנכנס)

יום חמישי, 07:25 רון מגיע למוסך מוציא לאפטופ , סופר עד 3 , מוצא את התקלה בחיישני הלמדה ובעזרת השם היום \ מחר האוטו מוכן.

בלי יותר מדיי בלבולי שכל, בלי פוזות בלי מוסכניקים בחליפות.

היה ממש נחמד, הציע לי רכב להגיע איתו לעבודה, פשוט לא נעים לי לנסוע ברכבים של אחרים אז עליתי על מונית שירות.

מה שיותר מדאיג אותי זה שהאוטו היה תקין לפני שהוא נכנס למוסך, סיבה הגיונית לתקלה במד זרימת אוויר וחיישני למדה היא קצר שלדעתי נגרם במוסך אבל שוב זו דעתי האישית, אין לי יותר מדיי מה לעשות עם זה וה1,800 ש"ח ששילמתי הם שכר לימוד.

הצעה אישית שלי בלבד לא להתקרב למוסך העוגן בנתניה.

אני אעלה פה עדכון היום \ מחר אחרי שהאוטו יצא.

2005-2006 Pontiac Grand Prix

2006-2009 Renault 19, 94

2009-2011 Mitsubishi Lancer 2001

2012 Audi A4 2003 Cabriolet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע סיפור הזוי לחלוטין !

אישית מכיר את החברה של מוסך העוגן (כשהיו עוד קטנים וטיפלו במאזדה בלבד) והם דיי מקצועיים.

מה שמוזר בסיפור שלך, שהחלפת רכב ומיד הכנסת אותו למוסך להחלפת נורת ברקס (נשמע לי מופרך להכנס למוסך כזה בשביל זה.

אם אתה לבד לא מסוגל, אז כול חשמלאי רכב מחליף לך בעלות של מחיר הנורה + 5 ש"ח).

בעצם אם הכנסת מייד למוסך, מניין לך שהרכב לא היה כבר עם תקלת החיישנים ?

רענן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

לפני כ-חודשיים הייתי במוסך מורשה לטיפול גדול(גולף 2010), יצאתי משם עם קנס אדיר והמלצה להחלפת הבקרסים בזמן הקרוב, אמרתי לבעל המוסך היקר תודה על ההמלצה אבל כף רגלי לא תדרוך אצלך יותר. לאחר כחודשיים שבהם אני יודע שאני צריך להחליף רפידות, היום בבוקר התפנה לי זמן ואמרתי לעצמי שהגיע הזמן לעשות את זה, ואם כבר עושים אז רק אצל "מוסך רון".

התקשרתי ב09:30 ביקשתי להגיע ושאלתי כמה זמן ייקח הטיפול, רון אמר שאני יכול להגיע ואורך הטיפול הוא שעה. ב10:30 הגעתי למוסך, המוסך היה עמוס לחלוטין, אבל זה לא מנע מרון להכניס אותי מיד ואחרי 5דק' הרכב כבר היה על הליפט עם גלגלים מפורקים ובדיקת הבלמים. לאחר שהוחלט שצריך להחליף רפידות קידמיות ואחוריות(כמובן לאחר חוות הדעת של איש הצוות ושל רון) מיד אישרתי את ההחלפה ואחרי זמן מועט מאוד כבר הרכב ירד מהליפט ועליתי עם רון לנסיעת מבחן על הרכב לאחר שהוא התעקש שהוא רוצה לנהוג על הרכב כדי לראות שהכל תקין-והכל היה תקין:wink:.

ולסיום היו שני בונוסים- המחיר היה סביר בהחלט ולא השאיר אותי עם חור בכיס, וגם מהרגע שהגעתי עד הרגע שיצאתי עברה שעה-כפי שרון ציין בטלפון.

לאורך כל התהליך רון היה מאוד סבלני וענה לי על כל השאלות בסבלנות אין קץ ובפירוט רב למרות שהיה עומס במוסך והוא היה עסוק עם לקוחות אחרים.

בנוסף ממה שיצא לי לראות, לא עושים שום דבר באף רכב בלי שרון ואנשי הצוות מתייעצים ובודקים מה כל האופציות ומה האופציה הטובה ביותר ללקוח.

אסכם ואגיד שפעם ראשונה שנהנתי להיות במוסך, הכרתי אדם מאוד נחמד וצוות נהדר ואני אמליץ בחום לכל אדם ללכת לטפל ברכב שלו ב"מוסך רון".

אז רון- תודה רבה, ניפגש בפעם הבאה:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע סיפור הזוי לחלוטין !

אישית מכיר את החברה של מוסך העוגן (כשהיו עוד קטנים וטיפלו במאזדה בלבד) והם דיי מקצועיים.

מה שמוזר בסיפור שלך, שהחלפת רכב ומיד הכנסת אותו למוסך להחלפת נורת ברקס (נשמע לי מופרך להכנס למוסך כזה בשביל זה.

אם אתה לבד לא מסוגל, אז כול חשמלאי רכב מחליף לך בעלות של מחיר הנורה + 5 ש"ח).

בעצם אם הכנסת מייד למוסך, מניין לך שהרכב לא היה כבר עם תקלת החיישנים ?

רענן

בעל הרכב הקודם הוא שכן מהמושב ואבא של חבר, את הרכב אני מכיר כבר תקופה ונהגתי בו מספר פעמים והסיבה שהוא נכנס למוסך היא בגלל שבטיפול שעשו במוסך הנ"ל שכחו להחזיר איזה חלק שאיתו מפרקים את הג'אנט ועל הדרך טיפלו במנורה שהייתה שרופה, שוב זה היה באדיבות השכן שטיפל במוסך במשך כ8 שנים ואמרו לו להכניס את האוטו ויחליפו מנורה ויחזירו את החלק הקטן הזה.

אחרי זה התחילו כל הבעיות.

מזל שיש רון בעולם הזה.

2005-2006 Pontiac Grand Prix

2006-2009 Renault 19, 94

2009-2011 Mitsubishi Lancer 2001

2012 Audi A4 2003 Cabriolet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...