Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך רון - מוסך לפולקסוואגן, אאודי, סקודה וסיאט בתל-אביב - חוות דעת גולשים

Wiking
שימו לב! השרשור הזה בן 449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 582
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• 7 חודשים מאוחר יותר...

הפולו 1.6 של המשפחה כבר בת 12..., וחצתה השבוע את ה- 200 אלף ק"מ.

יד ראשונה, אך שימשה את זוגתי 5 שנים, את הבן עוד 5, ואת הבת כבר שנתיים.

מטופלת באדיקות רק אצל רון כל 10 אלף ק"מ, לרבות ריענון לשמן גיר כל 60 אלף ק"מ, ומפגינה אמינות מופתית (מנוע BTS).

ממה שזכור לי - משך 12 שנה הוחלפו רק ציריה, משאבת מים, חיישן קראנק ולאחרונה חליל. רפידות בלמים פעם אחת (ננהגת בעדינות).

כל השאר טיפולים שוטפים בלבד.

לחגיגת ה- 200 קיבלה אצל רון טיפול גדול וים של אהבה מכל החבר'ה במוסך.

זו דוגמא מובהקת לכך שתחזוקה קפדנית במוסך מומחה, היא גם פרקטית וגם נכונה כלכלית (רק על משאבת מים וחליל שזוהו במועד, או על פאקינג חישן, יכולתי להסתבך אצל חובבנים עד העצם).

תודה תודה למוסך רון על המקצוענות והיחס המשפחתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

בשבוע שעבר התפנה לי יום בעקבות כל המשבר ותיאמתי עם רון החלפה של טיימיניג +טיפול קטן באיביזה 2013 שלי .

רוצה לציין שקיבלתי שירות מצויין ומהיר במחיר מעולה . יצאתי מבסוט מאוד מכל הכיוונים .

תודה רבה! אני בטוח אחזור.

Honda Civic 2006 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

בערך כחודש יש לי תקלה ברכב של רעשים ושריקות ברכב כאשר אני נוסע כעל מהירויות נמוכות ובהילוכים  נמוכים.

נסעתי עם הבעיה הזו למוסך רון בתל אביב עקב המלצה של חבר.

במוסך המתין לי רון נסענו ביחד על הרכב והוא אבחן לי  את הבעיהואמר שיש לי תקלה  בקלאצים וצריך להחליף אותם.

הוא המליץ לי לבדוק על אחריות של חברת צמפיון על הקלאצים לרכב שלי כי זהו רכיב יקר. והייתה על זה תביעה ייצוגית.

רון היה מאוד אדיב ואפילו בטוב ליבו לא חייב אותי בתשלום לא על האבחנה המקצועית שלו  וגם לא על  הזמן שהוא בדק את הרכב .

הקשבתי לרון והתקשרתו לחברת צמפיון ונאמר לי שיש לי עדיין אחריות על הקלאצים ברכב ולהגיע אליהם כדי לפתור את התקלה.

מזל שפניתי והגעתי לרון פשוט בחור מקצועי אדיב,נחמד ושירותי שלא מחייב סתם לקוחות ומנסה לעזור כמה שיותר ללקוח לחסוך כסף.

ממליץ בחום רב על מוסך רון בתל אביב

• מעניין 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שרשור ייעודי בנושא מוסך רון התותחים.

כיף לשמוע עוד תמיד כמובן. ממליץ לך (במידה ואתה לא עושה זאת עדיין) לעבור לטפל אצלו ופרט לנצל את צ'מפיון עבור קלא'צים לבצע מהם ניתוק 100%.

עריכה אחרונה על ידי Fraysa

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

החל מ-2013 היו בבעלותי גולף במשך 5 שנים,

לאחר מכן פולו.

תיקונים וטיפולים אצל רון ובעקבותיי גם בני משפחתי מטפלים אצלו ויוצאים מרוצים.

תודה לרון וכמובן למזל.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שרוצה לדעת איך הכל התחיל ומה הופך את רון ואת המוסך שלו למה שהם היום, מאוד (מאוד!) מומלץ לקרוא את הפוסט הבא:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1169077673285221&id=140130682846597&anchor_composer=false

ובאופן כללי שווה לעקוב אחריו שם. אין ספור טיפים ותיאורים טכניים שמונגשים בחן ובבהירות

• מעניין 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.10.2020 בשעה 00:33, avargel כתב:

למי שרוצה לדעת איך הכל התחיל ומה הופך את רון ואת המוסך שלו למה שהם היום, מאוד (מאוד!) מומלץ לקרוא את הפוסט הבא:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1169077673285221&id=140130682846597&anchor_composer=false

ובאופן כללי שווה לעקוב אחריו שם. אין ספור טיפים ותיאורים טכניים שמונגשים בחן ובבהירות

קישור לא נכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

הזדקנתי, אבל רון ממשיך בשלו - לא מאכזב.
היום, אחרי ביקור במוסך אצל רון אוחנה לצורך איתור תקלות שלכאורה לא מקבלות התייחסות במוסכים עם חדרי המתנה מפוארים, גיליתי שאני לקוח מעל 10 שנים.IMG-20210222-WA0077.jpg20210223_023322.jpg

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

אמנם @מוסך רון כבר לא פעיל כל כך בפורום, אבל לפחות אפשר לעקוב אחריו וללמוד דרך דף הפייסבוק שלו

מצ"ב צילום מסך של פוסט מיום שישי האחרון

לדעתי מספר את כל הסיפור של רון אוחנה בפוסט אחד קצר וקולע

Screenshot_20221203-180304_Facebook.jpg

• אהבתי 7
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לאחר קניה של סיאט לאון נתקלתי בכל ההמלצות החמות על ״מוסך רון״, הגעתי לצורך יישור קו שכלל החלפת משאבת מים דולפת (מחלה בדגם הזה) ווסת לחץ שמן.

העבודה נעשתה בקפידה תוך מתן הסבר ומענה בסבלנות מצד רון לכל שאלה שהייתה לי, מצטרף לכל ההמלצות בשרשור💪🏻

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...