Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לתיק לסטודנט

big
שימו לב! השרשור הזה בן 4545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מבקש המלצה לתיק גב לסטודנט ושיהיה בו מקום ללפטופ 15".

קראתי פה כמה שרשורים אך הם ישנים.

ראיתי באופיס דיפו תיק של swissgear legacy אך הוא יקר מאד גם בהזמנה באיביי (400 שקל).

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי את התיק הזה כאן :arrow:

המחיר שלו כעת 249 ש"ח.

מאוד מרוצה ממנו, מרווח, ומתאים לנשיאת המחשב וציוד נלווה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופיס דיפו יש כמה תיקים באיכות מעולה, להבדיל מחלק גדול מהמוצרים שנמכרים שם.

התיקים של וונגר\סוויסגיר מעולים, הם אמורים לעלות בסביבות 300 ש"ח ולדעתי הם הקניה הכדאית ביותר לתיק גב ללפטופ.

לי יש כזה כבר כמה שנים והוא שימושי, נוח ונראה כמו חדש.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן שחלי משתמש כבר כ-3 שנים בתיק של Outdoor שעלה כ-300 ש"ח, מספק את צרכוי (מחשב "13.3+אבזרים+ציוד של סטודנט+סנדויצ'ים\ארוחה בקופסא). כאמור - התיק מתקרב לגיל 3 שנים, נראה חדש ואמור להספיק גם למחשב "15.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ על תיק של חברת DAKINE

חברה מעולה עם מוצרים איכותיים שמחזיקים לאורך שנים. באמת.

קשה להשיג בארץ אך ניתן למצוא בחנות שנקראת "המרתף" בקניון איילון.

קישור לחנות

http://tik4u.co.il/pl_products~16.htm

לאחר הנחה המחירים לא רחוקים מאלה של חו"ל.

בהצלחה בלימודים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לקנות תיק של SWISS GEAR אך ורק מאופיס דיפו, הם היבואנים הרשמיים ונותנים את האחריות הארוכה.

יש המון רפליקות בשוק , ניתן לזהות את הרפליקות לפי טיקט של מודפסת עליו תמונה של התיק האמיתי אלא תיק אחד לכל הקולקציה.

קניתי בשנה שעברה תיק של SWISS GEAR מדגם QUARTZ, אחרי שנה הוא במצב חדש והייתי מאוד מאוד מרוצה ממנו.

מתאים לכל מה שסטודנט צריך, איכות גבוהה מאוד. עלה בזמנו מעל 400 אבל תפסתי במבצע ב300 (מבצע פתיחת שנת הלימודים) ובהמשך השנה אפילו המחיר ירד מתחת ל300. בדוק את זה. [לקחתי בצבע שחור עם אפור]

אני חושב שתהליך הרכישה של התיק לקח לי יותר מתהליך הרכישה של הרכב שלי. ברכב הייתי הרבה יותר החלטי :)

בהצלחה לכל הסטודנטים שפותחים את השנה השבוע.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.buy2.co.il/Center/DailyDeal/Index/70ead106-b1d6-4949-9d17-3b2bf5a94743?SideDeal=Y

שווה בדיקה בתור פיתרון זמני וזול.

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ על משהו קצת יקר (נראה לי מאוד איכותי...).

תיק של נורת' פייס SURGE.

הנה לינק. מתכוון לרכוש אותו - פשוט בקטע של לשנות קצת את הסגנון, מתיקי צד, נשיאה בידיות לתיק גב (למרות שאינני סטודנט כבר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות.

נהגת שודים, כמה זמן התיק אצלך? יש מקום לקלסרים וכד?

לגבי התיק של DAKINE, האמת נראה איכותי,אך קצת יקר, אנסה למצוא זמן לקפוץ לאיילון לראות אותו.

כרגע ההתלבטות היא אם לקנות מאופיס דיפו SG כלשהו או ללכת על north face, ראיתי אותו עוד לפני ההמלצה כאן, נראה לי אציע עליו 50$, שווה? http://www.ebay.com/itm/North-Face-Surge-Laptop-Backpack-Daypack-Bag-NEW-2011-/260882414050?pt=US_CSA_MWA_Backpacks&hash=item3cbdcdb9e2

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי תיק (שמתאים גם ללפטופ) באופיס דיפו בחוצות המפרץ - רשום על התיק OUTDOOR.

הלכתי איתו היום בפעם הראשונה והוא נוח. מתאים לקלסרים גדולים, ספרים ולמחשב נייד 15 אינץ', כמו כן יש מקום ייעודי לעטים ואפילו בקבוק מים. הוא נראה טוב ולא "תיכוני" מידי. צירפתי תמונות כדי שתתרשם, אם תרצה עוד מידע אפשר גם בה"פ.

תמונה 002.jpg

תמונה 004.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי סוויס גיר TETON שקניתי מאופיס דיפו לפני כשנתיים. מחיר מדף 230 ש"ח - שמרתי את הטיקט, לא זוכר כמה שילמתי.

מרוצה מאוד. אומנם קצת קטן אבל ללימודים זה בדיוק. יש מקום ללפטופ 15.6, קלסר וסנדוויץ'..

1256560685_Teton%20Lge_w180_h180.jpg

קישור בתמונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק קניתי היום את אחד הSWISS GEARים.

יש להם (לפחות באופיס דיפו הרצליה) מבצע די משמעותי וקניתי ב280 במקום 400.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי תיק (שמתאים גם ללפטופ) באופיס דיפו בחוצות המפרץ - רשום על התיק OUTDOOR.

הלכתי איתו היום בפעם הראשונה והוא נוח. מתאים לקלסרים גדולים, ספרים ולמחשב נייד 15 אינץ', כמו כן יש מקום ייעודי לעטים ואפילו בקבוק מים. הוא נראה טוב ולא "תיכוני" מידי. צירפתי תמונות כדי שתתרשם, אם תרצה עוד מידע אפשר גם בה"פ.

אי אפשר להשוות בין האיכות של אאוטדור לסוויס גיר, בהשוואה אחד מול אחד בחנות רואים בקלות.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...