Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוזל קירור

shay5119
שימו לב! השרשור הזה בן 7229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

ישנם שני סוגים עיקריים של נוזלי קירור - האחד שמצריך מהילה במים והשני שמוכן.

שאלתי היא - אם מוסיפים את נוזל הקירור שמצריך מהילה במים, כמו שהוא כלומר בלי למהול אותו, יכול להגרם נזק???? או שזה רק בזבוז???? :?:

דייהטסו שרייד 1300 מודל 93 , ידני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל יש כ4 סוגי נוזלי קירור . ירוק אדום כחול לאיטלקיות ויש גם צהוב. כמעט כולם צריך למהול במים מזוקקים כי מדובר בתרכיזים חריפים. יש לפעול לפי שרשום על הבקבוק. ולמהול במים. ולמלא לפי אותו סוג שקיים ברכב. אסור למהול שני סוגי נוזלי קירור. כי אז מקבלים חומר כימי חדש. ועדיף גם מאותו יצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה...

אני מכיר מישהו שמוכר חלפים בבת ים והוא מוכר ג'ריקנים עם מים כחולים - רק שחצי מזה באמת מים!

לא שווה כלום!

אני למשל קניתי מים ירוקים של פרסטון (נדמה לי) זה ממש ממש מרוכז ומוסיפים לזה מים (רשום על האריזה כמה).

אחלה דבר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אפרט יותר:

קניתי מים ירוקים המצריכים מהילה במים אך המכונאי אמר לי שלא חייבים ואפשר גם לא למהול. העדפתי לקנות מים מזוקקים בכל זאת וקפצתי להום סנטר, ושם מוכרים גם את אותו נוזל קירור כמו שיש לי וגם שם המוכר אמר לי שאין צורך לקנות מים מזוקקים לאותו נוזל קירור למרות שבמפורש כתוב על האריזה כי יש צורך למהול!

בינתיים מילאתי בלי למהול אבל אני עדיין לא רגוע.....אז אפשר להרגע או שלהתחיל לדאוג??? :roll::roll::roll:

דייהטסו שרייד 1300 מודל 93 , ידני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש מבין בזה לעומק אבל דבר אחד בטוח

יצרן אמין יותר ממוסך ולדעתי תסמוך על מה שכתוב על האריזה!

למרות זאת אני ממש לא חושב שתעשה נזק אם לא תמהול במים!

לדעתי תבדוק את זה ואם זה יכול לפגוע (יכול להיות אבל לא לתווך קצר לדעתי) אז תרוקן ותחזיר ת'נוזל מהול במים.

מצטער להדחף לשאלה אבל יש לי שאלה למי שמבין בסוגי נוזלים למינהם לרדיאטור!

יש ברשותי מים אדומים (כמו פטל ממש) שהם טיפל'ה שומניים - דוד שלי הביא לי את זה מחבר שלו והוא אמר לו שזה מתאים לרכבים (של גליקול).

מוסיפים מים? איך וכמה אחוזים?? (אגב זה בבקבוקים רגילים לא בג'ריקן בגלל זה אני שואל כי אין לי מושג וסתם שוכבים לי בחדר 10 ליטר כאלו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוזל קרור שיש למהול במים (תרכיז) יש למהול במים, נקודה.

שימוש בתרכיז בלבד, במערכת קרור יגרום לירידה משמעותית ברמת קרור המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוזל קרור שיש למהול במים (תרכיז) יש למהול במים, נקודה.

שימוש בתרכיז בלבד, במערכת קרור יגרום לירידה משמעותית ברמת קרור המנוע.

ועל זה נאמר כל דבר טוב אבל במידה

אם מישהו לא הבין: אז נכון שמים לא מהולים זה המקור והם אמורים לעבוד הכי טוב ובצורה הכי טובה

אבל אם לא תוסיף להם מים כאמור זה יוריד את רמת הקירור במכוניתך

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...