Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך רון - מוסך לפולקסוואגן, אאודי, סקודה וסיאט בתל-אביב - חוות דעת גולשים

Wiking
שימו לב! השרשור הזה בן 450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגעתי היום לאחר שהאוטו זרק לי נורית תקלה בכריות אוויר.

רון ניגש יישר וחיבר כבל וואג ואיפס את התקלה, כמו כן היו מספר דברים קטנים שהפריעו לי וגם בהם טיפלו בצורה מקצועית מאוד!!

אני ממליץ באמת בחום לכל בעל וואגית לשלוח את האוטו אך ורק למוסך רון, אין צורך לקחת את האוטו לגנבים (צ׳מפיון).

אז רון ואלכס, אתם תותחים אמיתיים. שמח שמצאתי לקופרה שלי בית חם ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 582
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם אני ממליץ על מוסך רון, בהחלט אפשר לקרוא למוסך "הבית החם של כל רכבי הVAG", מחיר הוגן, יחס ושירות אדיב.

בהחלט אגיע לשם שוב ואבצע את הטיפולים שם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי למוסך מהדרום במיוחד, כדי לבצע טיפול טיימינג.

הטיפול בוצע ביסודיות ובמקצועיות, והמחירים היו סבירים בהחלט.

בסוף העבודה הרכב הוכנס לשטיפה במוסך.

בחשבון הסופי רון נתן לי הנחה וציין כי הוא "משתתף" איתי בהוצאות הדלק.

בהחלט אחזור שוב.

תודה :wink:

חולה על גיר ידני!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לתקלה שלי http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=450719

ביקרתי במוסך רון שם נעזרתי ברון מה שמתברר שהתקלה מורכבת מ 3 תקלות שונות שאחת אגב נפטרה במקום.

רציתי לציין שהיחס במוסך של רון היה מעולה ולא ראיתי אף פעם יחס כזה במוסך ורציתי להגיד תודה רבה לרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הזמן לעשות לאיביזה שלי טיפול גדול ואחרי שנמאס לי מהמורשה שכל קשר בינו לבין טיפול במכוניות מקרי בהחלט החלטתי להגיע מירושלים לרון.

רון ישר קיבל אותי ולקח את הרכב לסיבוב קצר לבדוק את תקינותו , לאחר מכן לאחר המתנה ממש קצרה הרכב כבר היה על הליפט ובוצע הטיפול ביסודיות. אין ספק שאחזור לשם !

ודרך אגב רון , הקודנית ככל הנראה באמת גרמה לבעיות ההנעה שהיו לי כי נכון לרגע זה הרכב מניע כמו סוס ללא בעיות

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

טוב

אז לאחר כמה חודשים לא נעימים וכמה נסיונות של בעלי מקצוע

לנסות לפתור את הבעיה הנל ללא הצלחה

עיפתי ונכנסתי לרון כמובן מה שהיה צריך להעשות בהתחלה

אבל המח היהודי מנסה לעשות חראטות ולחסוך

החלפת מח גיר לחדש מהקופסא + שנה אחריות

והגיר כמו שיצא מהחברה תענוגגגג

רון גם החליף שמן פעמים בשביל להוציא את כל השבבים מהגיר

ואחרי 1000 קמ של נסיעה על מח גיר חדש הרכב נוסע תענוג

שחקת אותה רון תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת באיחור אבל מוטב מאוחר מאשר אף פעם לא- רכשתי Audi a3 וישר נגשתי לרון על בסיס כל ההמלצות כאן בפורום.

לשמחתי, גילתי אדם מדהים, נעים הליכות, צנוע ומקצוען אמיתי. טיפלו לי באוטו מעל למצופה תוך הסבר אודות כל חלק וחלק

וסבלנות רבה. המחיר היה לשביעות רצוני והשירות עשר. מעתה, מוסך רון הוא מוסך הבית שלי!

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היום הייתי, שוב. פעם 5 במספר, עם הרכב ה-3 במספר שבבעלותי ומטופל אצל רון אוחנה בת"א.

הרכב המדובר הינו סקודה אוקטביה 2007, מנוע טורבו-דיזל 1.9TDI PD, גיר 6 הילוכים מסוג DSG רטוב.

בגדול קניתי רכב ללא היסטוריית טיפולים - החלטתי ליישר קו לראש שקט ונעשה סוג של טיפול 120,000 ק"מ.

טיימינג ללא משאבת מים (היינו אמורים להחליף, אבל במהלך הטיפול רון אמר שהיא ממש חדשה ואין צורך להחליף).

שמן גרי DSG6 מקורי, מחליפים כל 60,000 ק"מ.

כל הפילטרים והמסננים למיניהם.

שמן 505.01 ונוזל קירור.

מיכל עיבוי ומכסה.

שטיפה :twisted:

"הנזק" כ-3600 ש"ח כולל מע"מ.

לא זול, אבל חשבתי שיצא יותר.

לדעתי עדיין פחות מצ'מפיון.

IMG_0895_X2.jpg

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה חמה חמה לכל אנשי אודי פולקסוואגן וכ'ו! ותודה גדולה כמובן למוסך רון :)

ניכנסתי לפה לפורום בפאניקה לאחר שנסעתי באוטו ונידלקה המנורה של השמן :( יצאתי בדקתי את המד שמן ואני רואה שהוא יבש לגמריי... הוספתי שמן איפסתי את האוטו ונסעתי והכל היה בסדר... חוץ משהאוטו לא נסע כמו שבדרך כלל... לאחר כמה ימים שאני חושב לעצמי איפה נעלם כל השמן הזה אני מגלה שהוא החליט לעבור למיכל של הרדיאטור.. :( פה המליצו לי ללכת למוסך רון ואני שמח שהחלטתי לעשות את זה..מעבר ליחס המדהים היה לי כיף להיות שם אפילו.. גם מקצועיות בעבודה ואחלה עובדים.. סידר לי תאוטו בזמן שמקום אחר אמרו לי שהלך לי ראש מנוע וקולר שזה היה אמור לעלות לי יותר מ10 אלף שקל רון פתר לי את הבעיה בפחות מחצי מזה... ומעבר למה ששילמתי סידרו לי עוד המון דברים ללא תשלום בקיצור אני בטוח יודע איפה הרכב שלי יהיה מטופל מעכשיו.. בהצלחה לכולם ותודה למי שהמליץ על רון ותודה לרון :D שבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הייתה לי בעייה באוטו רכב מסוג אאודי קבריולט בעייה שהתא מטען לא נפתח בשל תקלה כל שהיא הייתי במוסך המרכזי בפ"ת של צמפיון מוטורס אצל יועץ שירות בשם חן והוא אמר לי אחרי בדיקה מעמיקה צריך להזמין פורץ ולפרוץ לך את הרכב מה שיעלה הרבה מאוד כסף יכול להגיע ל 6000 ש"ח זה נשמע לי תמוהה מאוד ומחיר יקר מאוד לכן הלכתי לעוד מוסך של החברה בשם מוסך תושייה בתל אביב אצל המנהל יניב והוא אמר לי אותו דבר צריך לפרוץ לך את הרכב וכל זה אחרי שהייתי אצלו אוליי שעה וחצי של בדיקות, זה גם נשמע לי תמוה מאוד ולכן החלטתי ללכת למוסך רון שהוא מטפל גם באאודי ידעתי שהוא המומחה בתחום פשוט רציתי לראות מה החברה אומרת לפני כן באתי אליו והפלא ופלא הוא בדק לאחר 4 דקות הגיע למסקנה שזה פיוז קטן אני מדגיש פיוז לא עבר ובשל כך גם הגג לא נפתח לי וגם התא מטען הייתי בהלם התקשרתי למוסכים שהייתי ושלחתי מכתב חריף להנהלה שבכתיבת שרורות אלו אני מחכה לתשובה. אני פשוט בהלם מרון ממוסך אאודי הוא פשוט מכונאי להפליא שירות מדהים גם מזל הפקידה נותנת הרגשה של בית והכל תחת קורת גג אחת ממש כיף הוא לא לקח לי כסף על התיקון כי זה רק פיוז אני פשוט בהלם ממנו כל הטירטירים שעברתי כל הבלאגן הפסד ימי עבודה וכו... ממליץ בחום :lol::lol::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי להודות לרון בכבודו ובעצמו על עזרה בהרכבת כיסוי למגב אחורי חדש, וחלק עליון של משענת יד שנשברה.

רון בכבודו ובעצמו הרכיב לי את החלקים, וסרב לקחת תשלום! בעל מקצוע שלא נראה כמותו במדינתנו.

אציין כי בצ'מפיון רצו להשבית לי את הרכב לחצי יום (רק לצורך הרכבת המגב, עם המשענת סרבו להתעסק), ולגנוב ממני כ135 שקלים.

רון המון תודה!

נתראה בטיפול הבא, איפשהו במאי :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שהרוב מכירים את מוסך רון והגעתי לשם בהמלצת חברים מהפורום , אז אני רוצה להצטרף לממליצים

ולהגיד לרון כל הכבוד על המקצועיות, ,תודה על האדיבות והיחס האישי , ממליץ עליו בחום .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

השבוע (ביום שלישי הסוער) הגעתי לרון על מנת להחליף רצועת אלטרנטור שהייתה ממש על סף קריעה.

לאחר אבחון של רון הוחלט גם להחליף את הקלאץ' שהיה מאוד שחוק ומאוורר המנוע שבכלל לא עבד בתקופה האחרונה.

אין מה לומר, שירות מעולה , מקצועי מאוד , יחס מצויין ומחיר מאוד אטרקטיבי - תודה רבה רון!

נתראה בטיפול הבא (בסביבות מאי-יוני) שיכלול גם את החלפת מחשב בקרת האקלים שדיברנו עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזה עצוב מאת צ'מפיון עם סוף "רון"

פרק א

רכשתי את הסופרב שלי לפני כשנתיים לערך. מכיוון שהבעלים הקודמים טיפל ברכב במוסך צ'מפיון חשבתי לעצמי שהם מכירים את האוטו ויודעים לטפל בו כמו שצריך, אלא שהתברר בהמשך שלא כך הדבר. החברה יודעת לטפל כל עוד הרכב צריך רק טיפולים שוטפים ואין תקלות מסובכות. וכך מתחילה התפנית במחזה(סיוט).

פרק ב

הרכב הראה סימני מצוקה (מנורת בקרת מנוע דלוקה) האוטו מקרטע בסרק החליפו נשם , החליפו שסתומים דו כיוניים , חד כיוניים , תלת כיווניים ומה לא. הרכב המשיך לקרטע. תוך כדי הבדיקות , הבחינו בשמן דולף ממכסה שסתומים , הוחלף אטם והשמן המשיך לדלוף. הוחלף אטם שנית והשמן עדיין המשיך לדלוף - חאפרות לשמה. נחזור לקרטוע של הרכב חצי רכב הוחלף והמנוע עדיין מקרטע בסרק מנורות מהבהבות מכל עבר , מתקשר למוסך מציעים להחליף מד כמות אוויר(אולי - מנחשים). פה כבר הבנתי שאין מה לחזור לשם מפני שהם עוסקים בניחושים ( פשוט סנדלריה).

פרק ג

פה מתחילה התפנית במחזה לטובה. מרוב יאושי התחלתי לדפדף בקארספורום ושמתי לב שכולם ממליצים על מוסך רון. בנשמתו האחרונה של הרכב הגעתי למוסך רון. רון חיבר למחשב ומצא לא פחות מ12 תקלות. רון ביקש להשאיר את הרכב במיון ללילה או שתיים באדיבותו הציע רכב חלופי , והאמת איך שמגיעים למוסך מרגישים ממש ברון. כעבור יומיים רון הודיע שהרכב מוכן. הגעתי למוסך מצאתי רכב עובד כמו שעון גרמני המנוע פשוט ניגן מוצרט , רון ביקש שאעשה סיבוב על הרכב וברוך השם חזרה נשמתו , נוסע כמו חדש. אין מה להוסיף אלא לשבח את רון והצוות שלו על עבודת הקודש שהם עושים פשוט אומנות! והכי חשוב יושר , נוסחה נדירה . בדרך הביתה התקשרתי לאישתי והודעתי לה שאפשר לשיר ברון.

תודה עד הטיפול הבא.

נ.ב

כמובן שרון החליף את אטם השסתומים בשלישית כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזה עצוב מאת צ'מפיון עם סוף "רון"

פרק א

רכשתי את הסופרב שלי לפני כשנתיים לערך. מכיוון שהבעלים הקודמים טיפל ברכב במוסך צ'מפיון חשבתי לעצמי שהם מכירים את האוטו ויודעים לטפל בו כמו שצריך, אלא שהתברר בהמשך שלא כך הדבר. החברה יודעת לטפל כל עוד הרכב צריך רק טיפולים שוטפים ואין תקלות מסובכות. וכך מתחילה התפנית במחזה(סיוט).

פרק ב

הרכב הראה סימני מצוקה (מנורת בקרת מנוע דלוקה) האוטו מקרטע בסרק החליפו נשם , החליפו שסתומים דו כיוניים , חד כיוניים , תלת כיווניים ומה לא. הרכב המשיך לקרטע. תוך כדי הבדיקות , הבחינו בשמן דולף ממכסה שסתומים , הוחלף אטם והשמן המשיך לדלוף. הוחלף אטם שנית והשמן עדיין המשיך לדלוף - חאפרות לשמה. נחזור לקרטוע של הרכב חצי רכב הוחלף והמנוע עדיין מקרטע בסרק מנורות מהבהבות מכל עבר , מתקשר למוסך מציעים להחליף מד כמות אוויר(אולי - מנחשים). פה כבר הבנתי שאין מה לחזור לשם מפני שהם עוסקים בניחושים ( פשוט סנדלריה).

פרק ג

פה מתחילה התפנית במחזה לטובה. מרוב יאושי התחלתי לדפדף בקארספורום ושמתי לב שכולם ממליצים על מוסך רון. בנשמתו האחרונה של הרכב הגעתי למוסך רון. רון חיבר למחשב ומצא לא פחות מ12 תקלות. רון ביקש להשאיר את הרכב במיון ללילה או שתיים באדיבותו הציע רכב חלופי , והאמת איך שמגיעים למוסך מרגישים ממש ברון. כעבור יומיים רון הודיע שהרכב מוכן. הגעתי למוסך מצאתי רכב עובד כמו שעון גרמני המנוע פשוט ניגן מוצרט , רון ביקש שאעשה סיבוב על הרכב וברוך השם חזרה נשמתו , נוסע כמו חדש. אין מה להוסיף אלא לשבח את רון והצוות שלו על עבודת הקודש שהם עושים פשוט אומנות! והכי חשוב יושר , נוסחה נדירה . בדרך הביתה התקשרתי לאישתי והודעתי לה שאפשר לשיר ברון.

תודה עד הטיפול הבא.

נ.ב

כמובן שרון החליף את אטם השסתומים בשלישית כמו שצריך.

שמח לשמוע ואשמח לשמוע מי הוא המוסך הרשלן

how it's like to drive :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...