Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אמזון שולחים לישראל?

Dor.Naim
שימו לב! השרשור הזה בן 4577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו הזמין משם פעם?

http://www.amazon.com/iPRO-Drive-External-Enclosures-Black/dp/B004Q75BZM/ref=sr_1_32?ie=UTF8&qid=1319783290&sr=8-32

אני רוצה להזמין את זה ולא יודע אם הם שולחים לישראל...

בebay זה יקר יותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספרים כן, קינדל כן, אולי עוד דברים כן, אבל את זה לא. (אני יודע כי כתוב לי)

The following items can be shipped to almost all destinations outside the U.S.:

books*

DVDs

music

VHS videos

Additionally, some products in the following categories:

automotive, baby, clothing, consumer electronics, health and personal care, home and garden, industrial and scientific, jewelry, pet supplies, shoes, software, sporting goods, tools, toys, video games, and watches

can be shipped to the following countries:

Australia, Austria, Bahrain, Belgium, Brazil, Bulgaria, Canada, Chile, China, Colombia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hong Kong, Hungary, India, Indonesia, Ireland, Israel, Italy, Japan, Kuwait, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Malaysia, Malta, Mexico, Monaco, Netherlands, New Zealand, Norway, Philippines, Portugal, Poland, Qatar, Romania, Saudi Arabia, Singapore, Slovakia, Slovenia, South Africa, South Korea, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, Thailand, United Arab Emirates, United Kingdom

כל קרב הוא קרב אוכל כשאתה קניבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מיוחד דוקא בזה?

בסבירות גבוהה שהמשלוח יעלה לך יותר מערך המוצר עצמו.

אם ממש חשוב לך לקנות ספציפית את זה, יש את mustop (יש להם הנחות ל amazon) שילחו לארץ או שחפש ב amazon.co.uk/ebay.com/ebay.co.uk/google.

אם לא, תקנה בארץ.

כמה זה כבר יעלה פה..?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקרונית, כל מוכר באמאזון זה משהו אחר. יש שם דפים שאוטומטית מתורגמים לעלות בש"ח ודמי משלוח בש"ח. במקום העבודה שלי הוזמן משהו ענק מאמאזון, והגיע בלי הרבה בעיות.

בכל מקרה ומצב, אם הם לא שולחים לארץ, לא תוכל לקנות את המוצר- אם זה דומה באמת לאיביי... אני יותר משוכנע (למרות שלא ניסיתי) שיש שם הגנות שלא יאפשרו לך "להסתבך" בצורה שכזו.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון, אמזון שולחים לארץ רק ספרים,

אבל אתה תמיד יכול להתחיל בתהליך הקנייה,

להזין את הכתובת ולברר במהלך אחד השלבים שם

אם אותו מוכר שולח לישראל או לא.

לא ייתכן מצב שתשלם על משהו ויתברר לאחר מעשה שאי אפשר לשלוח אותו לארץ, כך שאין לך מה לדאוג.

אין לאמזון שום בעיה לשלוח לכתובת וירטואלית של MUSTOP וכדומיו -

יצא לי לקנות מהם כמה פעמים במבצעי חיסול מגוחכים עם משלוח חינם (בתוך ארה"ב).

גם עם העמלה לחברת השילוח והמסים אתה מגיע לפעמים לחצי מחיר מהארץ.:roll:

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפריט שהוזכר בפתיחת האשכול - מארז דומה יעלה סביב 100 ש"ח ב-KSP (המחיר המדויק תלוי ביצרן ובמפרט). נכון שזה קצת יותר מ-$14, מאידך יותר פשוט פשוט לגשש לחנות, לקנות ולהשתמש - במקום להתעסק עם הזמנות, התכתבות עם הספק, משלוח, המתנה להגעה וריצה לדואר, ואולי גם איזה ניג'וס במכס.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שזה יכול להיראות בנאלי לחלוטין, אני חייב להבהיר משהו כדי שתהיה בטוח שאתה לא משלה את עצמך:

מה שאתה מחפש זה מארז חיצוני לדיסק, או דיסק קשיח חיצוני?

כי אם זה מארז, אני לא בטוח כמה זה יעלה בארץ, אבל זה יעלה בטוח פחות מהמשלוח, אבל אם אתה חושב שמצאת דיסק זול, שתדע שהמוצר הספציפי הזה הוא רק מארז לדיסק, ולא כולל את הדיסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש רק מארז.

יש לי דיסק חיצוני של סאמסונג של טרה שהפסיק לפעול.

פתחתי אותו וניתקתי את המתאם ושיחברתי ישירות לsata ולחשמל של sata הוא פועל.

מה שאומר שכנראה המתאם נדפק אז אני מחפש רק את הקופסא/מתאם...

הסתכלתי באתר של KSP ולא מצאתי, יש להם דברים שונים בחנות מאשר באתר? או שלא חיפשתי מספיק?

וכמה משלוח של דבר כזה כבר יכול לעלות? המשלוח באמזון כזה יקר? הזמנתי הרבה פעמים מebay גם אלקטרוניקה וגם בגדים או חלקים לרכב אספנות ואם זה לא היה משהו גדול כמו גג לרכב תמיד מצאתי מוכר עם משלוח חינמי/נורמלי.

אם מישהו ימצא בשבילי באתר ישראלי בסביבות 100 שקל אני אשמח... אני לא הצלחתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר KSP חפש בקטגוריית "מארזים לכוננים". יש עשרות דגמים. אמנם מרביתם "2.5 אבל יש גם "3.5.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה מצאתי,

מישהו יודע מה ההבדל בין המארזים?

האם מארז במחיר של 100 שקל מספיק טוב?

ושאלה נוספת בקשר לKSP איך אני מחפש באתר שלהם?

זה משנה על איזה סניף אני לוחץ או שתמיד הוא יראה לי את כל המארזים שיש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאורטית האתר אמור להציג את המוצרים לפי המצאי בכל סניף. מעשית - אין לי מושג עד כמה הוא מעודכן. מכן מקום - מבחר הדגמים גדול, שסביר שבכל סניף תמצא משהו, גם אם יעלה 10 ש"ח נוספים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...